Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Mogoče ga je motilo, vročina, v vsakem primeru pa nespodovno ravnanje.

 

Da bi tista plastika zadela koga zadaj ali pa bi jo kdo povozil.

 

Tudi neodgovorno do sebe, v primeru padca bi ga dobro "olupilo"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TiEn napisal:

Zanimiva drika, a mogoče ve kdo zakaj je quartararo odpel dirkaško obleko in mu je potem odpihnilo zaščito za prsa ?

Mogoče, da je lahko pokazal svoje depilitane prsi? 🤔

Pred eno uro je Z M A J napisal:

93 kot kaze ni vec zmozen odpeljat dirke brez padca :(

Res je. Preveč goni svoj moped, ki ni na nivoju ostalih motorjev trenutno. Saj danes bi najverjetneje pristal na stopničkah, če bi imel bolj vodljiv motor. Videlo se je, kako je z lahkoto prehiteval vse do 6.mesta. Škoda. Bo še na, stopničkah, samo da poštelajo malo njegovo hondo. 

pred 2 urama je Hixxy napisal:

Mogoče ga je motilo, vročina, v vsakem primeru pa nespodovno ravnanje.

 

Da bi tista plastika zadela koga zadaj ali pa bi jo kdo povozil.

 

Tudi neodgovorno do sebe, v primeru padca bi ga dobro "olupilo"

Po moje bi moral dobiti črno zastavo.Kaj bi bilo, če bi slučajno padel in bi drsel tako napol nag  po asfaltu in po šodru? 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Če mu bo šlo, mu bo danes, potem prihajajo fizično bolj zahtevne dirke, kjer bo težko pariral s poškodovano roko.

 

Drugače pa precej dolgočasna dirka :(

 

ps: kaj pa Viniales dela ?

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Z M A J napisal:

Tooo, ful sem vesel za 93, da je nazaj :)

Res, da je to njegova proga, a kot sem že enkrat prej dejal, ko pride malo k sebi po poškodbi bo peljal na ekskurzijo te mladce.🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, to je pa bilo presenečenje. Dobro je zdržal do konca. 

Drgač pa čist dolgočasna dirka, malo prehitevanj, nič borb. 

Bodo pa naslednje dirke pokazale ali je Marquez nazaj, definitivno pa mu ne bo lahko ker je konkurenca na zelo visokem nivoju. 

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je hondo "poštimal" v kar kratkem času. Po moje je postrojil inženirje, da so delali na polno 25 ur na dan. To se vidi v ovinkih, kjer ne izgublja več proti ostalim ekipam  kot na začetku, ko je prišel na to razštelano hondo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem dejal prihaja steza, ki odgovarja yamaham, vidim da je Markez vredu poštimal motor😂🙈,..spet padec, spet malo bolj fizično zahtevna steza pa je na 20mestu

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Quartararo in Vinales sta na kvalifikacijah bila v svoji ligi. 😳

Ostali z pol sekunde+ zaostanka so bili bolj statisti. 

Ampak šteje pa samo dirka, Vinales se ponavadi v dirkah zgubi. Quartararo bi znal zmagat, samo jaz še ostalih ne bi odpisal, v dirki se lahko hitro kaj spremeni. 

Glede Marqueza, kot sem že na prejšnji dirki napisal, bomo videli po parih dirkah, v kakem stanju je fizično, psihično... 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Quartararo suvereno zmagal, Vinales pa me je malo presenetil, če ne ni zajeb.. štarta bi znal bit zanimiv boj za zmago. 

Marquez pa slabo po prejšnji zmagi sem pričakoval malo več. 

Drgač pa spet malo dolgočasna dirka, malo pogrešam tiste borbe za zmago do zadnjega ovinka

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ja žal čist dolgočasna dirka, razen malo akcije prvi krog, je bil dolgcajt. 

Malo že pograšam tiste fighte, nvm no takšen motogp z novinci mi ni všeč. Mogoče bo v prihodnje boljše. 🤔

Martin je odpeljal top dirko, škoda da Mir in Quartararo nista imela takega ritma. 

Sem pričakoval da se bo na koncu Mir udaril z Martinom, ker je Suzuki proti koncu dirke najmočnejši. 

Ampak Martin je vozil brez napak z dobrim ritmom. 

MM se je trudil ampak še mu ne gre, ali poškodba, ali motor, ali psiha🤪

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.