Skoči na vsebino

alu platisca 19 col


iceman22

Priporočeno sporočilo

a se nisi ti tam zgoranj nekje bunil, da 18 col prevec stane

se pravi bos resu problem z nabavo 19 :D

 

ok, drugace pasejo, ce pod "hude predelave" ne stejes siritev blatnika

[/qa

 

 

 

a siritev blatnikov steje zravn tudi licarska dela?ker ce je to zravn potem pa odpade,ker ko grem k licarju mi je isto kot ce bi sel k zobozdravniku..ker nekak ne upam se spravit v to...a da bi pa sam montoral gor ne gre?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za te feltne moras prej k zobozdravniku :)

pa tud pol po plombe :hohoho:

 

 

potem pa odpadejo,ker se mi ne da to delat oziroma nimam casa za take stvari..odpadejo 19col feltne razen ce se najde kdo da bi sel namesto mene to delat ane tukaj v kranju...labi ti vrjetno mas veliko casa lahko ti posodim avto za par dni :D:D:D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem to naredil u a3m-u ker sem kupil feltne z premajhnim et-jem (35) in vi?ino gume 50 namesto 45 tako da mi je drgnilo ob luknjah po gumi in so res dobro zrihtal. Edino kar je treba paziti je peljati k tapravemu ker je nevarnost pokanja laka ali ?e huj?e farbe....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 12 let kasneje...

da ne odpiram nove teme, ve mogoče kdo bi šle na Mazdo 6 zadnje generacije alu platišča 9Jx19 ET40? To še grejo gor gume 225/45R19?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na tale diagram bi naj šlo... nvem pa kolk je tole zanesljivo

 

 

 

felge.jpg

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Deeyan napisal:

da ne odpiram nove teme, ve mogoče kdo bi šle na Mazdo 6 zadnje generacije alu platišča 9Jx19 ET40? To še grejo gor gume 225/45R19?

To ti bo najbrž zadaj  drsalo (če)-ko bo avto poln. 

Jaz imam gor 19x8,5" ET 45 pa je spredaj čisto poravnano z blatnikom.

Zadajj bi mogoče še šlo.

Švabi in Švicarji (pri njih se to da) montirajo tako zadaj 9",spredaj pa 8,5". Računaj, da bo  guma 22 mm bolj ven pomaknjena  proti blatniku.

Gume 225 pa absolutno ne. Jaz sem jih imel na začetku montirane na 8,5" in so bile že ful  raztegnjene. Pa  rob feltne je ful izpostavljen, da jih poružiš. 

Na te feltne 9" gredo gor gume 245/40/19".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Alex napisal:

To ti bo najbrž zadaj  drsalo (če)-ko bo avto poln. 

Jaz imam gor 19x8,5" ET 45 pa je spredaj čisto poravnano z blatnikom.

Zadajj bi mogoče še šlo.

Švabi in Švicarji (pri njih se to da) montirajo tako zadaj 9",spredaj pa 8,5". Računaj, da bo  guma 22 mm bolj ven pomaknjena  proti blatniku.

Gume 225 pa absolutno ne. Jaz sem jih imel na začetku montirane na 8,5" in so bile že ful  raztegnjene. Pa  rob feltne je ful izpostavljen, da jih poružiš. 

Na te feltne 9" gredo gor gume 245/40/19".

 

ok hvala, se pravi da nebo šlo, gume pa ne mislim menjavat, ker so še dokaj nove :)

 

drugače so mi pa res hude te, ki bi jih dobu po dobri ceni 

 

AEZ-Crest-dark-Gunmetal-Polished-Lip-1024-1.jpg

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Deeyan napisal:

 

ok hvala, se pravi da nebo šlo, gume pa ne mislim menjavat, ker so še dokaj nove :)

 

drugače so mi pa res hude te, ki bi jih dobu po dobri ceni 

 

AEZ-Crest-dark-Gunmetal-Polished-Lip-1024-1.jpg

Škoda. So feltne bomba.👍 Saj gume 245/40/19 niso toliko dražje od 225.

Homologacija je pa 45€. Bi pa mazda izgledala vrhunsko s temi feltnami in širšim gumami. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je dvorjan napisal:

@Deeyan: A te feltne tudi v 18'' dobiš po dobri ceni?

 

Hm, to nevem, moznost mam rabljene dobit za uredu ceno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

že preveč gledam te felge in so mi zdej te padle tele v oči 🙈

 

WWW.EBAY.CO.UK

Die Felgen sind in der Größe 8,5x19 et40 5x114,3. 1 x Gutachten ( ABE) somit eintragungsfrei auf diversen Fahrzeugen. 1x Anbausatz inkl. MAM Nabendeckel.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Deeyan napisal:

že preveč gledam te felge in so mi zdej te padle tele v oči 🙈

 

WWW.EBAY.CO.UK

Die Felgen sind in der Größe 8,5x19 et40 5x114,3. 1 x Gutachten ( ABE) somit eintragungsfrei auf diversen Fahrzeugen. 1x Anbausatz inkl. MAM Nabendeckel.

 

+davek. 😕... in zopet gume 245/40/19".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.