Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Verjetno je ?e recikliran a vseeno

Piaggio MP3 (SN: ZAPM5910100004807). Pustili niso niti kolesa Wheeler Pro 69 (SN: WS05110248)

post-2637-0-20490600-1422426411_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to se krade......!?  FUJ 

No upam da ga  uspejo najdt....... sem pa ravno danes naro?il gps/gprs tracker  ;)  ?e slu?ajno moped odpotuje kam  

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to se krade......!? FUJ

No upam da ga uspejo najdt....... sem pa ravno danes naro?il gps/gprs tracker ;) ?e slu?ajno moped odpotuje kam

Daj link pliz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Eto, receno - odpeljano, v zivo z obale (kjer je potekal tudi test zadnje mazde 6)

post-2637-0-58717100-1425813637_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jures: evo.. tudi jaz sem odprl sezono danes... skoraj 70 km pri 6?C :) priceless z novim Akrapotom ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To deli, samo ne vidi se ta evo, al si samo tekstiral.

Startala ob pol 9 na 4C, sedaj lezim ko kamen na 15C, ne sa se nama se v mest...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo tekstal... :) na sliki se vidi 15?C, pa se bojim, da bo BOSS spet odkrival napake... slikal sem namre? takrat ko je motor ?e par minut stal doma :)

 

 

post-11-0-44034400-1425815117_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

testiral Garmin Virb Elite, po?tudiral, kako bom naredil nosilec na motor... :) more to follow...

 

Kamera dela odli?ne posnetke in je easy za uporabo ...na Mimovrste dobil za 208 ? 

https://www.mimovrste.com/sportne-kamere-in-oprema/garmin-sportna-kamera-virb-elite-crna?v=710830

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Jaz ga imam na polnilcu stalno - nonpa tud vozim ga pozimi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, najbolj?e izku?nje imam z Yuaso (navaden kaplji?ni). Ta res zdr?i "grdo ravnanje". Pozimi se jaz sicer ne vozim ve?, ker me je mladost drago stala. Glede na to, da tetoviram in ri?em, no?em imet ?ez 10 let trdih ?lenkov na rokah :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.