Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

pred 35 minutami je Aless napisal:

Končno se začenja Sezona 2020🤪

 

Screenshot_20200717_090400_com.nst.iptvsmarterstvbox.jpg

Ja...zanima me, kakšna razmerja moči so letos. Upam, da bo zanimivo kot vsa pretekla leta. Samo, da ne bi postala dolgočasna vožnja multikultivatorjev kot F1. 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest navijam za to, da Crutchlow čim manjkrat pade; da bo lahko po upokojitvi dirkal na IoM. :D

  • Všeč 1
  • Začuden 1

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem navijač VR46, ampak spoštujem vse dirkače.

Navijam pa za dobre in napete dirke. 

 

Evo še prve primerjave med dirkači, Marquez znani favorit za ostale pa je težko kaj napovedat. 

IMG_20200717_150158.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je TiEn napisal:

Si pa zgrešil totalno ;) Lorenza nikoli nisem prebavljal :D

Jaz sem Lorenzov navijac, biw in cakam njegov povratek drugo leto :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Quartararo je postavil rekord proge na treningu👍

Drgače Rossi se drugo leto seli na Petronas Yamaho, Quartararo pa na Rossijevo. 

Možnost za povratek Lorenza k Ducatiju so majhne, Ducatijev športni direktor Paolo Ciabatti je izjavil da ga zaenkrat Lorenzo ne zanima. 

Možnost po moje bi bila če slučajno Dovizioso ne bi podpisal, ker pol nimajo neke pametne izbire, mogoče če Reddinga potegnejo nazaj iz SBK. 

 

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe noben si nebi mislu, da bo MM tretji.

 

Zna bit zanimivo jutr, res škoda, da quartararoju zmanjka tempa/izkušenj na tekmi. Upam da bo z Rinsom vse ok.

 

Edino a tudi vas jezi nova "grafika"? Lani se je dosti lepše vidlo imena dirkačev na levi strani. Vse se mi zdi dosti manjše.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Alex napisal:

Bravo za prvo zmago malega. Žal mi je MM po tako dobrem showu.Upam,da se ni huje poškodoval. 

Bo pa zanimivo letošnje prvenstvo. 👍

Najprej je bilo noro, da se je sploh obdržal, ker sem prepričan, da bi jih 3/4 v taki situaciji samo pustilo motor in bi podrsali ven. Potem pa to vijuganje haha. Eni so ga sicer kar spustili, ampak da takole voziš med ostalimi in imaš boljši čas kot quartararo spredaj si res majster. Noro, škoda, da je želel preveč, ampak tukaj se vidi, da je njemu pomembno samo prvo mesto in nič drugega. A ste opazili, da je ta ovinek padca bil tudi prvi ovinek, kjer je na začetku ven poletel? Sepravi 2x napaka na istem ovinku, čudno. Upam, da bo ok in da si ni polomil zapestja (ker ga je motor zbil direktno v desno roko).

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo za Quartararoja, odpeljal lepo dirko brez napak, zaskužena prva zmaga. 

Vinales se je malo zajeb...s sprednjo gumo. 

Dovi je še dobro izvlekel 3mesto.

Marquez pa zelo hiter ampak preveč samozavesten, pr prvi napaki se je videlo da vozi na 120%, dokler ni naredil še druge napake, ki ga je stala dirke oz. verjetno par dirk. 

Po zadnjih informacijah ima zlom nadlahtnice in je potrebna operacija, tako da je pod vprašajem tudi naslednja dirka. Več info bo ko ga prepeljejo v Barcelono kjer bo operiran. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Aless napisal:

Bravo za Quartararoja, odpeljal lepo dirko brez napak, zaskužena prva zmaga. 

Vinales se je malo zajeb...s sprednjo gumo. 

Dovi je še dobro izvlekel 3mesto.

Marquez pa zelo hiter ampak preveč samozavesten, pr prvi napaki se je videlo da vozi na 120%, dokler ni naredil še druge napake, ki ga je stala dirke oz. verjetno par dirk. 

Po zadnjih informacijah ima zlom nadlahtnice in je potrebna operacija, tako da je pod vprašajem tudi naslednja dirka. Več info bo ko ga prepeljejo v Barcelono kjer bo operiran. 

MM pač zna vozit samo tako, kot je. Ne more bit zadovoljen  z "nekim"  mestom zadaj. Kot je nekdo napisal, pa kaj je s temi ostalimi dirkači, ali ni to malo smešno, da jih je tako prehiteval kot kake vajence? Kot,da je bil iz drugega filma. Sicer pa, par vijakov  in ga bodo pokrpali. Zna bit, da bi bil  tudi s samo eno roko  in longeto na njej konkurenčen. 😛

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Aless napisal:

Bravo za Quartararoja, odpeljal lepo dirko brez napak, zaskužena prva zmaga. 

Vinales se je malo zajeb...s sprednjo gumo. 

Dovi je še dobro izvlekel 3mesto.

Marquez pa zelo hiter ampak preveč samozavesten, pr prvi napaki se je videlo da vozi na 120%, dokler ni naredil še druge napake, ki ga je stala dirke oz. verjetno par dirk. 

Po zadnjih informacijah ima zlom nadlahtnice in je potrebna operacija, tako da je pod vprašajem tudi naslednja dirka. Več info bo ko ga prepeljejo v Barcelono kjer bo operiran. 

Dovi mi od nekdaj deluje tak, da na kvalifikacijah ne pokaže veliko, ampak v dirki zna taktizirat in ima ta feel za okolico. Jaz sem mu napovedal 5to mesto in se nisem dosti zmotil :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva dirka, zlasti po zaslugi kasnejšega ranjenca, ki je pokazal, da je z drugega planeta in so ostali le počasi premikajoče ovire. Neverjetno. Naj se poba čimprej poštima!

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao #35; včasih je padal vsako drugo dirko, kaj se bo letos lomil še preden pride do njih? :(

 

MM pa itak neverjeten; ampak to, da zajebe in se potem z repa kolone prebije do vrha je nekako njegova trademark poteza. 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.