Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Neverjetno, kaj se dogaja... da ti takole ukradejo vinjeto  :ne vem:  sramezljiv

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10219080258545501&set=pcb.10219080260065539&type=3&theater

 

Natasa_Saric-20190207-083855.jpg

 

Zavarovalnica menda noce povrnit cene vinjete, ker ni zavarovane kraje (samo stekla in parkirisce)... DARS tudi ne, ker pravijo, da moras prinesti odrezek, racun in del vinjete ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem ?e na lastne o?i videl v ?i?ki..

 

Zato jo jaz kupim zadnji dan,ko je malo ve? izbire za lopove...

 

Ja,zalostno. Je pa to zlahka zaslu?enih (oziroma ukradenih)100eur ,kolikor lahko zanjo lopov dobi v vsakem trenutku.... Skoraj kot da bi pustil 100eur na sede?u...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem ?e na lastne o?i videl v ?i?ki..

 

Zato jo jaz kupim zadnji dan,ko je malo ve? izbire za lopove...

 

Ja,zalostno. Je pa to zlahka zaslu?enih (oziroma ukradenih)100eur ,kolikor lahko zanjo lopov dobi v vsakem trenutku.... Skoraj kot da bi pustil 100eur na sede?u...

 

 

In kaj ti koristi ze nalepljena vinjeta? Ne bi rekel, da je ravno najlazje ukradenih 100? ... Kot prvo... take vinjete ne more prodati niti za 100? ... ker das zraven se 10? in imas popolnoma legalno, novo vinjeto :) ... Za novo jo tezko zamenja, ker nima racuna, niti odrezka... torej jo mora previdno odstranit iz stekla in tako vinjeto pomoje tezko proda za kaj vec kot 50? :) ... Poleg tega pomoje ni tako enostavno takole izrezati steklo in paziti, da te ne zasacijo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj ti koristi ze nalepljena vinjeta? Ne bi rekel, da je ravno najlazje ukradenih 100? ... Kot prvo... take vinjete ne more prodati niti za 100? ... ker das zraven se 10? in imas popolnoma legalno, novo vinjeto :) ... Za novo jo tezko zamenja, ker nima racuna, niti odrezka... torej jo mora previdno odstranit iz stekla in tako vinjeto pomoje tezko proda za kaj vec kot 50? :) ... Poleg tega pomoje ni tako enostavno takole izrezati steklo in paziti, da te ne zasacijo :) ...

Zlahka se dobi vinjeto iz stekla...

 

Kako te?ko je takole izrezati steklo;nimam pojma...

 

Predvidevam pa da bi marsikdo dal recimo 90eur za vinjeto brez ra?una/odrezka.

 

Bolj ko so ljudje brez denarja,bolj so pokvarjeni in bolj se jim fu?ka ?e jih kdo dobi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni isti izrez ... tako da ni taprava... samo se pa fajn bere... in ravno pravi trenutek se pojavi oglas :) ... Pomoje je zajebancija... samo tale oglas... ali pa vse skupaj :) ... fakenews? :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni isti izrez ... tako da ni taprava... samo se pa fajn bere... in ravno pravi trenutek se pojavi oglas :) ... Pomoje je zajebancija... samo tale oglas... ali pa vse skupaj :) ... fakenews? :)

Tudi jaz Mislim, da je (vsaj)oglas zajebancija...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater kaj naredijo ljudje za 20 EUR prihranka - pa da ti pamet stane. Legalno 110 EUR al pa takole za 90 EUR.

Ah,folk krade v Mercatorju jabolka,pa nebi tle hotel prisparati 20eur... Ampak ja... Folk je bolan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa je kdo pomislu, da je mo?nost tudi, da se je ta doti?ni domislu samemu seb ?ipo zbit, ker je itak zavarvana, pa mogo?e ?e opeskana, zravn pa je ?e probal do nove vinjete pridt? Tastaro vinjeto je pa lepo ven zrezal, da zgleda kot da so jo ?opnil.

 

Sent from my KROMPIR using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, to si tolk dobr napisal, da ?lovek dobi ob?utek, da ma? izku?nje na tem podro?ju :P

 

Na?eloma pa je seveda tudi to opcija... sploh, ker so se potrudili, da niso naredili nobene ?kode drugje (recimo na laku).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, to si tolk dobr napisal, da ?lovek dobi ob?utek, da ma? izku?nje na tem podro?ju

 

Na?eloma pa je seveda tudi to opcija... sploh, ker so se potrudili, da niso naredili nobene ?kode drugje (recimo na laku).

Hehe, nimam izku?enj. ?e ?e kdo, sm pa glih jest tist, kater vedno vse po pravilih nardi in brez goljufije. Sej zato pa n? nimam. Samo tko sm pa? razmi?ljal. Ker mi gre na k...., da se folk tkole prek FB-ja nekej buni, ker tako itak ni?esar ne re?i?. Tud ne vem kater butl bi ?el na tak na?in krast vinjeto. Kva pa ?e bi mu cel kos stekla z vinjeto not padu? Hehe.

 

Sent from my KROMPIR using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

130 EUR - precej bogato glede na to, da ima Nem?ija poravnane finan?ne obveznosti glede AC-jev.

Ja ampak so se na veliko lotili obnavljanja (celotna Bavarska eno ogromno gradbi??e, vi?je gor je verjetno podobno), si pripravljajo teren za uvedbo vinjet, da imajo "ur?ah" :))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dans se pa enmaw šefa počutm, ker mi je 20. obletnica zagovora diplomskega dela.
    • Žena pošlje možu SMS: - "Dragi, ko boš šel iz službe, se ustavi v pekarni in kupi kruh. In, da ne pozabim, tvoja prijateljica Ana je tu in te pozdravlja."   Mož odgovori: - "Kdo je Ana?"   Žena pošlje nazaj:  - "Nihče, sem se samo hotela prepričati, da si prebral sporočilo."   Mož: - "Ah, presenečen sem bil, ker je Ana tukaj z mano pa sem mislil, da si naju videla..."   Žena takoj nazaj: - "Kaj? Kje si?"   Mož: - "V restavraciji ob pekarni blizu hiše."   Čez nekaj časa žena spet pošlje SMS: - "Jaz sem pred pekarno, kje si?"   Mož: - "V službi. Zdaj, ko si že pred pekarno, kupi kruh in me nehaj za%&bavat..."
    • Zvoni telefon zjutraj: - "Če hočeš še kdaj videti ženo, prinesi 100.000€." - "Ampak ne morem zbrati toliko denarja..." Zvoni telefon zvečer: - "Pridi po ženo." - "Ampak nisem še zbral denar..." - "Ti ga bomo mi dali, samo ponjo pridi..."
    • Kupujem nov kavč. Pa prodajalec hvali: - "Na tem kavču lahko sedi pet oseb brez problema!"   Ja, Bog te nima rad, kot prvo kavč kupujem zase in kot drugo kje naj dobim pet oseb brez problemov...
    • Žena in jaz sediva s še dvema zakoncema pri mizi, jemo, pijemo in se pogovarjamo... Pa gre žena na stranišče in, normalno, gre prijateljeva žena z njo. Čim odideta, se oglasi prijatelj: - "A bova enega mimo števca?"
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.