Skoči na vsebino

mazdaman

Priporočeno sporočilo

Kako jih vpisovati, da bo izra?un kazal dejansko stanje oz porabo pri plinu in porabo pri bencinu?

 

Lpg posebej, bencin posebej......meni je bil to edini to?en na?in..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lpg posebej, bencin posebej......meni je bil to edini to?en na?in..........

 

Ja samo kilometri pa letijo za oba enako in potem ?e tanka? bencin enkrat na mesec vmes pa naredi? x kilometrov na plin nima? neke realne porabe za bencin. A ne?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo kilometri pa letijo za oba enako in potem ?e tanka? bencin enkrat na mesec vmes pa naredi? x kilometrov na plin nima? neke realne porabe za bencin. A ne?

 

Glej...

 

tankas plin na novo recimo pri 2000km

 

vmes tankas benz na na novo 2300km

 

naslednjic tankas lpg pri 2500km

 

benz pri 3300km...

 

torej na lpgju vpises koliko si tankal LPGja in razdalja bo 500km

pri benzu pa vpises koliko si tankal in spet ti bo zracunal 1000km

 

kje je problem? S tem bos dobil porabo benza na 100 in porabo lpgja na 100 1+1=2. Ti v miru vpisuje? samo kilometre in litre - ampak mogo?e me nisi razumel, jaz sem imel na porabi 2 avta vpisana CX7 LPG in CX7 Benz in vsakega posebej vodil kot 2 avta, druga?e je lagalo

 

S tem da poraba.com ne racuna ce ne tankas polno.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?alost je trenutno res edino tako mo?no vpisovat.

Vsako posebej torej.

 

Imam pa ?e kar lep ?as na TODO listi to nalogo, da popravim algoritem, ki ra?una porabo, da bo pravilno deloval ?e nekdo vpisuje oboje. Na ?alost pa me malo ?as ba?e (delam na slu?benem projektu pa ?e doma gradim stanovanje) in ?e nisem uspel niti pogledati :(

 

O?itno bo TODO ostal toliko ?asa, da bom tudi sam imel avto na plin in bom rabil to narest :blush:

 

Glede ra?unanja ?e ne tanka? polno: v kolikor ne tanka? polno, ne ve? koliko litrov si porabil in izra?un povpre?ne porabe ni mo?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

g. Bossek

 

a se morda kako naenkrat pogledat vse dodatne porabe?

 

Se ne da :(

 

Oz. se ni dalo :jupiii:

 

Sem dodal pri pregledu dodatne porabe ?e zavihek "Vse" kjer lahko vidi? vso dodatno porabo naenkrat (seveda po straneh) :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne da :(

 

Oz. se ni dalo :jupiii:

 

Sem dodal pri pregledu dodatne porabe ?e zavihek "Vse" kjer lahko vidi? vso dodatno porabo naenkrat (seveda po straneh) :punk:

 

 

:bravo::bravo::bravo:

:jupiii::jupiii::jupiii:

To je servis :notworth:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e ?e kdo kaj rabi naj kar napi?e pa bom probal zrihtat.

?e je kak?na manj?a zadeva ponavadi hitro zrihtam.

 

Zrihti bencin po 0,5? :blush: , to je ?isto mala zadeva, lahko do jutri :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim ?e dodate ?rpalke

 

OMV ima na AC MB-Ptuj v obe smeri ?rpalki

 

Po?ivali??e Dravsko polje

 

TU? ima v MB dve

 

Maribor - Streli?ka

Maribor - Pobre?je

 

 

to so moje ?elje :P

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim ?e dodate ?rpalke

 

OMV ima na AC MB-Ptuj v obe smeri ?rpalki

 

Po?ivali??e Dravsko polje

 

TU? ima v MB dve

 

Maribor - Streli?ka

Maribor - Pobre?je

to so moje ?elje :P

 

OMV dodan, Tu? je pa ?e Maribor (?rpalke so dodane samo po krajih ne ?ist to?na lokacija - zaenkrat)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

ok zdaj sem se prvic registriral v poraba.com

 

sem vpisal samo za mx-5 (ker so priblizno spomnim vseh tankanj)

 

me pa neki zanima:

 

recimo 2 dni nazaj sem tankal Agip 95, noter sem zlil ca. 40litrov, z zadnjim bencinom (Omv 100) sem naredil neki cez 500km...v poraba.com se je izpisala poraba OMv tanka za Agipa...

 

ne vem ce znam razlagat, ampak Agipa se nisem spraznil in mi v proabi ze kaze porabo agipa?

 

al jaz neki ne razumem?

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=10417

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist pravilno deluje tako kot mora, saj ima? trenutno zabele?eno povpre?no porabo le za tujino in OMV - Agipa ?e ni. Pri posameznih tankanjih pa vedno gleda? porabo za pumpo v predhodnjem vpisu. Se pravi, ko bo? spet vpisal porabo bo to poraba za tanka narejen z Agipom, ampak ko bo? tankal bo? pa tankal pa? na recimo MOL-u in ta bo zabele?en pol kot lokacija tankanja, porabo bo pa v tem vpisu za Agip.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Dober dan Bossek

 

prosim da doda? ?e novo plinsko ?rpalko v Mariboru

 

Plinski Center Maribor. ?rpalko najdete na Tr?a?ki cesti v Mariboru, pri Obiju Trenutna cena 0,738?

 

PS: kako kaj ka?e pri spremljanju plina in bencina na enkrat?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BUG REPORT :D

In sicer za mobilno stran m.poraba.com

Ko vpises na telefonu prime, vendar takoj spodaj ni 'zadnjega vpisa'. Se vec - ko prides za kompjuter ga ni tudi tam. Vse dokler ne vpises nove porabe, vneses lahko karkoli samo da so vsa potrebna polja notri in ko vneses to na kompjutru se z njo pokaze tudi tista s telefona. Torej dela le malo motece je ker moras se enkrat vpisovat, potem pa brisat eno.

 

Ajfon 5.1.1.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bemti....sem mislil da sem to popravil. No o?itno nisem....bom jutri dopoldne v slu?bi pogledam oboje

 

ni panike, aplikacija deluje in je res dobra.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.