Skoči na vsebino

Filter kabine xedos 6


Priporočeno sporočilo

?ivjo,

mene zanima, ?e ima kdo slike kako se zamenja filter kabine pri xedos 6 oz. bi rabil podrobno razlago kako se zamenja. Imam ga namen zamenjati. Hvala

 

Si ga ze zamenjal.....ker ga ni :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Zdravo ..

 

Da obudimo malce tole temo. Malce me je zmedel tvoj odgovor. Hmm, a res ga ni? Ker pri meni, ko preklopim loputo zraka, je zelo velika razlika od kje vlece zrak. ?? Pa mislim, da mam tudi na racunu od servisa, kabinski filter!? :(

Imam pa xedos 6 1.6 79kW

Prav zanimivo, imam obcutek, da bom pri naslednjem servisu nekomu gledal pod prste! :angry::angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo ..

 

Da obudimo malce tole temo. Malce me je zmedel tvoj odgovor. Hmm, a res ga ni? Ker pri meni, ko preklopim loputo zraka, je zelo velika razlika od kje vlece zrak. ?? Pa mislim, da mam tudi na racunu od servisa, kabinski filter!? :(

Imam pa xedos 6 1.6 79kW

Prav zanimivo, imam obcutek, da bom pri naslednjem servisu nekomu gledal pod prste! :angry::angry:

 

Mislim da so ti prodali meglo.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo.

Od kje pa potem taksna obcutna razlika, glede na to od kje vlece zrak? Je mozno da bi bilo kje kaj "zamaseno"?

 

zunanji zra?ni filter je lahko vlazen/umazan ali pa tud loputa ki vle?e zrak od zunaj (ki gre spet na filter), kdaj se je ta menjal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla ..

 

 

Eeeeeee, pa smo zopet pri filtru .. he he .. Ne hecam se. Servis je bil poleti pred dopustom, takrat bi se naj menjal tudi "kabinski filter" .. tukaj so napisali, da xedos 6 nima kabinskega filtra! Zdaj pa si dal informacijo, da je mozno zunanji filter zamasen. ??? (mogoce so na servisu mislili tega) Kje priti do njega? Verjetno je na sovoznikovi strani ne, glede na to, da je vse, ventilator in podobno zmontirano za predalom!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla ..

Eeeeeee, pa smo zopet pri filtru .. he he .. Ne hecam se. Servis je bil poleti pred dopustom, takrat bi se naj menjal tudi "kabinski filter" .. tukaj so napisali, da xedos 6 nima kabinskega filtra! Zdaj pa si dal informacijo, da je mozno zunanji filter zamasen. ??? (mogoce so na servisu mislili tega) Kje priti do njega? Verjetno je na sovoznikovi strani ne, glede na to, da je vse, ventilator in podobno zmontirano za predalom!?

 

V motornem delu pod zra?no loputo - poglej si service manual ki sem ga pripopal tle v DIY ali tehni?ni forum

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Ojla ..

 

Da obudimo zopet malo tole temo. Ker se bliza cas odhoda v juzne kraje, sem sklenil enkrat za vselej naredit temu konec. Namrec, pri meni je ful razlika, glede na to, od kje vlece zrak. ali notranji, ali zunanji.

Vceraj lepo demontiral brisalce, odstranil plastiko pod sipo. Ce gledas odspredaj, je na levi se ena plastika, privita z enim vijakom, na pozarno steno pa zalepljena z tisto tesnilno maso, ko odstranis to, prides do kanala kjer se zajema zunanji zrak....

 

In kaj sem nasel...NIC... Preveril delovanje lopute, dela OK, razlika pa se vedno. Tako da mi ni prevec jasno od kje!?

 

Sestavil vse skupaj nazaj, in se pac sprijaznil z dejstvom, da tako mora bit.. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla ..

 

Da obudimo zopet malo tole temo. Ker se bliza cas odhoda v juzne kraje, sem sklenil enkrat za vselej naredit temu konec. Namrec, pri meni je ful razlika, glede na to, od kje vlece zrak. ali notranji, ali zunanji.

Vceraj lepo demontiral brisalce, odstranil plastiko pod sipo. Ce gledas odspredaj, je na levi se ena plastika, privita z enim vijakom, na pozarno steno pa zalepljena z tisto tesnilno maso, ko odstranis to, prides do kanala kjer se zajema zunanji zrak....

 

In kaj sem nasel...NIC... Preveril delovanje lopute, dela OK, razlika pa se vedno. Tako da mi ni prevec jasno od kje!?

 

Sestavil vse skupaj nazaj, in se pac sprijaznil z dejstvom, da tako mora bit.. :angry:

 

pri meni je isto pa ni vazno ali je nov filr ali star razlike je. tko da je to nekej drugega in ne filtr.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.