Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

pred 19 minutami je TiEn napisal:

Še enkrat ga usuje adijo karijera,.. moral bo dirkati ne toliko zaletavo

Itak, da bo padel še velikokrat. Tak stil pač ima. Mora pa pazit na to poškodovano roko. S tem zna bit pa počasnejši. 

pred 1 minuto je Husky1290 napisal:

Se strinjam, tip nima občutka. Sej gre vedno do roba in na nož, nič ne rečem, ampak ni vse v tem, treba je vedet kje je meja, oz. meje varne tekmovalnosti. Jaz osebno ga nisem prav nič pogrešal, je MGP prav zanimivo bilo za gledat 🙂

In naredi motogp totalno nezanimiv. Spet...

Mislim, da so to leto vseeno ekipe bolj izenačene in ni več lahkega zmagovanja. Ali pa, da bi se kdo odpeljal naprej in bi se potem ostali borili samo od 2. mesta naprej. Še vedno bo zanimivo. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si pogledal qualy Markez zgleda kar velike težave z roko (po posnetkih sledeč bolečine) prvo polovico Q2 je presedel potem ko je vozil Q1,.. me zanima kako bo dirko zdržal

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je TiEn napisal:

Sem si pogledal qualy Markez zgleda kar velike težave z roko (po posnetkih sledeč bolečine) prvo polovico Q2 je presedel potem ko je vozil Q1,.. me zanima kako bo dirko zdržal

Po moje bolj težko. Je pa dokazal, kako dober je. Po tolikem času pride in je na kvalifikacijah  kar 6.😳

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj me je pozitivno presenetil Bagnaia, imel je ritem za zmago. Škoda da so mu brisali čas kvalufikacij, če bi štartal iz polepositiona, bi imeli zanimiv obračun Quartararo, Rins in Bagnaia. Ti trije so imeli edini tak ritem. 

Respekt za Marqueza kljub temu da še ni 100% fit, je vredu odpeljal. Čeprav za moje pojme še preveč riskantno, v prvih krogih ni mogel iz svoje kože in je malo pretiraval, ko je zadel v Mirov zadek bi se lahko slabo končalo. Ampak tak je Marc pač gre na All-in. 

Rossi me je pa zelo razočaral, pa čeprav sem njegov navijač. Enostavno nič ne spravi skupaj, ok kvalifikacije že nekaj časa niso njegova dobra stran, ampak na dirki je pa imel prejšnja leta hitrost. Letos pa je tudi na dirki prepočasen, mislim da so se pokazala njegova leta, in verjetno bo to njegova zadnja sezona. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 46 minutami je TiEn napisal:

MM pa spet padec,..z glavo skozi zid še vedno

Ni edini padel. Izgleda, da je nekaj s hondo narobe, ker sta padla v istem ovinku. Sicer pa ne moreš spremeniti karakterja človeka-dirkača. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Kako je v počasnejši skupini vinales izgubil živce,ko je MM vozil za njim cel čas. In MM se je na koncu prebil v hitrejšo skupino, Vinales pa je ostal nekje zadaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale prigoda med njima mi je bila precej zabavna videt, ocitno je MV toliko znervirala, da ni uspel priti v hitrejsko skpino, ker je potem naredil napako v zadnjem hitrem krogu.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Z M A J napisal:

Tale prigoda med njima mi je bila precej zabavna videt, ocitno je MV toliko znervirala, da ni uspel priti v hitrejsko skpino, ker je potem naredil napako v zadnjem hitrem krogu.

Res je. Izgleda, da je "tanek" z živci. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je TiEn napisal:

A ni nekdo reku da ko bo MM nazaj bo spravil mularijo v red ?

Kaj, ko ima bidon od motorja. Ko ga ni bilo eno leto v moto GP so pri Hondi totalno zaspali oziroma ni imel kdo dajati napotkov za nastavitve. Drugi so napredovali on vozi v bistvu z dve leti starim motorjem. To bo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je TiEn napisal:

Aha ni krivo to da je razbit ko pes pa mu zdravje ne dovoljuje 🤣

 

Ne... Tudi v takšnem stanju bi lahko zmagoval, če bi imel konkurenčen motor. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.