Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Houston we are ready! 2h od teh ne bo, bodo pa ostala, ?e se poraba izziv prime bo naslednji izziv sigurno vezan na te poti, vsaj Dolomite.

http://www.ultimatedrives.net/top-10-roads/index.php

post-2637-1375102999_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ni na zalogi brez po?tnine:

 

Naziv artikla Cena DDV Koli?ina Znesek

Kov?ek za motor - KAPPA KGR 46 GARDA 203,33 22% 203,33

Internetni popust 10% -20,33

 

Kov?ek za motor - KAPPA KGR 33 GARDA 195,20 22% 195,20

Internetni popust 10% -19,52

 

Kov?ek za motor - KAPPA KGR 52 GARDA 210,69 22% 210,69

Opcija:1 kov?ek

Dav?na osnova 466,70

DDV (22%) 102,67

Skupaj za pla?ilo EUR 569,37

 

Italija iz zaloge s po?tnino

http://www.ebay.it/itm/KIT-3-PZ-VALIGIE-BA...b789&_uhb=1

 

lahko predlaga? ?e bolj?o ceno....

 

oz kombinacija s stranskimi nosilci, ki so pri nas 115? - 477?

http://www.ebay.it/itm/360548797413?ssPage...984.m1497.l2649

 

http://www.ebay.it/itm/190738982091?ssPage...984.m1497.l2649

 

:whatever::whatever::whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prisel je cas ko moram dodobra razdreti vse okoli veriznega pogona in dodobra spucati kar se je nabralo. Kaj uporabiti kot topilo za ciscenje?

Kerozin, engine clean??

Ali kaj takega?

http://ekolife.si/topilo-za-mascobe-500ml.html

 

Klop ti si delal generalko....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ketne ne drkaj z nicemer drugim kot cistilom z verige,ker drugace bo zjebal oringe v sami verigi in ob naslednjem dezju ti bo zacela stekat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ketne ne drkaj z nicemer drugim kot cistilom z verige,ker drugace bo zjebal oringe v sami verigi in ob naslednjem dezju ti bo zacela stekat.

 

Ne govorim o ketni. O pogonskem zobniku - not je cudo svinjarije

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne govorim o ketni. O pogonskem zobniku - not je cudo svinjarije

 

?opi? in cistilo za verigo prej pa z kaki izvijacem na grtobo ven skopljes blato in to je to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno vam svetujem cesto, ki ?tarta v centru Mozirja (do tja po mo?nosti iz Kamnika preko ?rnivca in GG), potem pa vzpon na Golte. Tako kvaliteten asfalt, da sem se med vo?njo spra?eval ali sem ?e znotraj SLO, da ni slu?ajno ?e Avstrija. :cheers::D

 

?el na predlagano pot z motorjem. :Dhttp://goo.gl/maps/0KPCL

 

Kar uredu, sam za nazaj je blo ?e prevro?e :P

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Slu?ben avto hotela Golte :bravo:

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ostal od znan?evega motorja in ?elade...kokr prav, naj se ve zakaj se kupuje ?elado za 800eur+ in ne plastike...ne vem pa kaj to?no je blo tokrat. (en zelo zelo ornk kre? je ?e imel, pred leti ko ga je izsilil neki voznik na Brezovci)

post-288-1376853421_thumb.jpg

post-288-1376853436_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suzuki superbike GSX....

Zal klice po nesrecah....(prevec je to za na cesto)

 

Ni preve?, ?e se vozi z glavo na pravem mestu in striktno po omejitvah tam, kjer je nevarnost, da te lahko kdo "izsili". V narekovajih sem napisal zato, ker je 95% teh "izsiljevanj" povezanih zaradi prevelike hitrosti tistega, ki je na koncu bil "izsiljen".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni preve?, ?e se vozi z glavo na pravem mestu in striktno po omejitvah tam, kjer je nevarnost, da te lahko kdo "izsili". V narekovajih sem napisal zato, ker je 95% teh "izsiljevanj" povezanih zaradi prevelike hitrosti tistega, ki je na koncu bil "izsiljen".

 

Verjem se vozim z glavo, samo na tem motorju te prime, tudi mene je in sem samo rekel ne smem ga imet, pospeski te zasvojijo in tudi ce mas izkusnje, ce samo malo prekmalu odpres gas iz ovinka si hitro rastlina.

 

To je motor delan za dirke, ne za nase ceste (ki so svoj faktor nesrec)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjem se vozim z glavo, samo na tem motorju te prime, tudi mene je in sem samo rekel ne smem ga imet, pospeski te zasvojijo in tudi ce mas izkusnje, ce samo malo prekmalu odpres gas iz ovinka si hitro rastlina.

 

To je motor delan za dirke, ne za nase ceste (ki so svoj faktor nesrec)

 

Sam s tem si samo potrdil moj zapis glede glave na pravem mestu...

 

Mi pa nekaj ni jasno, do zdaj sem samo iz ust motoristov poslu?al, da se pri mo?nem motorju te?ko obvladajo in podle?ejo adrenalinu ter marsikdo podle?e tudi dokon?no. Ne vem zakaj ampak pri avtomobilih pa imajo ljudje tudi 250, 300 ali ve? konjske zverine pa ne pulijo do konca vsak ovinek. Tudi taki avtomobili so zelo adrenalinski pa jih velika ve?ina zna vozit ?isto normalno razmeram ustrezno.

 

od kod potem taka razlika med motoristom in avtomobilistom?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam s tem si samo potrdil moj zapis glede glave na pravem mestu...

 

Mi pa nekaj ni jasno, do zdaj sem samo iz ust motoristov poslu?al, da se pri mo?nem motorju te?ko obvladajo in podle?ejo adrenalinu ter marsikdo podle?e tudi dokon?no. Ne vem zakaj ampak pri avtomobilih pa imajo ljudje tudi 250, 300 ali ve? konjske zverine pa ne pulijo do konca vsak ovinek. Tudi taki avtomobili so zelo adrenalinski pa jih velika ve?ina zna vozit ?isto normalno razmeram ustrezno.

 

od kod potem taka razlika med motoristom in avtomobilistom?

 

Tu je pa velika razlika v tehnologiji, avta in motorja ne mores primerjat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu je pa velika razlika v tehnologiji, avta in motorja ne mores primerjat.

 

?e ?e - adrenalin je pa ista droga pri obeh pa se vseeno druga?e obna?ajo. A mogo?e zaradi tega, ker je vo?nja z motorjem bli?je meje med ?ivljenjem in smrtjo in ji to daje ?e poseben ?ar? Ne vem, zato spra?ujem, ker sam v motorju pa? ne vidim ni? posebnega, da bi se zaradi tega moral izpostavljati in tvegati, da ratam truplo ali pa ?e huje rastlina.

 

Da ne bo kdo tole razumel kot napad na motoriste, ker ni - je zgolj izmenjava mnenj, ker v mladih letih sem tudi sam sprobal nekaj motorjev pa mi ni bil glih nekaj posebnega - sam konstanten strah, kdaj bo kej odneslo na oviku, kdaj ne bom zvozil ali zabremzal pravo?asno. Sej mogo?e sem reva ampak vseeno mislim, da pogum in norost nista tako zelo razli?ni kategoriji.

 

Ne me lin?at, ker ne mislim nobenga osebno - samo debatiramo, ker me zanima zakaj je situacija pri motorjih tako diametralno nasprotna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, zato spra?ujem, ker sam v motorju pa? ne vidim ni? posebnega

Vidi?, ravno to je to. Jaz tudi ljubitelje znamk ne spra?ujem zakaj jih zbirajo, da v tem ne vidim ni? posebnega. In ne isto ni ni? osebnega, poleg tega niti nimam cestaka in se ne vidim na R1 nagnjen ?ez ovinek, samo mislim da ti tako najla?je odgovorim.

 

Je pa ena stvar. Ko nekdo kupi nekega Ferrarija, R8 in podobne "?meki hitre" avtomobile ima ?e vedno pa? le zeloo hiter avto s katerim pa? ne more vijugati v neki koloni in ful pridobiti. ?e kupi? enega 1000 kubi?nega cestaka je to najbli?je kar pride? dirkalnim motorjem, zaradi okretnosti lahko prehiti? vsak avto ?e si nor celo v ?karje itd... In ?e tako pogledamo, ve?ina Honda?ev z VTiji, ve?ina RSovcev, ljudi z STI, EVOtom ga stiskajo lahko do konca in bi rekel "lej ga kva ga tera" ampak ?e tako hiter avto ne bo imel takoj 250 povsod kot motor (in smo spet pri adrenalinu!). S tem, da se jih verjetno ve?ina (motoristi in avtomobilisti) zana?a, da imajo vse pod kontrolo ampak pri avtu ko te en izsili/se zapre ovinek/te obnese ?e lahko odvije?, te zanese, obrne, naredi? salto in se stotalka? (imamo primer iz foruma) pa ima? sre?o, ne pride? v ?rno kroniko, motorist se pa samo ?e sesuje. In konec koncev mislim da vsi vemo, da je ogromno zgoraj na?tetih avtov ?e bilo to?no tako razsutih, verjetno ve? kot se je ubilo motoristov. ;) Statisti?no gledano se je pomoje razsulo nekje ravno toliko hitrih avtov kot motoristov.

Eno stvar si pa spregledal, ko bo nekdo dal 50k? za hiter avto bo ?e zaradi tega pazil, 1000 kubi?ni cestak je pa ceneje kot dobro opremljen Clio. In ?e ima? ?eljo iti 250 ali 300 je to najcenej?a izbira. Nekako tako pa? gre, simpl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e - adrenalin je pa ista droga pri obeh pa se vseeno druga?e obna?ajo. A mogo?e zaradi tega, ker je vo?nja z motorjem bli?je meje med ?ivljenjem in smrtjo in ji to daje ?e poseben ?ar? Ne vem, zato spra?ujem, ker sam v motorju pa? ne vidim ni? posebnega, da bi se zaradi tega moral izpostavljati in tvegati, da ratam truplo ali pa ?e huje rastlina.

 

Da ne bo kdo tole razumel kot napad na motoriste, ker ni - je zgolj izmenjava mnenj, ker v mladih letih sem tudi sam sprobal nekaj motorjev pa mi ni bil glih nekaj posebnega - sam konstanten strah, kdaj bo kej odneslo na oviku, kdaj ne bom zvozil ali zabremzal pravo?asno. Sej mogo?e sem reva ampak vseeno mislim, da pogum in norost nista tako zelo razli?ni kategoriji.

 

Ne me lin?at, ker ne mislim nobenga osebno - samo debatiramo, ker me zanima zakaj je situacija pri motorjih tako diametralno nasprotna.

 

Ne bom hodu Slivki v zele

 

Te bom enkrat pelu z motorjem...tam kjer je treba :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

idealisti... najdite svojo sre?o, kjer vam pa? ustreza ;)

 

mi smo jo v?eraj... road trip 1 day 900 km...

 

ITINERAR...

post-11-1376928415_thumb.jpg

post-11-1376928429_thumb.jpg

post-11-1376928440_thumb.jpg

post-11-1376928512_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Carsko, skoda ker ste sli 50km od nockalmstrasse se splaca po njej vrniti.

 

tist je lahko posebej tura ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

krta?a, zobna ??etka, ?opi? ter engine clean in chain clean....3 ure ampak je bilo potrebno

post-2637-1377010329_thumb.jpg

post-2637-1377010343_thumb.jpg

post-2637-1377010358_thumb.jpg

post-2637-1377010387_thumb.jpg

post-2637-1377010403_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam s tem si samo potrdil moj zapis glede glave na pravem mestu...

 

Mi pa nekaj ni jasno, do zdaj sem samo iz ust motoristov poslu?al, da se pri mo?nem motorju te?ko obvladajo in podle?ejo adrenalinu ter marsikdo podle?e tudi dokon?no. Ne vem zakaj ampak pri avtomobilih pa imajo ljudje tudi 250, 300 ali ve? konjske zverine pa ne pulijo do konca vsak ovinek. Tudi taki avtomobili so zelo adrenalinski pa jih velika ve?ina zna vozit ?isto normalno razmeram ustrezno.

 

od kod potem taka razlika med motoristom in avtomobilistom?

 

Kaj pa vem. Pomoje je ?isto od ?loveka odvisno in manj od prevoznega sredstva (ne re?em, da ni, je pa manj). Seveda je poseben ob?utek, ?e te lima na zic ali ?e nate deluje kaka centrifugalna sila. Ne re?em, da za vsakega, ampak nekaterim pa. In ljudje iz razli?nih razlogov kupujejo hitra vozila. Eni, da se lahko pohvalijo, drugi da jih stiskajo, tretji, ker imajo preve? pod placem itd. Tak, da ?e zaklju?im; pomoje ni nobene razlike. Prevozno sredstvo sicer omogo?a nek adrenalin, ve?inoma je pa od voznika odvisno, kaj bo z njim po?el. Sam Mazdo in Hondo stiskam nekje konjenici primerno. Nobenega ne o?emam do konca in nobenega ne ?param. Mi pa motor vliva ve? samozavesti, ker 6-ka je vseeno te?ka 1,5 tone in malo bolj zajetnih mer... Verjetno, ?e bi imel RX-7, bi ga stiskal bolj. Ampak spet zato, ker sem adrenalin-junkie, ne zaradi avtomobila samega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.