Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Nove micheleen anakee2 na moto forumih terajo do 20.000 ampak to so fantke ki zivijo na cesti in to narediji v dveh treh letih.

 

Ja 10k naj bi bila meja, se pa zato kar veselim ker je ze s tastarimi sel odlicno, kaj sele s temi ( ki nimajo okrogel rob ampak rahlo sekanega da motor bolj ravno lezi ko je nagnjen)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksen pa je potem strosek za gume? Malo se oziram za kaksnim dvokolesnikom... Pa malo tipam in zbiram informacije... Verjetno bo kaksen maxi skuter ... trenutno gledam Burgman 400 ali 650 :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksen pa je potem strosek za gume? Malo se oziram za kaksnim dvokolesnikom... Pa malo tipam in zbiram informacije... Verjetno bo kaksen maxi skuter ... trenutno gledam Burgman 400 ali 650 :) ...

 

za mojega 250?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksen pa je potem strosek za gume? Malo se oziram za kaksnim dvokolesnikom... Pa malo tipam in zbiram informacije... Verjetno bo kaksen maxi skuter ... trenutno gledam Burgman 400 ali 650 :) ...

 

?e bo? vzem 650 in ne bo ti ?al.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? vzem 650 in ne bo ti ?al.

 

 

Na motosvet-u najbolj priporocajo ravno Burgman-a ... tako 400 kot 650 ... Samo 650 je drazji... in ze presega moj planirani budzet (cca. 4.000?)... Samo eden tak je na avto.net >> http://goo.gl/wgBKW

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na motosvet-u najbolj priporocajo ravno Burgman-a ... tako 400 kot 650 ... Samo 650 je drazji... in ze presega moj planirani budzet (cca. 4.000?)... Samo eden tak je na avto.net >> http://goo.gl/wgBKW

 

?e bi ga imel sam za Medvode - Kranj, je ok 400, ?e pa bi rad kdaj ?e kam ?el s kom in kako opremo, buh ne daj 400....22KM razlike se bo poznalo ko hudi? pri prehitevanju, klancih...

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6154887

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6051113

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=5863688

 

tud ta verjetno ni kon?na cena

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6038955

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali se da mogoce kje najeti Burgmana za kaksen dan, da bi videl, ce je to tisto, kar si predstavljam?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno. Moj bratranec je vodi? v Adria Moto...povpra?aj oz - v Kranju ima? Motoland Panigaz (tik pred Mo?nkom)

http://www.motoland.si/default.cfm?Kat=1,170

 

Glede na to, da bi se predstavil kot potencialni kupec :jezicek: , bi lahko for free dobil kak krog

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno. Moj bratranec je vodi? v Adria Moto...povpra?aj oz - v Kranju ima? Motoland Panigaz (tik pred Mo?nkom)

http://www.motoland.si/default.cfm?Kat=1,170

 

Glede na to, da bi se predstavil kot potencialni kupec :jezicek: , bi lahko for free dobil kak krog

 

 

Tega v Kranju sem ravnokar nasel... :) ... Imajo sicer tudi enega Burgmana 650, samo je prenov in posledicno predrag :) ... najem pa vidim, da je 110? na dan in 500? kavcije ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednji trip - dvo dnevni na izi s kakim kampingom ob jezeru, ker bom prvi? mojo s sabo vzel :D

 

Ra?unam okoli 10.7....anyone?

 

Tega v Kranju sem ravnokar nasel... :) ... Imajo sicer tudi enega Burgmana 650, samo je prenov in posledicno predrag :) ... najem pa vidim, da je 110? na dan in 500? kavcije ...

 

zato pa pravim, da pride? kot potencialni kupec....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzami karkoli nad 500ccm. Po mo?i se za?nejo nekje od 38KM navzgor, kar te ponese nekje do 160km/h. Gume za skuter bo? pa verjetno malo prej menjaval kot na motorju, ker je manj?i obseg. Ampak so pa tudi malenkost cenej?e. Jaz bi pogledal ?e kakega Silverwinga, Atlantica, Xcitinga, Nexusa, T-Maxa... Idi v Motohit v Kr?ko pa se pelji kak krog. Kupi? ga potem ?e vedno lahko drugje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mas ti A izpit?

 

 

Kdo? Jest? Seveda :) Od leta 1986 :jezicek:

 

Objavljena slika

 

Sedaj sem se malo raziskoval in je v izbor prisla tudi Honda Silver Wing 400 ali 600... So malo cenejse od Burgmanov... Ali imajo vsi modeli ABS oz. CBS? Ker pri Burgmanih ponavadi pise zraven v oznaki ABS, pri Hondah pa sem to nasel samo v enem opisu na www.maxiscooter.si ...

 

Do "nejaponskih" (Piagio, Aprilia,...) pa nekako nimam nekega zaupanja ... ceprav je to verjetno bolj posledica tega, ker tudi pri avtomobilih bolj zaupam japoncem :) ... Zal pa me budzet omejuje na to, da gledam malo starejse letnike... tam do max. 10 let stare.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti samo glej, da bo nad 500ccm, ker vsakih 100ccm delovne prostornine se ?e precej pozna. Sej jaz tudi bolj zaupam ri?astim mopedom kot makaronarskim, ampak med skuterji ne vem, ?e je kaka bistvena razlika v kvaliteti. Vsekakor so manj?e kot pri avtih. Ti samo kupi, ker sem ziher, da bo? zadovoljen. Pa ?e v takem vremenu se ti bo fajn zdelo, ko bo ves de? ?el mimo (med vo?njo jasno).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj je problem najti tisto tapravo za cimmanj denarja seveda... Pa bojim se, da se ne bom "nasral" in bo potem to "zakelj brez dna" ... Kateri pa so tisti "delaerji", ki se jih je potrebno izogibati... oz. kateri so tisti, ki so OK...

 

Jures... ti si kupoval pri R Moto iz Rimskih toplic (vsaj na sliki se spomnim, da je bila zadaj letak od R Moto) ...

 

 

Recimo tile so prisli v izbor:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6097957

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6060844

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6156578

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj je problem najti tisto tapravo za cimmanj denarja seveda... Pa bojim se, da se ne bom "nasral" in bo potem to "zakelj brez dna" ... Kateri pa so tisti "delaerji", ki se jih je potrebno izogibati... oz. kateri so tisti, ki so OK...

 

Jures... ti si kupoval pri R Moto iz Rimskih toplic (vsaj na sliki se spomnim, da je bila zadaj letak od R Moto) ...

Recimo tile so prisli v izbor:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6097957

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6060844

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6156578

 

Ja z njihovo pomo?jo italijana nabavil (v bistvu vsko?il v njihov uvoz). Vse je ?timalo, dam so mi ga pripeljali (40?), papirji ok....motor kot vidi? brez napake

 

Motor ni avto, te?ko se naserje?, znucan je lahko zic, gume, ?e motor prede in vle?e je to to, va?no je tudi kak je akomulator, ker te motorji sedaj stojijo, ketno mazat (?e jo ima ker i??e? po scooter/motor segmentu ( :) ) , ?e pa ?e gre pa spet ni ne vem kak?en stro?ek.

 

Tale honda je tudi dobra izbira, ima videti veliko bolj?o (po?tarsko) vetrno za??ito (enako za mu?ice, de? velja)

 

Nasvet: ?e misli? kaj okoli hoditi raje daj 100-200? ve? pa poi??i kakega s torbami. Samo nosilci in torbe - zadnji in stranski pridejo cca 700?!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e jazst dodam nekaj lepga. Ah ti Dolomiti......

 

90% pokril - res je lepo, ampak kolesarji so vedno glavni - kr mrgoli jih povsod

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Motor ni avto, te?ko se naserje?, znucan je lahko zic, gume, ?e motor prede in vle?e je to to, va?no je tudi kak je akomulator, ker te motorji sedaj stojijo, ketno mazat (?e jo ima ker i??e? po scooter/motor segmentu ( :) ) , ?e pa ?e gre pa spet ni ne vem kak?en stro?ek.

Pomoje je podobno kot pri avtih... Ce je redno vzdrzevan, potem ni nekih vecjih problemov... lahko pa izgleda na prvi pogled OK, tudi deluje na prvi pogled OK... po dolcoenem casu pa se zacnejo pojavljati zadeve, ki jih ne bi bil vesel :) ...

 

 

Tale honda je tudi dobra izbira, ima videti veliko bolj?o (po?tarsko) vetrno za??ito (enako za mu?ice, de? velja)

 

Nasvet: ?e misli? kaj okoli hoditi raje daj 100-200? ve? pa poi??i kakega s torbami. Samo nosilci in torbe - zadnji in stranski pridejo cca 700?!!

 

Honda mi je mogoce bolj vsec, ker ni tako "glomazna" in siroka kot Burgman ... Glede torb... gledam take, ki imajo kovcek za zraven... Ali vsaj nosilec za kovcek ... Itak pa imajo menda pod sedezem kar zajeten prostor za celado in ostalo ?aro ... Pa se spredaj imajo ponavadi kaksen predalcek...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je podobno kot pri avtih... Ce je redno vzdrzevan, potem ni nekih vecjih problemov... lahko pa izgleda na prvi pogled OK, tudi deluje na prvi pogled OK... po dolcoenem casu pa se zacnejo pojavljati zadeve, ki jih ne bi bil vesel :) ...

Honda mi je mogoce bolj vsec, ker ni tako "glomazna" in siroka kot Burgman ... Glede torb... gledam take, ki imajo kovcek za zraven... Ali vsaj nosilec za kovcek ... Itak pa imajo menda pod sedezem kar zajeten prostor za celado in ostalo ?aro ... Pa se spredaj imajo ponavadi kaksen predalcek...

 

Motor prenese veliko ve? in nima raznih elektronskih sranj. Pa bencinarji so :aaaaa:

 

Legendarni pk pk pk od Vespe je neuni?ljiv, jaz sem enega med sestavljanjem svoje poizku?al uni?iti pa no way.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

500 ccm motor od Piaggia najde? v aprili scarabeo, atlantic, V Piaggiu X9, pa ima? dost poceni in dober stroj, ki ga v Ita lahko napol zastonj servisira? oz kupi? dele.

 

Navdu?il me je tudi Kymco Xciting 500, res pa da pusti zelo malo nagiba, kar je tipi?no za skuterje.

Vsi na?teti se dobijo znotraj tvojga budgeta.

Seveda je tu ?e gilera GP800, ki pa verjetno pade izven :P

Aja, Malaguti mi je ful hud, nisem ga pa vozu.

Pa ?e sevede Gilera Nexus 500, ki bi kar bil v mojem o?jem izboru ?e bi kupoval ?eber na kolesih (beri, skuterja :P)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.