Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

brez rossija je tako kot je bilo brez ?umija v f1.. brezveze..

karte za to dirko se kupi aprila, ker se takoj razproda...ni? bom vsaj enkrat navijal za na?e - Suzuki :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Crno na belem o tem ko gremo motoristi mimo

 

http://vsebovredu.triglav.si/na-poti/motorist-v-koloni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MotoGP Misano verzija 2017

 

pot od Bologne ?ez prelaze emilie Romagne je bila fenomenalna in tudi simboli?na, ?la je mimo Mugella, Imole in se kon?ala v Misanu. 3 steze, 13 prelazov.

 

https://drive.google.com/drive/folders/0B-BcYXk2-zNmcjJKam91LXc5MlE?usp=sharing

post-2637-0-32762200-1505749403_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures fotka z vetrnicami je pa pomoje direkt iz TET (Trans Europe Trail). Lokacije pa ne vem ampak vsi slikajo tam. Tale spodaj je sicer Avstralec, motor je od Slovenca. Malo me mika TET ampak dolo?eni odseki so kar zajebani.

21272296_1531815270209820_31716020188041

 

 

 

 

Sicer pa ?e ena moja fri?na (nimam bolj?e, sem komaj ene 500km naredil). Toliko, da se pofo?kam. Do drugega leta bom pomoje menjal Givi kufer za stranske (se la?je ska?e na moped), verjetno bom kupil malenkost bolj offroad oriented gume, pa kake malenkosti...
post-285-0-51104100-1506188642_thumb.jpg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon asfalt da dol pades. Samo do tukaj gor do vetrnice je 50m makadama, res da grobega.

Vse ostalo skorajda dirkalisce. Le da je treba paziti na divje konje (Alan, Velebit)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon asfalt da dol pades. Samo do tukaj gor do vetrnice je 50m makadama, res da grobega.

Vse ostalo skorajda dirkalisce. Le da je treba paziti na divje konje (Alan, Velebit)

 

Kje to?no so te vetrnice ?e zdaj ne vem. :D

 

Sicer TET je pa namensko samo makadam. Ampak kolikor spremljam (projekt je v povojih) je "problem" v razli?nih linesmane-ih in samih razlikah v terenu. ?e je ?ez Francijo lu?tna vo?nja po travnikih in makadamskih, goznih poteh, je potem slovenski linesman (sicer zelo sposoben endura?, ali pa ravno zato) speljal pot ?ez par pe?poti ?ez drn in strn, kjer brez kramparic nima? kaj delati. http://www.transeurotrail.org/

Ampak bom pa spremljal kateri deli so la?ji, da grem drugo leto kak del odfurati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem ?e so tudi to mi?ke, videti je bolj mehanska po?kodba....zato je motor ka?ljal v nedeljo v de?ju, nalomljen zadnji ABS senzor...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

1. zaklju?na fura Pag

post-2637-0-68862000-1508738424_thumb.jpg

2. zaklju?na fura Plominka

post-2637-0-24837100-1508738342_thumb.jpg

3. zaklju?na fura U?ka + Istra...pa kot ka?e ?e ni konec, ni se tako shladilo kot je bilo napovedno

post-2637-0-57342800-1508738263_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Letos smo bili pa res pridni. ?e toliko da ni bilo placa za slike iz motoGP :)

Koledar-VStrom-2018-Web.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

10ica se je prej mimo peljala, vsa ?ast pa Nagli?u! Mo? vetra v praksi, jaz sem do?ivel ?e sunke blizu 90 na uro tukaj, da bi mel kufre bi bil po moje na istem.

 

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/video-prosao-sam-cijeli-svijet-ali-ovako-nesto-iskusni-motociklist-pravio-se-vazan-po-buri-na-kraju-ga-je-spasavao-legendarni-kosarkas/6747720/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.