Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

:bravo: super dirka rosi je zakon se prav ni zdrav pa vozi ko norc skoda da je tak zajebo v zadnjem ovinku ampak ni vedo da ma stonera tak za riti

 

glede na to da so pravl da se 3 mesece ne bo vrnil in je ?e nazaj mu svaka ?ast... borec taprav!! to pa lo?i mo?ke od de?kov ;):jupiii:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na to da so pravl da se 3 mesece ne bo vrnil in je ?e nazaj mu svaka ?ast... borec taprav!! to pa lo?i mo?ke od de?kov ;):jupiii:

 

Med katere se ?teje? ??? :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kok si ne predstavljam Rossija na Ducatiju... :huh:

?eprou Rossi + Ferrari, to bi bilo pa kul :D

 

Je logi?no, dobrih 5 let razvija motor, pol pa pride nekdo in za?ne zmagovati....sej bo pa vse italijanske znamke v red spravil :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tomizawa RIP :(

 

se pridru?ujem-grdo ga je povozil :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al nam je lahko mladeni?a, ampak to so motorji, ki niso varni niti na dirkali??u. A ni prej?no dirko pa umrl tudi en 16 letni motorist v ni?ji ligi.

 

yep

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al nam je lahko mladeni?a, ampak to so motorji, ki niso varni niti na dirkali??u. A ni prej?no dirko pa umrl tudi en 16 letni motorist v ni?ji ligi.

 

Sej ne bi te?il, sam ?e te skor pri polni hitrosti nasadita dva motorja, mislim da tuki faktor varnosti ne pomeni ni? (razen ?e upo?teva? varnostno razdaljo) :(

 

Ja ta drug fant pa mislim da sploh ne tekmuje v 125 ccm, ampak je bil na guest listi (lohk da se motim). Tko pride :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tadrugi fant je imel 13 let Peter Lenz.

to so dirke, ni kej, sej vedno vsi pravijo, da jim je to ?ivljenje in vejo da lahko vsaki? ko se vsedejo ostanejo tam. ?koda ga je, res je naredil moto 2 nekaj posebnega in mislim da bi se kasneje v motogp lahko kosal z velikimi. upam da se to nebo ponovilo.

r.i.p

Objavljena slika

Objavljena slika

pa ?e 6 let nazaj Kato :( :

Objavljena slika

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je, da se bi na sami varnosti morda lahko naredilo ve? kot le najbolj?e usnje in najbolj?i materiali za protektorje (??itnike). A vse to pomeni dodatno te?o, to pa ni v interesu tega cirkusa. ?e zdavnaj bi bili lahko vsi zapakirani v airbage. V tem primeru bi verjetno pomagalo. Vedno pa lahko pride do situacije, ko ne pomaga nobena za??ita. Meni npr je skrajno zanimivo, da imajo vsi gole vratove. Pri hitrosit, ki jih dosegajo ?e samo mu?ica ob udarcu v ko?o zelo boli.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni npr je skrajno zanimivo, da imajo vsi gole vratove. Pri hitrosit, ki jih dosegajo ?e samo mu?ica ob udarcu v ko?o zelo boli.

 

Tudi pri ni?jih hitrostih bolijo vsi insekti, sploh kaka mesarska muha al pa hro??.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Je kdo gledal v?eraj dirko MOTO GP.

Rossi je ?e vedno THA DOCTOR, po ?tartu 11, po pol dirke 1. in pol za nekaj trenutkov 2. na koncu spet 1. :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo gledal v?eraj dirko MOTO GP.

Rossi je ?e vedno THA DOCTOR, po ?tartu 11, po pol dirke 1. in pol za nekaj trenutkov 2. na koncu spet 1. :rispekt:

 

Ja spet ena stara dobra Rossijeva predstava :)))) in prej?nji vikend je bila tudi petarda dirka :)

 

Lorenzotu pa ne privo??im ker je zmagal na ra?un drugih, ?al mi je ful za Pedroso in ker ?e se nebi polomila oba bi bla dirka med rossijem in njim, lorenzo bi lahko samo njegov ?upa?ups lizal za njimi. pa stonerja mi je tudi malo ?al.

Se pa obeta lepa 2011 sezona :) Rossi je o?itno nafilan s5 tako da bo zanimivo :) pri njemu je standard da ko mmu gre narobe pride nazaj ?e mo?nej?i.

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem ljubitelj motociklizma ampak sem si ogledal tole virtuozno predstavo dohtarja. Tako suveren nastop pa res ne vidi? vsak dan tako da bravo Rossi, sploh pa en velik :hohoho: njegovi angle??ini.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.