Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Kdor je sino?i gledal dirko mu sigurno ni bilo ?al.

Prehitevanj je blo toliko da ni za verjet, 2 yamahi med prvimi tremi, Stoner fuknu za brezveze.

Pa en nov model iz texasa, ki drsa po asfaltu z komolcem in ne kolenom je tudi ?isto odbit.

Skratka dirka da se re?e in kdor je nigledal mu je lahko ?al.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep sezona se je za?ela fantasti?noooooo!!!!! :bravo::danzoman::jupiii:

verjame? al ne, sem moji reku po prvem krogu da se bo stoner skipal, se je vidlo da je forsiral brezveze ?e na za?etku.

valda vsa ?ast Rossiju s5 :) pa tudi lorenzo ni bil slab :P

zanimiva dirka, obeta se ?e ena super sezona!! :)))))

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

suverenooo!!!!!!!

 

Tastar zakon!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je vse odprto, motorji se ja?ajo in to prina?a razburljivost, Yamaha, Honda, Ducati.....noro. Samo na? Suzuki neki ?trajka :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res prava adrenalinska dirka :bravo: ?e dobro, da se po bolj ali manj monotoni F1 nekaj dogaja v moto ?portu. Bomo pa? Moto GP gledali :jupiii:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sice rne maram Italijanov ampak z leti mi je Rossi prirastel k srcu. Res je pravi doktor, pritisk ga samo ?e oja?a.

 

?koda da so rde?i padli, saj bi zmaga nad rde?im bolj bolela kot izgovor da so padli. ampak sezona se je ?ele za?ela. Vsekakor FIAT-YAMAHA ruls!!!!!!!!!1

 

P.S. V?asih sem imel oboje, sedaj pa ta Mazda... matr ;)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj naredi en vulkan?ek

 

Kak?na sre?a, da je bila vsa oprema karavane formule 1 v ?etrtek ?e na Daljnem vzhodu, to pa ne velja za serijo moto GP. Zaradi zra?nega kaosa je druga dirka sezone ne Japonskem zdaj uradno odpovedana!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?ak ni ?e konec :)

 

sicer pa Doctro dobro vozi, ?e je res tak sfookan, kot se govori :)

 

Pedrosa se je izkazal... !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, lorenzota ne maram niti malo, ampak mu privo??im zmago, doc-a neki jebe, ?al morem preko pcja gledat in ne bo interviuja v italijan??ini. v angle??ini itak ne pove ni? :D tako da ne bom dosti zvedel :D

druga?e pa lepa dirka,?koda, sem pri?akoval zadnje 3 kroge bitko med Pedroso in Rossijem.

Sicer pa ?e dobro da je Stoner letos u formi, ki ?ene bi bil za safety car-jem :D ne pa za supermoto Haydenom :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s5 lepa dirka!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.