Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Ja edina pot, take so ble vse ceste v albaniji do ene 10-20 let nazaj

Sam ni slaba....sploh ne

Koliko pa kaj pride finan?no ena tak?na tura? Spomladi nabavim bike, pa me mogo?e tudi kam zanese.. :)

benza za toliko km.....pa spanje in hrana na dan tam ene 40?, v Italiji malo ve?, trajekt 84?, pa smo spali po lu?tnih hotelih, hrane pa preve?....sem 2kg dam prinesel vi?ka, kljub aktivnostim.... :rolleyes:

 

Je pa bila fora s trajektom, originalno je bil Benetke - Iogumenitsa, pa so ga prestavili na Ancona - Iogumentisa. Zaradi apeninov, je bilo to kot naro?eno, ni bilo treba nazaj na Benetke, samo ?ez hrib....pa sva zato dobila ?e refund 60?, torej je pri?el 24?...

 

Minoan to sedaj redno dela, glede na prijave v Benetkah in Anconi. ?e kdo gre, mora na to ra?unati - obvestilo o spremembi pride pa par dni prej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa bila fora s trajektom, originalno je bil Benetke - Iogumenitsa, pa so ga prestavili na Ancona - Iogumentisa. Zaradi apeninov, je bilo to kot naro?eno, ni bilo treba nazaj na Benetke, samo ?ez hrib....pa sva zato dobila ?e refund 60?, torej je pri?el 24?...

 

Minoan to sedaj redno dela, glede na prijave v Benetkah in Anconi. ?e kdo gre, mora na to ra?unati - obvestilo o spremembi pride pa par dni prej.

 

Fuck, sam to je za Slovenca, ?e planira? ?tart iz Benetk kr naenkrat ful dlje, ?e prav razumem?  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuck, sam to je za Slovenca, ?e planira? ?tart iz Benetk kr naenkrat ful dlje, ?e prav razumem? :vskalo:

700km ali +500km.....

 

Sva sva sla cez Apenine, 2 pa sta se pridruzila na trajektu. Prisla sta 13:59 na trajekt ki je sel ob 14:00, zaprta AC pri Portogruaru, nesreca pri Bologni.... startala ob 04:00, z avtom ne bi prisla nikoli (kamioni...) pravita da sta sla preko meje med njimi in po desni....ni slo drugace

 

Takole sta prisla ZADNJA!

post-2637-0-68789900-1530287714_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jaz tudi iz Dolomitov, fenomenalni 3je dnevi. Vreme, ceste....dokler nisva prisla do Unca....vse stalo do cestninske. Katastrofa ......najprej ob 15h delovisce pred vipavo 2 delavca v senci, potem se cjazili 40 za kamionom, ker je 4 km pred cestninsko pod Nanosom spet gradbisce zaradi cestninske, nikjer nobenega delavca. Nato zastoj od Unca do Brezovice, po tem ko sta me 2 avta za malo falila pri divjem menjanju pasov pri 15 na uro, ki jima je primesel vsaj pol ure fore pred ostalimi v koloni sem dal 4 zmigovce in po odstavnem 50 na uro do Loga. Ni bilo druge. Kako je folk pri nas zivcen ne mores verjeti (sami Slovenci). On bo v koloni hitrejsi ce ti je na auspuhu in na 100m 3x zamenja pas vmes se pa po sredini vozi (zmigovci? Ha ha ha)

 

Naj kdo (Boss) rece kar hoce Italijani so svetlobna leta pred nami, kar se tice kulture in tolerance.

 

V Dolomitih se tocno ve - motor je hitrejsi in okretnejsi, tisti na klancu ima prednost, avtobus na serpentini potrebuje celoten radius obeh pasov, kolesar rabi svoj prostor in je rabljiv. Oziroma je na spustu celo v prednosti. Policija? Niti enega v treh dneh, ker ni potrebe

post-2637-0-91703100-1532114922_thumb.jpeg

post-2637-0-82986800-1532114960_thumb.jpeg

post-2637-0-55279800-1532114992_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi iz Dolomitov, fenomenalni 3je dnevi. Vreme, ceste....dokler nisva prisla do Unca....vse stalo do cestninske. Katastrofa ......najprej ob 15h delovisce pred vipavo 2 delavca v senci, potem se cjazili 40 za kamionom, ker je 4 km pred cestninsko pod Nanosom spet gradbisce zaradi cestninske, nikjer nobenega delavca. Nato zastoj od Unca do Brezovice, po tem ko sta me 2 avta za malo falila pri divjem menjanju pasov pri 15 na uro, ki jima je primesel vsaj pol ure fore pred ostalimi v koloni sem dal 4 zmigovce in po odstavnem 50 na uro do Loga. Ni bilo druge. Kako je folk pri nas zivcen ne mores verjeti (sami Slovenci). On bo v koloni hitrejsi ce ti je na auspuhu in na 100m 3x zamenja pas vmes se pa po sredini vozi (zmigovci? Ha ha ha)

Naj kdo (Boss) rece kar hoce Italijani so svetlobna leta pred nami, kar se tice kulture in tolerance.

V Dolomitih se tocno ve - motor je hitrejsi in okretnejsi, tisti na klancu ima prednost, avtobus na serpentini potrebuje celoten radius obeh pasov, kolesar rabi svoj prostor in je rabljiv. Oziroma je na spustu celo v prednosti. Policija? Niti enega v treh dneh, ker ni potrebe

Na Montiroli pa gaviji si bil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Montiroli pa gaviji si bil?

Ne pa ja (slika je iz Gavie). Montirola ni toliko zanimiva za motor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zaradi pridnosti sem prej?njemu sede?u na?el hvale?nega kupca in svoji in ?enini riti privo??il novega.

 

rde?i je bil kupljen 2016 in ima reci pi?i 33.000km, razlike z novim ?rno belim se na u? ne vidi, gre pa v prid sopotnici.

 

post-2637-0-92234600-1534233913_thumb.jpg

 

post-2637-0-87124600-1534233813_thumb.jpg

 

post-2637-0-38271400-1534233731_thumb.jpg

 

post-2637-0-59641300-1534233748_thumb.jpg

 

post-2637-0-41083900-1534233763_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Prvic se je zgodilo da sem v eni sezoni ze drugic nabavil gume za moped. Pa kot kaze se mnogo km pred mano letos

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jaz sem na izhodiscu :) vesel ko burek v peci

 

https://goo.gl/maps/dyiJ3NyQU512

 

Na dosegu 30km so Furka, Grimsel, Susten, Gothard, Neuffen, San Bernardino, Oberalp......pa se bi lahko nasteval.....

 

Ce je Iseran kralj Alp je zame Furka kraljica. Med drugim se pojavijo njene znamenite serpentine na stebrih v igrici Gran Turismo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena moto fantazija, ki pa bo ?e trajala, album se bo dopolnjeval

 

https://drive.google.com/drive/folders/1r58DEtPqPs2ACMwSMuomipMPfBwHRWa2?usp=sharing

 

In order of apperance:

470km - sreda

Sustenpass

Grimselpass

Furkapass

San Gothardo pass

Gothard pass

Neufenpass

Grand Saint Bernard

Petit Saint Bernard

 

jutri prvi del francoskih prest

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni najboljsa cesta v Evropi. 50 km brezhibnega asfalta, ovinki dinamicni in hitri, vse do 2802m

post-2637-0-25508000-1538906626_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Album dopolnjen, sledili so:

 

?etrtek:

Col l'Iseran

Col du Mont Cenis

Col du Glandon

Col de la Croix de fer

Col du Mollard

Col du Telegraphe

Col du Galibier

Col du Lautaret

 

vsi zgornji so legende Tour de France-a

 

petek dan za ?iht V Grenoblu

+ nazaj ?ez Col du Lautaret v Briancon

 

sobota

Col d' Izoard

Col de Vars

Col du Restefond

Cime de la Bonnnet 2802m najvi?ja kro?na pot v EU

Col de la Lombarde

in pi?i domov

v soboto 966km

 

skupaj 3034km

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. Dolomiti su pali u 7. mjesecu, a Apenini u 9. mjesecu

Si zaboravio slovenacki? ;) Predugo bio na moru? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaaaa odgovarjal kolegu iz zagreba na vstrom hr forumu pa zgleda falil okence. Mea culpa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Naro?il M+S Adventure gume  :jupiii:  :jupiii: Ne toliko zaradi zime, ampak zato ker gremo Marca na bombasti?no otvoritev! Ni v Evropi.

 

In katera guma je povsod na prvem mestu za vse Offroad  variante? Mitas (Sava) !

 

http://www.mitas-moto.com/en/mitas-moto/products/motorcycle--trail--tires/e-08

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Vidim, da tebe tudi jebe tole globalno segrevanje in prelepi dnevi. Mater pol pa mora it ?lovek ven namesto, da bi doma ?del in bil ves depresiven v megli, vlagi in mrazu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene jebe prah oz su?a. Segrevanje gor ali dol, su?a je ena najve?jih ever. Prah je povsod, brisemo ga 2x na dan pa je vsak dan ko bi prisel po 10 letih nazaj v hiso. Dosedaj sem moral pometat samo kjer je nadstresek ker dez ni spral, sedaj pa povsod.

 

Noro...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje priprave za menoj. Zdaj pa biti slu?beno odsoten do zimskih po?itnic potem pa Maroko!

post-2637-0-97338200-1547395033_thumb.jpg

post-2637-0-43100900-1547395048_thumb.jpg

post-2637-0-98910400-1547395066_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.