Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Cool dirka; MM in Lorenzo poskrbela, da ni bilo dolg?asno za gledat. ?estitke Crutchu za 4 mesto in doktorju za celih 10 sekund screen tima-a. :P

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

motorjev ne gledam niti priblizno vem kaj se dogaja, vem pa, ko sem bil najstnik, je bil rossi v 250 razredu bog i batina, in mick doohan car v 500 razredu...

tako, da ce je rossi se vedno aktualen po vec kot 20 letih pol je res car

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

motorjev ne gledam niti priblizno vem kaj se dogaja, vem pa, ko sem bil najstnik, je bil rossi v 250 razredu bog i batina, in mick doohan car v 500 razredu...

tako, da ce je rossi se vedno aktualen po vec kot 20 letih pol je res car

 

 Je aktualen, samo Yamaha ni, na ?alost :(

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bila ta dirka dve leti nazaj bi Marc zmagal. Ali pa bi ?la oba z Lorenzom v pesek.

Se vidi, da Marc vozi po pameti. Le tako naprej do novega naslova prvaka.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bila ta dirka dve leti nazaj bi Marc zmagal. Ali pa bi ?la oba z Lorenzom v pesek.

Se vidi, da Marc vozi po pameti. Le tako naprej do novega naslova prvaka.

 

Eni mu to o?itajo, ampak tudi s pametjo se dolo?ajo dobri vozniki, ne samo hitrostjo.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Crutchlow podaljsal. Se Silverstone potem pa v zivo cez 14 dni. Yeahhhhhhhhhh

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Lorenzo najhitrej?i na kvalifikacijah in to v razmerah, ko je bil vedno pravi evnuh, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha Rossi zamudil krog za 0'7 sekunde.....imel pa je drugace tretji cas pred Zarcojem.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po petkovih prostih treningih in sobotnih kvalifikacijah bodo v nedeljo na sporedu ?e glavne dirke za VN Velike Britanije. Glede na izredne vremenske razmere, ki vladajo v Silverstonu, se je vodstvo dirke odlo?ilo za spremembo urnika. Prenos dirke v kraljevem razredu motoGP se tako pri?ne ob 12:30

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vsi so rekli sa je nov asfalt odlicen za grip v dezju a ne odvaja vode, aquaplaning je problem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popravek 5. Cajt je imel in za 2sek je zamudil zastavo. Sam rekel da so predolgo menjali zadnjo gumo

Danes je mozna povodenj so prestavili start zaradi napovedi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da je vceraj 8 osebkov naenkrat v istwm ovinku odplavalo (Rabat 3x zlom noge) je ocitno da so nekaj zaj.....pocasni posnetki pa kazejo da je grbin veliko vec kot prej....in to angle?i v zibelki dirkanja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ima nov 'stone bolj v k*rcu podlago kot irske kozje stezice, ali pa je de?evalo dosti huje kot je zgledalo na kamerah.

 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iraka kozja steza na posnetku odvaja vodo.....v srebrnem kamnu pa so naredili toplice v ovinkih....

 

So vozili ze dirke po hujsem nalivu, sam dez ni bil problem, se takrat ko je manj padalo niso mogli spraviti vode s steze.....pa so ponocinrezali kanale v asfalt in ne vem kaj vse.

 

Nek cestni inzinir je spregledal da morajo steze malo viseti in da najnizja tocka asfalta ne sme biti ravno v sredini

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj ravno to mi ni jasno, kako ima dirkali??e (ki je grajeno po vi?jih standardih kot ceste za traktorje) v Angliji (kjer de?uje ve? kot je suho) novo podlago (!!) in je za dirke v de?ju inferiorno shitty pode?eljskim cestam?! Karikiram in seveda je tu ?e veliko faktorjev, ki jih ne vem ali sploh nimam znanja, da bi jih bil sposoben razumeti ampak kon?ni rezultat je enostavno porazen: Crutch je ostal brez doma?e dirke. -.-

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro ☕ Tolk velka šalca pa tolk mal kave 😆  
    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.