Skoči na vsebino

Pomik stekel s daljincem


Marjan_klo

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Ve mogo?e kdo, kako odpreti okna na mazdi s daljincem za odklepat in zaklepat?

 

Ker trenutno mi ne gre, tudi ?e dr?im en ?as za zaklepat oz. odklepat na daljincu.

Nevem ?e je mo?no to kako programirat, ali je to tako da pa? nekateri modeli imajo, nekateri ne?

 

?e ve kdo, bi me veselilo da mi to razlo?i.

 

Imam pa mazdo 3, 05 letnik Plusline model (daljinsko zaklepanje in el. pomik vseh 4 stekel)

LP, Marjan.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Ve mogo?e kdo, kako odpreti okna na mazdi s daljincem za odklepat in zaklepat?

 

Ker trenutno mi ne gre, tudi ?e dr?im en ?as za zaklepat oz. odklepat na daljincu.

Nevem ?e je mo?no to kako programirat, ali je to tako da pa? nekateri modeli imajo, nekateri ne?

 

?e ve kdo, bi me veselilo da mi to razlo?i.

 

Imam pa mazdo 3, 05 letnik Plusline model (daljinsko zaklepanje in el. pomik vseh 4 stekel)

 

hja ne vem ce se da dodatno, vem samo to da ne dela ce so vrata odprta :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da se da dokupit nek modul ki naj bi to krmilil in bi se dalo zapret okna ;)

Nisem pa ziher

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, jaz sem pa upal da moja mazda ima to, ker je uporabna zadeva.

 

Okna se dajo odpret in zapret na naslednji na?in (kateri ?e niso poskusli):

Ko avto stoji zaklenjen (seveda zaprta vsa vrata), se z daljincem odklene in dr?i tipka za odklenit na daljincu. Po nekaj sekundah za?nejo it vsa stranska stekla dol. ?e se tipka dr?i dovolj dolgo gredo okna do konca dol, druga?e pa tako dale?, kot se dr?i tipka na daljincu (ko se spusti tipka, se okna ustavijo).

Podoben postopek je pri zaklepanju in zapiranju stekel.

 

Kolega ima to pri trojki 07 letniku (serijsko brez kak?nih dodatkov) in isti model (Plusline).

 

Zato sem mislil ?e je to treba kako sprogramirat, podobno kot okna, po tem ko se odklopi akumulator.

 

Druga?e pa hvala za info.

LP, Marjan.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, jaz sem pa upal da moja mazda ima to, ker je uporabna zadeva.

 

Okna se dajo odpret in zapret na naslednji na?in (kateri ?e niso poskusli):

Ko avto stoji zaklenjen (seveda zaprta vsa vrata), se z daljincem odklene in dr?i tipka za odklenit na daljincu. Po nekaj sekundah za?nejo it vsa stranska stekla dol. ?e se tipka dr?i dovolj dolgo gredo okna do konca dol, druga?e pa tako dale?, kot se dr?i tipka na daljincu (ko se spusti tipka, se okna ustavijo).

Podoben postopek je pri zaklepanju in zapiranju stekel.

 

Kolega ima to pri trojki 07 letniku (serijsko brez kak?nih dodatkov) in isti model (Plusline).

 

Zato sem mislil ?e je to treba kako sprogramirat, podobno kot okna, po tem ko se odklopi akumulator.

 

Druga?e pa hvala za info.

 

Meni za odpiranje oken ni treba dr?ati gumbka ves ?as, le toliko, da jih za?ne spu??ati in lahko spustim pa gredo okna do konca. Za zapiranje pa je treba dr?ati gumbek do konca oz. do koder ?eli? okna zapreti.

 

In ja, okna je treba sprogramirati kot si napisal, ?e jih ho?e? daljinsko upravljati po odklopu akumulatorja.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni za odpiranje oken ni treba dr?ati gumbka ves ?as, le toliko, da jih za?ne spu??ati in lahko spustim pa gredo okna do konca. Za zapiranje pa je treba dr?ati gumbek do konca oz. do koder ?eli? okna zapreti.

 

In ja, okna je treba sprogramirati kot si napisal, ?e jih ho?e? daljinsko upravljati po odklopu akumulatorja.

 

Se ma? prav, jaz sem napisal tako kot so mi povedali, meni tako ali tako ne dela. Tako da bo ?e dr?alo.

 

Kako pa se sprogramira to, da gre s daljincem pol odpirat in zapirat okna?

 

Je to kak "izi" na?in ali ne gre to samo tak?

LP, Marjan.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Tega je res ?koda mislim da je z 2013 to ?lo v fran?e.

 

Meni druga?e celo panoramo odpira - zapira s stekli in je avto takoj shlajen, je pa velika verjetnost, da je v mazdi to mogo?e programirat.


Meni na 6-ki 2006 letnik Faceliftani dela to brez programiranja tudi po ve?kratnem odklopu akumulatorja,, le da imam jaz kartico in ne klju?a.. LP!

tudi na M6 II FL je ?e delalo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahhh... ?e ta stara in nova Opel Corsa imata to funkcijo.... <_<

 

To je pa res ena taka funkcija, ki bi jo lahko pustili glede na to, da ima to ?e ve?ina avtomobilov (starih in novih)... :vskalo:

 

Dvomim, da bi se dalo sprogramirat, ker na uradnem servisu ne morejo/znajo/no?ejo karkoli ?latat v programu, katerega imajo :macek2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahhh... ?e ta stara in nova Opel Corsa imata to funkcijo.... <_<

 

 

 

Sej tastara sestica im tudi to funkcijo :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stara sestica je veliko bolj "high class" kot pa stara in nova Opel Corsa :)

 

?elel sem povedati, da to funkcijo imajo nekatere igra?e od ostalih proizvajalcev in da bi to funkcijo lahko imeli vsi novi modeli Mazde tudi (M3, CX-3, M6, M2....), saj so to bolj presti?ni avtomobili (zame najbolj presti?ni) :P:lol:

 

?e posebej ta nova 6-ka - mmmm orgazem vedno, kadar se peljem mimo razstavljene na travniku v BTC :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je komu kaj v tola?bo ... tud nov golf tega nima ve?, prej?nja serija pa je imela.

samo po moje je pri vagu res samo stvar programiranja, ker na novem leonu pa dela, sem probal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja FAG...novi golf: do 90kW ima predpotopno zadnjo premo (poltogo), sele z boljsimi motorji dobis multilink zadi...isto za leona. Sami polizdelki prihajajo ven

 

Glavno da majo 40" touchscreen in se lshko poveze s telefonom (tole je misljeno za vse nove avte)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zato pizdim, k se avto vozi slab?e kot prej?nji sploh po ovinkih pa ?e cesta ni idealno gladka. ?e bom malo bolj grobo povedal je ob?utek enak, kot pri avtih izpred dveh desetletij. ?koda res pa od generacije 5 nisem bil ve? Golf hater, ker je bil avto res zelo v redu, zdaj pa ?al o?itno postajam spet :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda res pa od generacije 5 nisem bil ve? Golf hater, ker je bil avto res zelo v redu, zdaj pa ?al o?itno postajam spet :(

Ko ?e omenja? ?kodo, tud ta ima  pri najbolj?em evropskem avtu - Octaviji -  zadaj multilink samo pri 4x4 in pa pri 1,8TSI, vse ostalo pa...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ziher je to safety issue :)

 

Ima nova trojka za??ito pred priprtjem pri zapiranju stekla? ?e ima, potem res ne vidim razloga, zakaj so to ukinili. Se je pa druga?e to res za?elo marsikje ukinjati po kar nekaj nesre?ah s priprtjem. Recimo pri Alfi so se mislim da 2003 pametno lotili te te?ave - ukinili so daljinsko zapiranje stekla, ohranili pa daljinsko odpiranje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.