Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

19 hours ago, Alex said:

Brez veze in dolgočasna dirka. Razen zadnja dva kroga, ko so se nekaj kao borili za tretje mesto. Drugače pa živi dolgčas. Se bojim, da bo postalo tudi tukaj dolgočasno in negledljivo  kot F1. 🤔

MM mi res ni ljub, ampak tukej se vidi, kako je on razred zase. Vsi ostali so na istem nivoju - stopničko pod njim. No, mogoče bo Quartararo postal novi MM, ostalo je pa žal na isti klasi. Mogoče se Doviju na mopedu odpre drugo leto pa bo dobra konkurenca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Alex napisal:

Brez veze in dolgočasna dirka. Razen zadnja dva kroga, ko so se nekaj kao borili za tretje mesto. Drugače pa živi dolgčas. Se bojim, da bo postalo tudi tukaj dolgočasno in negledljivo  kot F1. 🤔

V Silverstonu na odprti dvominutni stezi ne moreš nikoli pričakovati spektakla....enako je v Ameriki in Indoneziji. Motogp je zanimiv, a žal je letos celoten vozni park z gumami preveč 'občutljiv' . Iz ure v uro se situacija menja. 

Na naslednji pa v živo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je NevLado napisal:

MM mi res ni ljub, ampak tukej se vidi, kako je on razred zase. Vsi ostali so na istem nivoju - stopničko pod njim. No, mogoče bo Quartararo postal novi MM, ostalo je pa žal na isti klasi. Mogoče se Doviju na mopedu odpre drugo leto pa bo dobra konkurenca.

Marquez je na meji, da se poškoduje tako, da ga res ne bomo več videli na motorju. On bi MORAL zamenjati ekipo, saj se je Hondi popolen svet sesul, ko se je sesul Marquez. Imel je šanso za Ducati in tu je verjetno šla priložnost, da prekosi vse na svetu s števili naslovov, a Marc ne more biti več prvak, to je dejstvo (na žalost).

Ducati pa rabi eno fajn plesko po licu, ker ne zna sestaviti/voditi ekipe. Martin je sedanjost in prihodnost, da se po taki resni hudi nesreči vrneš direktno na sam vrh.....a spet ga držijo v nekem satelitskem moštvu (ki prav ponižuje tovarniškega). Upal sem, da ga Yamaha vzame, a tudi te 'budale' še vedno stavijo na (pre) stare mačke.

Fabio je že prvak, to se ve že nekaj dirk, razen če se ne sesuje, enostavno zato ker se konkurenca daje med seboj za ostala mesta.

2022: Fabio, Martin, Bagnia, noben drug če mene vprašaš. To bi moralo biti Ducatijevo leto, sam če pleska prime.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Alcaniz - Aragon, imel čast voziti po stezi januarja 2020 - bilo je 25C! To je popolnoma hondina steza, Yamaha in Ducati nimata tu za burek. Zaradi tega bo quartararo šel zgolj po pike. Če kdo ne odleti bo MArquez, Mir, Rins.

Ampak ne razumem Marqueza (kdor gleda tudi FPje) Honda ima enormno prednost tu, pa kar sili čez mejo.....2x na tleh prvi dan brez potrebe. Samo od njega je odvisno ali zmaga ali ne ta vikend, druge opcije ni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, na FP2 je Miller bil kar solidno hiter, presenetil me je Crutchlow na 3 mestu, no pa A.Espargaro, samo za Espargaroja sem nekako že pričakoval, glede na njegove predstave v zadnjem času. 

Tak da če gledamo rezultate FP2 glih ne zgleda da ima tu Honda kako prednost, najboljša Honda je na 8.mestu.

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Če MM ostane na motorju do konca dirke, bo sigurno v samem vrhu. 

Lahko celo zmaga. 

Apdejt, Marqueza se ne da napovedati, spet razsul v FP3….res da je se komajda ujel Top10. Preseneca quartararo, neverjetno univerzalen je, in ke ze prvak to je jasno. Honda je ocitno v takih tezavah da počepne ko je Marc na 80% na primer. Druga opcija pa je da Marc dejansko skriva da skorajda ne more vec voziti.

 

popolnoma vse  bo spet odvisno od gum, to je ze motece. Dokaz je tudi to da od korone ko se dirke ponovijo na isti stezi, nista niti dve podobni. Vedno drugace. 


v petek pa start v Misano yeeee

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je TiEn napisal:
pred 1 uro je TiEn napisal:

Ducati je kar močen na tej stezi, glede na to koliko jih je bilo med prvih 10 😮

Pocakaj dirko, bi pa privoscil Bagniaji, je pa res da je tud iz dneva v dan drugace na isti stezi. Ne mores verjeti kaj dela 5C razlike….lani so duceji bili 7,9,10

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Težka mu bo kr to je Marcova proga

 

Je pa Marc izjavil na intervijevun da se boji da ne bo nikoli več tisti tastart Marquez,.. bomo več videli naslednjo sezono. Ta je za njega izgubljena.

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra je bila. Za razliko od Bagniaje ki je res presenetil, da je ducatija dal na vrh po 11 letih na tej stezi sem celo vse uganil. Rins-a pa Zarcoja pa k psihiatru al kaj….

pred 2 minutama je Alex napisal:

Kako je končalo? Nisem gledal

Bagnia

MM

Mir

 

fabio 8, nekaj mu ni slo ali pa res prevec na ziher. Drugac pa ce dosezes forum prek interneta lah tud pogooglas :)

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zadnjih 5krogov je bila dobra dirka. 

Bagnaia je odpeljal dirko brez napak, tudi vse napade Marqueza je uspešno odbil in se ni pustil vreč iz svojega ritma. 

Uspelo mu celo kontra in je prisilil Marqueza v napako. 

Razočaranje je bil Quartararo nvm, kaj mu je šlo narobe, videlo se je da se bori ampak enostavno ni imel hitrosti. Ali je dobil slabe gume ali pa so kaj na nastavitvah zašuštral. 

Mir pa je lepo odpeljal svojo dirko brez stresa in pobral točke. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetnost flag to flag dirke je velika. 3 dni se ze po Apeninih vozim, same plohe, res pa da se ni bilo treba dezjaka gor dat.

 

Je pa prav sproscujoce v Italijo. Nobenih mask, nobenih preverjanj…..ne v restavracijah, ne v hotelih ne v kaficih. Ni verjeti vsemu kar slisis….

C9F97EA2-FBEF-470C-A88A-6C40E015D12E.jpeg

17AD97C8-73A7-436C-A014-77B40B50FBD0.jpeg

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jures napisal:

Verjetnost flag to flag dirke je velika. 3 dni se ze po Apeninih vozim, same plohe, res pa da se ni bilo treba dezjaka gor dat.

 

Je pa prav sproscujoce v Italijo. Nobenih mask, nobenih preverjanj…..ne v restavracijah, ne v hotelih ne v kaficih. Ni verjeti vsemu kar slisis….

C9F97EA2-FBEF-470C-A88A-6C40E015D12E.jpeg

17AD97C8-73A7-436C-A014-77B40B50FBD0.jpeg

Res je. In to vse zaradi tega, ker so preko 80% precepljeni. Vidite, kako je  lahko lepo življenje, če narod ni egoističen in misli tudi na, svojega bližnjega. Pravijo, da spomladi naj bi bili totalno out z korono. Bravi. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Res je. In to vse zaradi tega, ker so preko 80% precepljeni. Vidite, kako je  lahko lepo življenje, če narod ni egoističen in misli tudi na, svojega bližnjega. Pravijo, da spomladi naj bi bili totalno out z korono. Bravi. 👍

Ne vem o cem ti to, si pa dalec od realnosti, ukrepov niso sproatili, pravim da noben ne preverja nicesar, dol jim visi. Ajvar / Jest prestavi to drugam drugace…..


Moja napoved:

dez:

Bagnia

Miller

Martin

 

sonce:

Bagnia

Quartararo

Mir

 

marqueza ne vidim v scenariju tu, ceprav sem ga ze 2x tu v zivo videl zmagat

 

Kaj je pa s KTMom letos……wtf

F33570CF-BA6C-4247-B27F-A86559107C68.jpeg

4277745E-B589-472A-BD58-075C0D8168E6.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, Bagnaia je res močan, bi se kr strinjal da je resen kandidat za zmago. Jaz stavim nanj za zmago. 

Če bo suho bi znal bit Quartararo P2-P3, v dežju ga ne vidim med top5. 

Marquez se je na quali mal šlepal, ritma za zmago nima. 

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar zadel le Mir je razocaral ampak ob 14:00-15:00 je napovedan dez. Lahko zmaga tudi Nakagami :)

 

Bagnaia je lani imel zmago v zepu pa se je odrajsal. Vsi Rossijevi varovanci tu vozijo dobro saj stezo drajsajo non stop. Franco, Enea, Luca, Peco…

 

Je pa bilo nekaj definitivno v dezju ponoci, prah ali ne vem kaj tudi meni prva guma nova nenormalno drsi na cesti, 2x zaslajdu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljse dirkalisce ko gre za logistiko in razgled. Dirka se konca 14:45 ob 15:00 si na AC.

parking direkt pred vhodom, samo cez cesto gres. Vidis 1/2 steze in box od blizu

C3340450-F9F9-499E-B75F-2EC239DF9E23.jpeg

B0B1ABD5-136E-422B-AC4C-3D7E3A3CE0F9.jpeg

1CEB77E4-9C46-4C1B-9473-3E6C1DB6CAF1.jpeg

0A1B9510-F5F5-47C6-9C49-0285913AF738.jpeg

248744E3-9C61-42B1-AED1-5E4E9824293F.jpeg

D933094E-9D21-424F-98FE-A6D5A5E4BB5F.jpeg

Itak da razprodano, kot vidite na slikah ‘zascita po zelji’ jaz sem brez.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.