Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

?e ?e kdo misli, da se v motogp podarjajo to?ke, da se v ekipi spu??a naprej in da se drugi ne vme?evajo v boj med kandidati za prvake si naj pogleda posnetejk dana?nje dirke....

 

N - O - R - O!

ne vem sicer kam si gledal in kaj si gledal ampak dana?nja dirka je bila popolna polomija kar se ti?e fair dirkanja. Klovn MM je bil vidno hitrej?i od Lorenza kar od ni? je pridobil med dirko 3 sekunde, a niti enkrat ga ni napadel za prehitevanje. ?ista kalkulacija, ni mia jasno da med dvema razli?nima ekipama. O?itno kri ni voda in je ?panska naveza spet lepo delovala. Edin trenutek ko je klovn MM res dirkal je bil ko ga je prehitel Pedrosa, takrat je bil pa tak kot pred 14 dnevi z Rossijem.

 

Rossi je spet dokazal da je ve? kot doktor to je dejstvo. Prilezel je z zadnjega na 4 mesto in to v cca 10 krogih kar dokazuje da organizatorju DORNI nic ne nuca da ga dajo na zadnje mesto. Aja f*ck Dorna by the way Seveda so mu vseeno takti?no odvzeli naslov. Naprej ni rinil ker je s prebijanjem do 4 placa uni?il ve?ji del pnevmatik in bi mu zmanjkalo oprijema za boj za tretje mesto z Danijem.

Druga svinjarija, ki pa se je po mojem skromnem mnenju zgodila je pa ta da se klovn MM ni spravil lorenzota prehitet ceprav se je jasno vidlo da je hitrejsi. Ce bi bil lorenzo drugi bi v skupnem spet zmagal rossi torej smo spet pri ?panski navezi. Pedrosa se je sicer snel z verige in poskusil narediti red (kar me sicer ?udi saj je tudi ?panec) a ko je to ugotovil je bilo prepozno in klovn MM ga ni ve? spustil mimo da bi on prehitel lorenza, saj bi v vsakem primeru potem spet zmagal rossi. Ne vem zakaj za tako o?itno kuhinjo noben ne ukrepa in ne re?e ni?, ?e te pa en pol dirke rine s proge in ti potem po?i film je pa ur nebes. . Edina mo?nost bi bila da se lorenzo in marquez zadaneta in padeta ampak to potem za moj okus ni ve? ravno neka zaslu?ena ?portna zmaga, Je ?e bolj?e da je zmagal lorenzo in to tako tako da vsi vedo da je zmago zrihtal klovn MM rossi boljsi. Dovolj ?alostno in o?itno da je nekaj narobe je pa se to da je sredi ?panije najvec rumenih navija?ev, torej rossijevih, kljub trem ?pancem na stopni?kah. Meni to pove vse. Sli?alo se je tudi obilo iz?vi?gavanja lorenza. Lorenzo je pac mala arogantna p*?*ica to zlo velikrat tudi dokaze. Probam bit objektiven kokr se da, jaz nimam ni? od tega pa ?e zmaga novakov janez ali pa Dovizioso, tko da Jures sori ampak res ne vem kam si gledal. ?e misli? da politika ni scenirala tele dirke potem pa res ne vem ve?.

Tko da MM upam da dobi? pol pokala od JLO danes in da se lepo stisneta za lahko no?. Druzga res ne morem re?t. 

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem sicer kam si gledal in kaj si gledal ampak dana?nja dirka je bila popolna polomija kar se ti?e fair dirkanja. Klovn MM je bil vidno hitrej?i od Lorenza kar od ni? je pridobil med dirko 3 sekunde, a niti enkrat ga ni napadel za prehitevanje. ?ista kalkulacija, ni mia jasno da med dvema razli?nima ekipama. O?itno kri ni voda in je ?panska naveza spet lepo delovala. Edin trenutek ko je klovn MM res dirkal je bil ko ga je prehitel Pedrosa, takrat je bil pa tak kot pred 14 dnevi z Rossijem.

 

Rossi je spet dokazal da je ve? kot doktor to je dejstvo. Prilezel je z zadnjega na 4 mesto in to v cca 10 krogih kar dokazuje da organizatorju DORNI nic ne nuca da ga dajo na zadnje mesto. Aja f*ck Dorna by the way Seveda so mu vseeno takti?no odvzeli naslov. Naprej ni rinil ker je s prebijanjem do 4 placa uni?il ve?ji del pnevmatik in bi mu zmanjkalo oprijema za boj za tretje mesto z Danijem.

Druga svinjarija, ki pa se je po mojem skromnem mnenju zgodila je pa ta da se klovn MM ni spravil lorenzota prehitet ceprav se je jasno vidlo da je hitrejsi. Ce bi bil lorenzo drugi bi v skupnem spet zmagal rossi torej smo spet pri ?panski navezi. Pedrosa se je sicer snel z verige in poskusil narediti red (kar me sicer ?udi saj je tudi ?panec) a ko je to ugotovil je bilo prepozno in klovn MM ga ni ve? spustil mimo da bi on prehitel lorenza, saj bi v vsakem primeru potem spet zmagal rossi. Ne vem zakaj za tako o?itno kuhinjo noben ne ukrepa in ne re?e ni?, ?e te pa en pol dirke rine s proge in ti potem po?i film je pa ur nebes. . Edina mo?nost bi bila da se lorenzo in marquez zadaneta in padeta ampak to potem za moj okus ni ve? ravno neka zaslu?ena ?portna zmaga, Je ?e bolj?e da je zmagal lorenzo in to tako tako da vsi vedo da je zmago zrihtal klovn MM rossi boljsi. Dovolj ?alostno in o?itno da je nekaj narobe je pa se to da je sredi ?panije najvec rumenih navija?ev, torej rossijevih, kljub trem ?pancem na stopni?kah. Meni to pove vse. Sli?alo se je tudi obilo iz?vi?gavanja lorenza. Lorenzo je pac mala arogantna p*?*ica to zlo velikrat tudi dokaze. Probam bit objektiven kokr se da, jaz nimam ni? od tega pa ?e zmaga novakov janez ali pa Dovizioso, tko da Jures sori ampak res ne vem kam si gledal. ?e misli? da politika ni scenirala tele dirke potem pa res ne vem ve?.

Tko da MM upam da dobi? pol pokala od JLO danes in da se lepo stisneta za lahko no?. Druzga res ne morem re?t.

Na zalost moram nazaj vzet.....sport je veliko izgubil zarad smrkavca. Lorenzo sam ni kaj dosti kriv, mu gre pa na roko vse, edino ego bi lahko kontroliral ( prst navzdol, pritozbe...)

 

Aja malo poglej datum mojega posta....pa jlo ce bi bil drugi bi se bil prvak

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj post se nanasa na avstralijo kjer je kolega italijan ianone se do konca boril z kolegom italjanom in zmagal 3. Mesto

 

In glej tudi ta fair play je na koncu sel na roko spancem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry nisem bil na datum pozoren. prej moram za boljso objektivnost se dodati da se je jlo res dobro pelu ampak po mojem filingu bi ga obe honde lahko snele...

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Tako, avtobus je zrihtan, sedaj je na vrsti moped. Izkoristil sem 40, ko vsak spra?uje ?eno ja kaj pa rabi (a ni to zanimivo, da nikoli ne vpra?ajo direkt :) ) in zbral za nov zni?an potovalni zic, z gelom in gretjem...kurc leta so leta...

 

Letos je v planu vsaj 14.000 km, lanska Romunija, ki je odpadla zaradi povezane roke in noge, Francoske Alpe, ?vicarske Alpe, Dolomiti, Rimini WDW 2016, Brno MotoGP.... 

 

Ve? kot 20 prelazov nad 2000m  :jupiii:

 

Poti bom objavil, ker kot vedno vabljeni tudi ostali. Prva 100% potrjena je 6-15.5.2016. Pot je za?rtana, a je treba potrditi da bodo vsi prelazi odprti.

 

471265582-albula-pass-mountain-pass-stre

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Od danes naprej sem lastnik Yamahe midnight star

Fajn se vozi!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, avtobus je zrihtan, sedaj je na vrsti moped. Izkoristil sem 40, ko vsak spra?uje ?eno ja kaj pa rabi (a ni to zanimivo, da nikoli ne vpra?ajo direkt :) ) in zbral za nov zni?an potovalni zic, z gelom in gretjem...kurc leta so leta...

 

Letos je v planu vsaj 14.000 km, lanska Romunija, ki je odpadla zaradi povezane roke in noge, Francoske Alpe, ?vicarske Alpe, Dolomiti, Rimini WDW 2016, Brno MotoGP.... 

 

Ve? kot 20 prelazov nad 2000m  :jupiii:

 

Poti bom objavil, ker kot vedno vabljeni tudi ostali. Prva 100% potrjena je 6-15.5.2016. Pot je za?rtana, a je treba potrditi da bodo vsi prelazi odprti.

 

471265582-albula-pass-mountain-pass-stre

 

Super lepo izgleda! :) Lahko napi?em za na svoj "bucket-list" za stara leta. Letos sploh ne vem, ?e bom registriral moped, ker ni ?asa. Lansko leto sem se vsaj v slu?bo vozil pa sem naklepal okoli 4.000km, letos pa se ?e to ne bom mogel, ker je treba ?e otroka v vrtec peljat zjutraj, potem pa se mi ne da preobla?it :( Va?no je, da ?elje ostanejo... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super lepo izgleda! :) Lahko napi?em za na svoj "bucket-list" za stara leta. Letos sploh ne vem, ?e bom registriral moped, ker ni ?asa. Lansko leto sem se vsaj v slu?bo vozil pa sem naklepal okoli 4.000km, letos pa se ?e to ne bom mogel, ker je treba ?e otroka v vrtec peljat zjutraj, potem pa se mi ne da preobla?it :( Va?no je, da ?elje ostanejo... 

Kurac zima ne sodeluje glih....no ?vicarji bodo ?e spucali ampak bo problem plazov...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Recimo temu uradni opening.....glede na to da se vozim tudi pozimi :)

 

525km

 

Dol

https://raah.co/TrackMe/Pages/iPhone/iPhoneConsole.aspx?guid=64702E12-A475-4935-8D0F-8E2BCFF981EB_7EFBA8F3-5372-46D5-B5B1-EC8FF406016A&ns=1

 

Gor

https://raah.co/TrackMe/Pages/iPhone/iPhoneConsole.aspx?guid=5C8398C5-B3EC-4F62-AA8E-5FA8EE6399A3_DF7DFB0A-4986-40AF-8A94-345CE4CDB88B&ns=1

 

Fotke

https://drive.google.com/open?id=0B-BcYXk2-zNmRllubDh5eDFFTkE

 

Drugace pa guzva na glavnih cestah, meji....nemci italjani pa, da ne omenjam kolesarjev.....pa dva, 3 vstric, tudi po nasprotnem ce je treba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kurac zima ne sodeluje glih....no ?vicarji bodo ?e spucali ampak bo problem plazov...

Saj sem vedel, ?vicarji pravijo da bo vse ?e Aprila odprto  :jupiii:  :jupiii:  :jupiii:  :jupiii:  :jupiii: , pol jih je pa ?e

http://www.ig-alpenpaesse.ch/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos mene ni, bil zadnje dve leti in priporocam.

 

Mam pa ze 1300 notri letos :)

Saj sem vedel, ?vicarji pravijo da bo vse ?e Aprila odprto :jupiii::jupiii::jupiii::jupiii::jupiii: , pol jih je pa ?e

http://www.ig-alpenpaesse.ch/

Rezerviran motovlak do ?vice in hoteli :) :). 17 prelazov nad 2000m oh yeah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bodi dobra du?a in napi?i v parih besedah malo ve? ... od - do , povratek, cena ...

Hvala.

Petek ob enajstih zvecer iz Beljaka, ob sedmih zjutraj se zbudis v Feldkirschu na meji z Lichensteinom

 

39? motor

10? sedez

 

Jaz sem vzel spalnik couchet z zajtrkom 59?

 

Lahko natovoris tudi avto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ready steady go. V petek start, par prelazov bo za izpustiti, vecina so pa ok. Edino za nazaj Francija je se loterija, imajo zeli slabe informacije na netu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tart, pred menoj je 3000km samih prelazov  :jupiii:

 

29.5 pa all-Yu Suzuki V-Strom meet v Breli, Dalmacija, kjer je ?e 196 prijav  :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://drive.google.com/folderview?id=0B-BcYXk2-zNmZzBDZWF5elAta0E&usp=sharing

 

Jutri pa pot nazaj in ?e vi?je francoske alpe  :jupiii: ,

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.