Jump to content

Forum je nadgrajen! Pripombe, napake, graje in pohvale (če bo kakšna :) ) prosim kar v tole temo >> KLIK

Sign in to follow this  
jures

Betonfest pri juresu

Recommended Posts

kje si bla ,pogre?ali smo nosa?oco pija?e

Da nam jest kje kk?nga po?aku :glare:

Hmmm ?e se bomo zmenil komot ?e ti kje po?aka? pa te spotoma poberem ;)

Hvala Ajvarju in Uklopkotu, ki sta dokazala da ne lajata samo ampak imata tudi 'cohones'!

Dogovorjeno je, da ko nam bo ?lo za nohte ustanovimo Betonić d.n.o.....

Sta mi pa med delom sunila pol kubika betona, samo stran pogledas, pa neseta v kufer pa se za?neta dret da beton zmrzuje.... :angry2:

P.S. Pozabili smo na ?koljke in kamen?ke

Hmmm ?e se bomo zmenil komot ?e ti kje po?aka? pa te spotoma poberem ;)

hvala za ponudbo, sam -iz meni neznanih razlogov- tamala no?e, da sm jest zravn... :ne vem:

Drga? pa do rakitne ni del?, do vira pa ?e mnj! Na tojo "sre?o" poznam toj avto,hehe :hudicek:

Jures, ?e bo pa ?e kdaj kaka solidarna akcija, kr z besedo na plano :bravo:, bomo verjetno mel kej ve? "cohonas" kokr dej

Ninja bi pa itak dej lohk kam?ke pa ?koljke natrosla po terasi :jupiii:

:bravo: NAslednja akcija bo pri Uklopkotu....tam bo pa bab, da bo lukenj za golf igrat...

:bravo: NAslednja akcija bo pri Uklopkotu....tam bo pa bab, da bo lukenj za golf igrat...

a tako...men pa ni? pove, se prav vid da je Ljubljan?an postau :harhar:

hvala za ponudbo, sam -iz meni neznanih razlogov- tamala no?e, da sm jest zravn... :ne vem:

Drga? pa do rakitne ni del?, do vira pa ?e mnj! Na tojo "sre?o" poznam toj avto,hehe :hudicek:

Jures, ?e bo pa ?e kdaj kaka solidarna akcija, kr z besedo na plano :bravo:, bomo verjetno mel kej ve? "cohonas" kokr dej

Ninja bi pa itak dej lohk kam?ke pa ?koljke natrosla po terasi :jupiii:

hehe halo tebi neznanih razlogov ?

?lovk ?e gre? na babe tud ne vle?e? svoje zraven a ne-sj ve? kot bi ?el v gozd pa bi drva za kurit sabo nesu :)

Drga? pa smrdi po zastra?evanju in gro?nji .....hmmm bo kaka ovatbica pala?? ;)

Ej ti vevrca iz New Jersija -ti ja Grega :) da ti nov ?al u savo odnesl :D

Drga? pa res beton fest je uspel js sm pa danes doma zabitiniral temenle za stebre(jures hvala za biton) :P

Samo slikce ?e mankajo ampak une k smo na pavzi ;)

Drga? pa res beton fest je uspel js sm pa danes doma zabitiniral temenle za stebre(jures hvala za biton) :P

Samo slikce ?e mankajo ampak une k smo na pavzi ;)

stebre??? kaj bo? pol gor go-go plesalke postavu?? pridem :bravo:

Drga? pa smrdi po zastra?evanju in gro?nji .....hmmm bo kaka ovatbica pala?? wink.gif

?e bi imel take namene, bi se ?e na PM-ju "zmenla", tko sm ti pa dal sam repliko :jezicek:

No, ?e bo? pa ti tut kej ?olu pa betoniru pa sigurno prideva, ?e bo primeren ?as-ura-termin!

Pa brez zamer; :cheers:

:harhar::harhar: sem ?e zmeril-parcelo kjer bomo polagali tlakovce :D

Ni pene ve? da ne bom zameril ,sj se mamo radi mar ne??se pa komot uglasita na kakoi drinki

Grega postavil bom zasramovalne stebre gor bom pa lublan?ane vezal hahahaha ti bo? prvi ;)

Kaj ste zdej vsi glasni, ko je blo pa treba lopato gonit ste se pa poskril kot mi?i.

Mater v slu?bi id 5h zjutraj do 3h, pol lopatat in grabit beton, pol pa ?ret pa sem ?e zmeri ?iv, tako da tisti ki bi kao lahko pa niso ker bla bla bla, se PROSIM ne ogla?ajte.

Sicer je blo pa lepo videt CX7,M6, M3 in seveda famous suzki swift.

ps.Dons sem bil v slu?bi ?e ob pol 5h.

KJE SO SLIKE !

Kaj ste zdej vsi glasni, ko je blo pa treba lopato gonit ste se pa poskril kot mi?i.

Ja, sori no. :( Jest bi pr?u, ?e bi bla kasnej?a ura; :glare: tko sm pa ?ele mal pred ?etrto domov ?u! Nina je bla pa itak na faksu tut do tkrt 1x! Ko, da...NO GO :huh: Pa drugi?! :vesel:

Ja, sori no. :( Jest bi pr?u, ?e bi bla kasnej?a ura; :glare: tko sm pa ?ele mal pred ?etrto domov ?u! Nina je bla pa itak na faksu tut do tkrt 1x! Ko, da...NO GO :huh: Pa drugi?! :vesel:

Pa kaj sej sem js prletu tud ?ele ob pol 4h, beton pa ?e pol ure za mano, pa "delal" smo do 7h.

KJE SO SLIKE ?

Ne vem ?e jih bo dala, ker nismo kamen?kov posadili.... <_<

Slike bojo, sem sele ob punu?i dam pr?u od ekme?pekme?ev, danes pride parketar in mankajo?i beton, ki sta mi ga sunila, itd itd

nornhaus

V ponedeljek mi obljubljajo Prago, 20. Pa Bukaresto....Objavljena slika

Lepa, lepa terasa :) poliva? kaj z vodo da ne bo beton po?il ali je dosti vlage v luftu :)

Lepa, lepa terasa :) poliva? kaj z vodo da ne bo beton po?il ali je dosti vlage v luftu :)

vreme je naklonjeno....drugac pa pridejo se plo??ice....tko da loh tud po?.. :blush:

Bolje bi bilo da bi napisal, da ne razpoka :) , je pa res to poleti bolj problem, fora je glede veziva (cementa) in ko se ve?e lahko napoka. Smo plato na bajti rahlo polivali z vodo, res pa da je bilo poletje.

Vseeno polivaj. ?elezo ne more prepre?iti pokanja. Razpoka lahko pozneje vpliva na plo??ice in tudi one po?ijo tam kjer beton "diha".

Ni? bat smo ga premazal z vazelinom. :bravo:

Ej lepo a v ?ivo zgleda bolje a ne ??

Klop?i? je ?e zmer Lepi Dasa! :danzoman::vesel::punk: