Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Tole je pa res grdo za videt in lepili so to jo takoimenovani strokovnjaki.  <_<

 

Se strinjam... in ce so se na AMZS sami ponudili, da jo nalepijo... bi jaz vztrajal, da naj sami uredijo problem... Ker tole definitivno ni OK ... :( 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam... in ce so se na AMZS sami ponudili, da jo nalepijo... bi jaz vztrajal, da naj sami uredijo problem... Ker tole definitivno ni OK ... :(

+1

Poleg tega bi jaz zahteval do pridobitve nove vinjete ?e potrdilo AMZS o "strokovni" vgradnji, ?e bi se Darsovci kaj bunili.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole jest od tm ne bi su dokler mi ne bi zamenjali vinjete. Oni so lepil, oni naj zrihtajo. Glede teh stvari pa znam bit kr fejst tecn, in tud generalno je tko, k en tkole zajebe mors bit kr tezk, drugac ne bos nc dosegu.

samoglasniki?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam... in ce so se na AMZS sami ponudili, da jo nalepijo... bi jaz vztrajal, da naj sami uredijo problem... Ker tole definitivno ni OK ... :(

 

Ne da se zafrkavati z temi pacienti... je ?e romal dopis na zvezo potro?nikov.Po?akam odgovor in potem gremo naprej.

Poznam poti oz. postopke proti takim strokovnjakom. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Alex..dr?imo pesti da zrihta? to VINJETO..jebemliga to je res grdo nalep.vinjeta..kaj je imel prepih z burjo v mazdi..to so mogli takoj zamenjat na AMZS -ju..noro kak?na jeba...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, zgodba z vinjeto se je ugodno kon?ala. Poklical me je ?ef amzs, mi podaril brezpla?ni tehni?ni pregled, eno storitev pri njih (bilo katero izberem zastonj), vrnejo mi stro?ke pritrditve nove 7? in ?e na kavico sem vabljen.

Tako, da bom imel v bistvu novo brez stro?kov, ker itak sem imel namen to it v kratkem v Lj.

Sre?en konec, vsi prijatelji nazaj. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra reklama in dobro zate,superca!

 

Evo, zgodba z vinjeto se je ugodno kon?ala. Poklical me je ?ef amzs, mi podaril brezpla?ni tehni?ni pregled, eno storitev pri njih (bilo katero izberem zastonj), vrnejo mi stro?ke pritrditve nove 7? in ?e na kavico sem vabljen.

Tako, da bom imel v bistvu novo brez stro?kov, ker itak sem imel namen to it v kratkem v Lj.

Sre?en konec, vsi prijatelji nazaj. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poklical me je ?ef amzs, mi podaril brezpla?ni tehni?ni pregled, eno storitev pri njih (bilo katero izberem zastonj), vrnejo mi stro?ke pritrditve nove 7? in ?e na kavico sem vabljen.

 

Kje to vse dobi? ?e kupi? vinjeto pri njih? Jaz bi tud. :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evola,zamenjana vinjeta.Nalepil sem jo sam. ?e vztraja? do konca, se vse ugodno re?i. :).

Nauk te zgodbe:?e ho?e? narediti stvar prav, jo naredi, ?e je le mogo?e, sam.

Obenem se je za vpra?at kaj za en strokovnjak je bil uni, ki ti jo je grdo nacefral, neki totalni gilipter. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obenem se je za vpra?at kaj za en strokovnjak je bil uni, ki ti jo je grdo nacefral, neki totalni gilipter. :(

He, he, jaz sem ga vpra?al, ?e bi recimo kupil ?arnico pri njih in bi mi jo on zamenjal in bi se razbila, ali bi jaz moral kupiti novo? Res ne vem, kako to, da ga ni kdo pou?il, kako se vinjeta zalepi. Jaz bi jo mi?e zalepil oziroma sem jo danes zalepil v sekundi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam a je res tezko narediti kvalitetnejso vinjeto ala avstrijsla, ali pa z dvojno folijo tako kot stekla za telefone.

 

Odlimas inside, nalimas pa umaknis backside....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam a je res tezko narediti kvalitetnejso vinjeto ala avstrijsla, ali pa z dvojno folijo tako kot stekla za telefone.

Odlimas inside, nalimas pa umaknis backside....

Le ?emu, saj je izklju?no za 1xno uporabo? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le ?emu, saj je izklju?no za 1xno uporabo? :)

Zakaj, ker se o?itno trga ?e pri prvi odstranitvi z lastne folije, UV, ?i??enja, vro?ina................gre za dokazovanje pla?ila cestnine za do 14 mesecev. Zato.

 

?koda ker nisem slikal moje polletne vinjete na motorju, je zunanja, septembra je bila neberljiva.....samo nekaj svetlo modrega brez ?rnega tiska.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.