Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

?e naprej navijam za Lorenza in mu dam v dana?njem primeru tudi prav. Je pa super videt 3 ?pance na zmagovalnem odru. :D

 

Letos pri?akujem, da bodo na vsaki dirki Moto GP igrali ?pansko himno. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty vse prej kot to kar si napisal. Ni se mu izslo, bil predolg in ga je izrinil. Mulc se ma za nauciti se sportnosti, Lorenza bi moral spustiti nazaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Lorenzo ni bil ?isto nedol?en tam, verjemi mi. Samo, on je kot Vettel. Ne more si predstavljati da je ?e kdo drug na stezi :)

 

To?no tako... Saj niso bili na baletu, ampak na dirki! Odli?na dirka!! Lorenzo je odli?en voznik, mora pa se nau?iti v?asih priznati premo? tekmecev. Marquez jim bo letos ogromen trn v peti! Upam samo, da se ne polomi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

markez ....... poteza doktorja! Js bom reku samo 1. liga lepo ga je nategnil sicer ni blo najbol ?portno ampak prepovedano pa tudi ne!Se pa je videlo kako egoisti?en je lorenco po koncu dirke in pa tisto pedrsko ?uganje ,?e? ''pa ve? da sem jaz svetovni prvak'' he he markez pa njemu nazaj '' so what''! pa se je odpelu mim :lol::lol:

Pedrosa pa kon?no spacal celo dirko sebi v prid;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Neverjetna dirka in spet so ?panci diktirali tempo (1.,2.,3. in 6.mesto). :cheers:

 

MM93 pa obvlada sceno, treba priznat. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Evo tu en posnetek, z dirke Misana...... bilo je noro, uspelo mi je hodit po progi, bil sem v boksih in sedel v Cal Crutchlowi "hi?ici" pred boksom, bil sem par metrov od Pedrose, Lorenza in Marqueza... vglavnem nepozabno

 

http://www.youtube.com/watch?v=1KavWbQuqBk

 

pa lp :D

Fuck new cars ... I'm driving oldschool

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tu en posnetek, z dirke Misana...... bilo je noro, uspelo mi je hodit po progi, bil sem v boksih in sedel v Cal Crutchlowi "hi?ici" pred boksom, bil sem par metrov od Pedrose, Lorenza in Marqueza... vglavnem nepozabno

 

http://www.youtube.com/watch?v=1KavWbQuqBk

 

pa lp :D

 

zakon :punk:

sam sem imel ?ast voziti po njen na Ducati WDW lani, izjemno hitra in oversteer friendly :ninja: Ko sem s svojim potpvalnim stromom mislil, kako ga zategujem v prvi desni ovinek, se je med mano in robnikom ene pol metra ni?je ulegel nekdo z italjanskim rde?im superbikom in odpeljal mimo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katastrofa od dirke:(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?itev o prvaku MotoGP se je prenesla na zadnjo dirko, ampak dvomim, da MM93 ne bi uspelo, saj tudi ?e Lorenzo znova zmaga, pa je Marc le tretji, mu to ?e popolnoma zado??a. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?itev o prvaku MotoGP se je prenesla na zadnjo dirko, ampak dvomim, da MM93 ne bi uspelo, saj tudi ?e Lorenzo znova zmaga, pa je Marc le tretji, mu to ?e popolnoma zado??a. :D

 

tudi 4. je lahko pa zmaga za las. Strah imam edino da ne bo kakega padca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Izjemno zanimiva dirka, in spet trije ?panci na zmagovalnem odru, upam le, da Yamaha ujame Hondo v razvoju motorja. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izjemno zanimiva dirka, in spet trije ?panci na zmagovalnem odru, upam le, da Yamaha ujame Hondo v razvoju motorja. :D

 

Ra?unam da je ne bo. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.