Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je Aless napisal:

Mislim da bo Mir prvak, v dirkah je zelo močan, če ga živci ali motor ne izda bo gladko pospravil naslov v svoj žep. 

 

Če gledaš ostale, kako nihajo, prav neverjetno (v mislih imam Doviziosa, Vinjalesa in Quarta). :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, a ste videli najboljši krog od lani MM in letošnji? Če bi letos tekmoval tudi  MM bi bil verjetno že prvak in to  tri kroge nazaj. Je pa bolj zanimivo letos, to je res. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja rekord proge je malo težko primerjat, ker razmere ta vikend niso bile idealne, treningi slabo vreme nizka temperatura... 

Tudi debate kaj bi bilo ČE bi bilo so brezvezne, tudi če bi letos MM vozil bi lahko recimo dobil korono ali pa drisko... In pol ne bi zmagal. 

Pač letos se je pokazalo da je tudi MM iz kože in mesa, in z malo smole se lahko dirkači grdo poškodujejo.  

Če pogledamo kolikokrat je že padel in se ni poškodoval, je imel do zdaj dosti sreče. V življenju pa vsi vemo kako je lahko imaš samo 1x smolo in si invalid, ali pa.... 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo Mir je pametno zaključil dirko, brez nepotrebnega tveganja in postal prvak. 

Sta pa zadnji krog Morbideli in Miller uprizorila dober battle, res lepo čisto prehitevanje, brez nasilnih potezali dotikov. Respekt za oba!! 

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

O, še malo in se bo začela dirka v kraljevem razredu. Da vidimo, kaj nam bodo pripravili po mojem še edini pravi dirkači in ne neki šminkerji. Zna bit zanimivo, ker so dokaj skupaj vsi. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Alex napisal:

Smo že fiksirani pred velikim ekranom. Pivo je, potica je, samo gasa. 

Mleko je, plenice tudi. Lahko štartamo:dudek::jupiii:

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Mleko je, plenice tudi. Lahko štartamo:dudek::jupiii:

Je zanimivo, ker ta mularija z ducatiji ne da miru in so vsi hitri. Bo zanimiva dirka. Pa še vetrovno je in bodo še bolj v prednosti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Je zanimivo, ker ta mularija z ducatiji ne da miru in so vsi hitri. Bo zanimiva dirka. Pa še vetrovno je in bodo še bolj v prednosti. 

Komaj čakam:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra dirka je bila. 

Pozitivno me je presenetil Jorge Martin, za novinca v Motogp se je odlično peljal in zaslužene stopničke, mam občutek da bo favoritom še mešal štrene. 

Dober tudi bil tudi Zarco, tak da Pramac Ducati ima zgleda dober paket. 

Quartararo peljal tako kot mora če se hoče borit za naslov. 

Razočaral me je Vinales, prejšnjo dirko odlično, zdaj pa kot da nima pravega ritma. 

No tudi Rossi me je razočaral, nvm kaj je bilo krivo ampak vožnja na koncu razpredelnice je kriza. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Aless napisal:

Dobra dirka je bila. 

Pozitivno me je presenetil Jorge Martin, za novinca v Motogp se je odlično peljal in zaslužene stopničke, mam občutek da bo favoritom še mešal štrene. 

Dober tudi bil tudi Zarco, tak da Pramac Ducati ima zgleda dober paket. 

Quartararo peljal tako kot mora če se hoče borit za naslov. 

Razočaral me je Vinales, prejšnjo dirko odlično, zdaj pa kot da nima pravega ritma. 

No tudi Rossi me je razočaral, nvm kaj je bilo krivo ampak vožnja na koncu razpredelnice je kriza. 

Mogoče pa Rossi še vedno išče pravo gumo? 🤔

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novica in pow, kralj se vraca, juhuhu

 

33a7d034df8ee2cd01e6_62531013.jpg?v=d655
WWW.24UR.COM

Zvezdnik elitnega motociklističnega razreda Marc Marquez je naznanil, da se po devetih mesecih odsotnosti zaradi poškodbe vrača na naslednji dirki, ki bo prihodnji konec tedna na Portugalskem. Španski dirkač je...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Z M A J napisal:

Novica in pow, kralj se vraca, juhuhu

 

33a7d034df8ee2cd01e6_62531013.jpg?v=d655
WWW.24UR.COM

Zvezdnik elitnega motociklističnega razreda Marc Marquez je naznanil, da se po devetih mesecih odsotnosti zaradi poškodbe vrača na naslednji dirki, ki bo prihodnji konec tedna na Portugalskem. Španski dirkač je...

 

Končno... da malo spravi v red to mularijo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

16 minutes ago, TiEn said:

Še enkrat ga usuje adijo karijera,.. moral bo dirkati ne toliko zaletavo

Se strinjam, tip nima občutka. Sej gre vedno do roba in na nož, nič ne rečem, ampak ni vse v tem, treba je vedet kje je meja, oz. meje varne tekmovalnosti. Jaz osebno ga nisem prav nič pogrešal, je MGP prav zanimivo bilo za gledat 🙂

1 hour ago, Alex said:

Končno... da malo spravi v red to mularijo. 😊

In naredi motogp totalno nezanimiv. Spet...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.