Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

pred 28 minutami je TiEn napisal:

Mislim to vsi vemo da še enkrat ga konkretno usuje bo končal kariero, ampak to on nima pošlihtano v glavi.

V glavo mu sicer ne vidim, vsekakor je BOREC in maksimalno angažiran v svojem poslu.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah Mark se vozi tam kjer mu je mesto okoli 4,5,6. Bagnaia pa vrgu vse proč lol, ta ducati en bo videl naslova.

 

Drgač pa markez res preseneča nobenega ni zbil in ni se valjal v pesku :o

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je TiEn napisal:

Jah Mark se vozi tam kjer mu je mesto okoli 4,5,6. Bagnaia pa vrgu vse proč lol, ta ducati en bo videl naslova.

 

Drgač pa markez res preseneča nobenega ni zbil in ni se valjal v pesku :o

Haha, isto sem hotel napisat :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hja, v MotoGP so vsi Egoisti, v bistvu na takšnem nivoju moraš bit egoist.

Čeprav je Enea s tem prehitevanjem ogrožal Pecota in njegovo zmago v prvrenstvu, ga po eni strani razumem, kot novinec ima željo se dokazat in pridirkat čimveč zmag, to je itak želja vseh dirkačev, konec koncev štejejo samo zmage. Sem prepričan da nobeden od dirkačev v Moto GP ne bo nobenemu kartako podaril zmage.

Je pa res da iz stališča Ducatija bi se moral bolj brzdat, ampak gledalci hočemo napete dirke in ne vnaprej dogovorjenih zmagovalcev ;)

Peco je odvozil odlično dirko, brez napak, ni nič taktiziral in ni se pustil vrč iz ritma kljub prehitevanju Enee. Zaslužena zmaga in zaslužen "prvak"

Qurtararo se je pravtako odlično peljal, glede na podhranjenost Yamahe in zlomljen prst, več enostavno ni mogel naredit.

Drugo leto bo Bastanini nevaren, pravtako pričakujem Marquezov povratek, tako da naslednje leto se bodo za prvenstvo borili štirje zelo močni dirkači.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Espargaroja mi je škoda, a z 10., 11-imi mesti ob zgolj eni in edini zmagi, matematični izračun pove svoje.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Espargaroja mi je škoda, a z 10., 11-imi mesti ob zgolj eni in edini zmagi, matematični izračun pove svoje.

Res škoda. Dober voznik in super poba. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bagnaia zasluženo prvak. 

Ima največ zmag, zadnjo dirko odpeljal pametno, čeprav je na začetku proti Quartararoju precej tvegal z prehitevanji. 

Odlično dirko sta odpeljala tudi Rins in Binder. Škoda da se Suzuki poslavlja. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je že to, da je imel FQ20 danes precej piškave karte za slavje na dirki, v nadaljevanju bi moral Pecco osvojiti zgolj 14- mesto in bila še vedno pirova zmaga, zmaga ob piru, brez naslova. :))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je bila sezona OK, če pogledam malo za nazaj:

1. še vedno sem mnenja da kljub temu, da ne maram MM93, je on res edini, ki ima jajca in vsakič ko ima priložnost gre na polno - kar je mentaliteta bedaka, ki kandidira za naslov prvaka. Proba skozi glavo čez zid.

2. tardeči imajo res bomba motor - upam, da za rdečega vraga drugo leto naredijo konkurenčen motor in da se neha vozit na tej kosilnici, ki ne gre nikamor - mislim, da bi lahko bil ponovno prvak

3. rip za suzuki, res sem rad navijal za njih, ker so se mi zdeli pristni, tudi rins in mir sta dečka na nivoju brez nekih izsiljevan in izgredov na cestišču - me malo boli, da bom moral drugo leto navijat za hondo, ampak pride tako kaj čmo :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.