Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Dolg?as.........

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Napeta dirka, na koncu sicer 99-ka pora?en in ni kaj drugega kot ?estitati MM93.

 

Sem bil pa popolnoma zgro?en nad prenosom na A-kanalu, ker toliko kot je pa reklam in to v klju?nih trenutkih dirke, ?e najve? o tem pove komentar, ki sem ga malo prej prebral na 24ur.com in se glasi v tem stilu; "Nehajte zavajati svoje gledalce, da boste predvajali prenos MOTO dirk, raje po?teno napi?ite, da bodo gledali oglase, vmes pa bo za nekaj trenutkov izjemoma tudi kak?en del?ek dirke!"  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Jaooo ka?na polomija od dirke   :( ajde to se ?e prebavi, ampak da  gre? pa takole vztrajat brezglavo po de?ju  je pa res ........obup

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po nesre? sem mal gledal... obupno. Tole pa? ni za gledat, ker se zaradi de?ja vozijo kot po jajcih in zgleda vse en sam po?asen posnetek - mislim, ?e je to razburljivo pol naj me vrag pocitra - pa prav te?ko gledam, k motoristi padajo in se lomijo naokoli in ne razumem tiste, ki u?ivajo v kao "spektakularnih" padcih. :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem kon?no do?akal zmago ?t. 99, ki je eden redkih, da ni pristal na tleh in ?el ?e pravo?asno menjat motor ter gume.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej pozabil sem gledat....moto GP  -_- Ne vem...   :D  lp  :lol:

?e ima? SIOL tv ali kak?no podobno zadevo, lahko gleda? za nazaj, jaz imam do 72 ur ?asovnega zamika, se pravi mogo?e nisi ni? zamudil.  B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? SIOL tv ali kak?no podobno zadevo, lahko gleda? za nazaj, jaz imam do 72 ur ?asovnega zamika, se pravi mogo?e nisi ni? zamudil.  B)

ej imam Telemach  :danzoman:  lp  :D  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

nben dons dirke gledu ?  :zvizga:

Smo, in jaz poleg Lorenza cel ?as tudi malo za 93 navijam oz. mu (vsaj) privo??im uspehe, 46-ke pa? ne maram, ?e od nekdaj in to je to. ?e vedno si upam trdit, da v realnih dirka?kih okoli??inah (suha steza, brez okvar in po?kodb dirka?ev), mu pripada 4.mesto in s tem si naslova prvaka ne zaslu?i!  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si ga kdo ne zaslu?i je to 99, ker mu morjo vsi pomagat.

Ima najvec zmag v tej sezoni, ki si jih je absolutno privozil SAM! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dirka je bila zanimiva le ?koda da sta bila kaznovana napa?na, eden z odstopom drugi pa  verjetno ob naslov  prvaka :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda, da zaradi takega dogajanja, kot smo ga videli v?eraj, motogp postaja drek kot je formula 1 :vskalo: . Saj je blo doslej tud kako prerivanje na meji itd., ampak tako na?rtnega zajebavanja izven steze in na stezi pa tak?nih (obojestranskih) reakcij (brcanja...) pa po moje ?e ni bilo in to je najve?ja ?koda za vse skupaj.

?e v Avstraliji je blo malo ?udno, da se je Marquez v zadnjem krogu tako izstrelil in zlahka zmagal, prej pa se je ve? kot 20 krogov prerival z ostalimi (najraje s 46-ko). Ne vem, v taka naklju?ja jaz pa? ne verjamem, ?eprav je Mark super dirka?. Tole v?eraj je bilo pa tako o?itno, da res noben ne more re?i, da ga ni namerno oviral in spravljal ob ?ivce. Obe Hondi sta bili mnogo hitrej?i od Yamah in ?e se je Pedrosa tako zlahka peljal spredaj, mi ne bo nih?e razlagal, da se je Marc moral takole voziti zadaj. ?e glavni komisar dirke (na spletni strani motogp) je dal jasno vedet, da je Marc storil kaj, kar je Valentina (upravi?eno?) spravilo ob ?ivce, ampak da pa? pri tem ni storil (?e) ni? prepovedanega, medtem ko je Valentino pa? ?el na kontakt (tud z nogo), kar pa seveda ni dovoljeno.

Kaj naj sedaj Valentino najde kakega Italijana, da bo v Valenciji v prvem ovinku spravil Lorenza na tla in bo stvar kon?ana :ne vem: ? Ali pa se bodo zadaj pred Valentinom kak?ni ?tirje ?panci v?tric peljali, da ne bo mogel mimo. Pardon, ampak to ni ve? motogp, kot smo ga tako radi gledali doslej, zato naj gredo vsi skupaj v ... :angry:        

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ducati naj toliko zaostane, ?para z gumam, da ga Lorenzo ujame za krog.................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ducati naj toliko zaostane, ?para z gumam, da ga Lorenzo ujame za krog.................................

In to bo posteni razplet prvenstva?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to bo posteni razplet prvenstva?

A do sedaj pa je??????????????????????????????? 2 dirki zapored je MM namerno upo?asnil Rossija, zadnjo dirko je potem v enem krogu na?el sekundo in zmagal...........dej dej.

 

Prosim poglejte si zakaj je Rossi stegnil nogo!

 

https://twitter.com/valenchibarossi/status/658197799016665093/photo/1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

99 je veliko 'cistejsi' dirkac kot 46 in kadar ne gre, pac ne gre, ne bo pa se zaletaval v tekmeca in podobno bebavih manevrov, ki sodijo v lunapark (avtomobilcki z gumo okrog in namenjeni medsebojnim trkom). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

99 je veliko 'cistejsi' dirkac kot 46 in kadar ne gre, pac ne gre, ne bo pa se zaletaval v tekmeca in podobno bebavih manevrov, ki sodijo v lunapark (avtomobilcki z gumo okrog in namenjeni medsebojnim trkom). :P

Ne res, Marquez se nikoli v nikogar ne zaletava, sploh ne za bvrezveze. Nikoli ne vozi agresivno, in ziher ni tega delal zaradi tega, da bi provociral ali celo posku?al Valeta vr?t iz motorja ane? Kot, da so vsi videli samo padec, nih?e pa ne cele zgodbe:

https://www.facebook.com/revistapuromotor/videos/10154282430726679/

 

Saj niti ni panike, gre za dirko ampak hecno je, da je smrkavec ves ?as izzival nesre?o, nakar se nasloni na Rossija (v po?asnih posnetkih se dobro vidi, da je sam ?el s ?elado na njegovo koleno!) in pade, pa Rossi fa?e konkretno kazen. Pa zanimivo je, da mu je nagnjenemu v ovinku s ?isto maj?keno brco vr?t motor... ?e mene kdo vpra?a je bilo nesre?no naklu?je, ki je botrovalo agresivnemu dirkanju. ?e pa ?e, bi pa obema odbil kako to?ko pa je mir. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Valda da je ''?istej?i'', ?e drugi opravljajo umazano delo namest njega ;)

Predvidevam, da sta deal sklenila na neznanem kraju ob neznanem casu in na nepoznan nacin. :D

Ne res, Marquez se nikoli v nikogar ne zaletava, sploh ne za bvrezveze. Nikoli ne vozi agresivno, in ziher ni tega delal zaradi tega, da bi provociral ali celo posku?al Valeta vr?t iz motorja ane?

https://www.facebook.com/revistapuromotor/videos/10154282430726679/

Marquez ne vozi cifre 99 ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni res kar poglejte si kako je vale s kolenom pritisnil Marqezu na spredno zavoro ko je ta se pripeljal mimo  hahahahah zato je padel.

Jaz letos res privo??im  naslov Rossiju  (pa ni moj favorit) potem pa naj se spoka iz moto gp-ja 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha symon sem pri?akoval tvoj odg..........''ampak ?e bi imel pa RS-a'' bi pa sam mim padu haha:P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.