Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Js jo mam z generali popustom. :D

post-3-1390466591_thumb.jpg

Zbiram prednaro?ila, resno jih bom naredil, in nalimal vsajna 2 avta doma.

Cena odvisna od koli?ine.

Mogo?e bomo ?e naredili di?ave v tem stilu.

 

1. iVar 5X da bo ?e za ?lahto.

 

stari dobra ideja :prstgor: rabim 2X ACI lp ale? :D

 

1. iVar 5X da bo ?e za ?lahto.

2. Grega 3X

3.ACI 2X

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi tako mislim... Sploh pa je tako, da pomoje ni treba nikamor hodit na meritev... Ce so mu namerili pod 130 cm... nalepi tacenejso vinjeto... Saj ga potem ne bo vec noben spraseval... Razen v primeru kontrole vinjet... Takrat pa bodo itak spet izmerili, ce bodo v dvomih...

 

Ja preglednik je rekel, da kontrole ne bodo merile ampak bodo samo po spisku pogledale ali je na spisku in evo ti kazen.

 

?e za mene ena vinjeta

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja preglednik je rekel, da kontrole ne bodo merile ampak bodo samo po spisku pogledale ali je na spisku in evo ti kazen.

 

 

Ce nimajo spiska po letnikih, tako kot je v tem kokretnem primeru, naj se kam kavsnejo... Ce so sami postavili taka pravila, naj se jih tudi drzijo. Dvomim, da so izmerili prav vsa vozila, ki pasejo v to kategorijo ... Iz konkretnega primera se da videti, da ocitno tega niso ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vonj di?av imam pa idejo, samo ne vem kako bo folku v?e?, ?e smrdi po dreku, bi bla pa in slika in vonj 100% prava kombinacija. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Midva sva se letos odlocila, da bo na enem avtu dovolj SLO vinjeta, sva pa na istega vzela se avstrijsko... tam cez je ze kar nekaj stvari cenejsih kot doma, pa ceprav sem patriot, vedno preracunam kaj in kje kupujem... oslanjat se samo na kupovanje domace kvalitete za vsako ceno pac ne gre vec.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e komu olaj?a nakup, se spla?at izkoristit Petrol klub kartico, ko se vam potem znesek vinjete razdeli na 3 obroke. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e komu olaj?a nakup, se spla?at izkoristit Petrol klub kartico, ko se vam potem znesek vinjete razdeli na 3 obroke. :prstgor:

 

Jaz je ne bpm kupil iz inata, da ne bom po nepotrebnem krpal dursove luknje, ki je brez dna. -_-

Kar je tu ma? je tu ma?. Posledi?no- ne bomo hodili na izlete po Slo.ker ne bom imel vinjete in spet bo manj denarja ostalo doma.

To je pa? genijalna ekonomska ra?unica na?ih vrlih politikov, ki so na vrhu.

Nekateri pa? nismo ovce za ?i?anje. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e komu olaj?a nakup, se spla?at izkoristit Petrol klub kartico, ko se vam potem znesek vinjete razdeli na 3 obroke. :prstgor:

 

 

Ampak zato ni nic cenejsa :) ... Le dlje jo odplacujes ... :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff... kolk ?ele "zaslu?i?", ?e avto proda? in si brez. To je ?ele easy money. :bravo:

 

Jap, to sem ?e naredil ,ko sem prodal pugija. Res se obna?am racinalno in sem poln ke?a. :punk:

?e ?emu se bo potrebno odre?i, da ne polnem prora?una po nepotrebnem. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zato ni nic cenejsa :) ... Le dlje jo odplacujes ... :jezicek:

 

saj... ne bo? verjel, koliko ljudem to dejansko pomaga, nekateri pa? nimajo kar tako 110 EUR za vinjeto v enemu mescu...

 

qrc... tudi jaz sem izkoristil pa vzel na 3 obroke, ?e ?e omogo?ajo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako Epilog, vozilo bilo danes na meritvi in je bilo izmerjeno na brisalcu 130,35. Izdano je bilo potrdilo, da spada vozilo v 2A razred in lahko uporablja cenej?o vinjeto. :harhar:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako Epilog, vozilo bilo danes na meritvi in je bilo izmerjeno na brisalcu 130,35. Izdano je bilo potrdilo, da spada vozilo v 2A razred in lahko uporablja cenej?o vinjeto. :harhar:

 

no vidi?, da niso tolk zajebani :lol::lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prilepim del?ek objave z www.avtomobilizem.com in mo?no dvomim, da v DARS-u premorejo tak?en daljnogled, hehe;

 

"pravi da mu ob pogledu skozi tist daljnogled izpi?e neveljavna vinjeta, nevem ?e je to res, vendar glede na to, da me je potegnil ven iz sredine kolone devetih vozil, je imel ogromno sre?o ali pa pravilne podatke... "

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj... ne bo? verjel, koliko ljudem to dejansko pomaga, nekateri pa? nimajo kar tako 110 EUR za vinjeto v enemu mescu...

 

qrc... tudi jaz sem izkoristil pa vzel na 3 obroke, ?e ?e omogo?ajo...

 

Nisem zaposlen za nedolo?en ?as in ne morem dobiti kartice, tako da z obroki ne bo ni? :(

 

 

Prilepim del?ek objave z www.avtomobilizem.com in mo?no dvomim, da v DARS-u premorejo tak?en daljnogled, hehe;

 

"pravi da mu ob pogledu skozi tist daljnogled izpi?e neveljavna vinjeta, nevem ?e je to res, vendar glede na to, da me je potegnil ven iz sredine kolone devetih vozil, je imel ogromno sre?o ali pa pravilne podatke... "

 

To je pa tak nateg, da joj. Vinjete imajo vgrajen nekak?en ?ip oziroma RFID katerega lahko z ?italcem prebere, samo to deluje samo na neposredno bli?ino (par cm) in ne na 100m.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.