Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Dirka je bla solidna ni blo glih preve? napeto, ok prvi krog kr ?ok z Dovijem in Quartararojem, pa pol zadnjih 5krogov bkj za zmago.

Rins je odli?no odpeljal dirko, pametno in hitro, zaden ovinek pa itak epsko prehitevanje. Marquezu se je videlo da ga malo ?re ker je zgubil zadnjem ovinku, ampak tko pa? je v tem ?portu.

Drga? pa jst gledam na avstrijskem ServusTV ki je v lastni?tvu Red Bulla, imajo dobre komentatorje, dobre intervjuje, exkluzivnosti znotraj KTMove gara?e, exkluzivne info od S.Bradla ki je Hondin testni dirka? in komentator.

V?asih pa gledam tudi na BTSports kjer so tudi zelo dobri, na Akanalu pogledam bolj kak intervju ali pa prispevek, dirke skor ne more? gledat ker je 1001reklam

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene bolj kot reklame moti da sploh ne prenasajo moto2 in 3....tam je najvec akcije.

 

Na naslednji dirki sem ze tradicionalno v zivo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Marquez zaslu?eno prvak!

Quartararo pa izredeno dobro odpeljana dirka, ?koda da se mu v zadnjem ovinku ni iz?lo. ?e Yamaha za naslednjo sezono uspe dobit mal ve?ji top speed bo Fabio trd oreh za Marqueza.

Vinales je imel tudi dober pace, ampak je na za?etku dirke preve? izgubil proti vodilnima.

Vsi ostali pa niso imeli nobene mo?nosti za stopni?ke, ker so imeli preslab ritem.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po svoje dolgo?asna dirka ampak jest sem cel ?as pri?akoval starega MM, ki bo probal nekaj posilit na vsak na?in in cepnil po tleh. No, ni in #lastlap je bil fenomenalen. Naslednje leto bo izena?il doktorja in z malo sre?e 2021 dosegel to, za kar se 46 matra ?e par let?

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo ga dohitel, doktorja, v lovorikah...ampak kot ?lovek, nikoli...

 

Tudi ?e bi to bilo res; pa ne pravim da je ali ni, ne vem kako se obna?ata, ko ni kamer okoli; kaj ima to veze s tem, kdo hitreje pelje motor v krogih?

 

Rossi je ful model, eden najbolj simpati?nih dirka?ev kar sem jih videl v kateremkoli ?portu in neverjetno dober (talentiran ?e ho?e?) ampak letos kombinacija njega in motorja pa? nista bila dovolj dobra. Privo??i Marquezu in bodi vesel, da se 46 ?e ne misli upokojit ampak bo grizel dalje. :)

 

PS: Crutchlow tudi grize dalje!

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pribli?no si zadel, mogo?e prva dva obrnjen vrstni red. :)

Dovizioso je preme?al vrstni red, ko je bil 3., sicer bi bila napoved povsem natan?na.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

pi.. me je ?okirala ta novica, sem pri?akoval da bo ?e izpolnil pogodbo do konca.

?koda, je bil super hiter ko mu je vse ustrezalo, ima pa bolj probleme s psiho ko mu ne gre, verjetno zato upokojitev na Hondi se ni zna?el pol po?kodbe zdaj na koncu pa je prav ?ivotaril na dirkah

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Lorenzo ponovno zmagal MOTOgp dirko, a žal le preko računalnika, ker dirkati še ne smejo, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaoo, ta sezona pa se zgleda nikoli ne bo začela🥴

Prva dirka bi naj bila 19.7 v Jerezu. 

Btw. Jack Miller je podpisal pogodbo za naslednje leto za tovarniški Ducati, Petruci pa se še ne ve kam bo šel opcija je Aprilia ali pa SBK. 

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Aless napisal:

Jaoo, ta sezona pa se zgleda nikoli ne bo začela🥴

Prva dirka bi naj bila 19.7 v Jerezu. 

Btw. Jack Miller je podpisal pogodbo za naslednje leto za tovarniški Ducati, Petruci pa se še ne ve kam bo šel opcija je Aprilia ali pa SBK. 

Dobro za Millerja in mislim, da je to korak v pravo smer. Sam sem se takoj po najavi rezultatov razveselil zanj. Bo pa tale sezona (če sploh bo) res pestra, sem prepričan, da so fantje iz forme.

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme si je Miller zaslužil sedež, prejšnjo sezono je bil konstantno boljši od Petrucija. 

Aja, pa za naslednjo sezono je Quartararo pospisal za tovarniško Yamaho, Rossi pa se mora letos odločit ali bo vozil za Petronas Yamaho ali penzija. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.