Skoči na vsebino

Nakup mazde 3


matjazy

Priporočeno sporočilo

Hmmm avti so na?eloma ok, vsaj jest nisem imel z nobeno trojko nobenih problemov....sedaj imam ?e drugo. V tem oglasu me moti predvsem to, da glede nato da je Mo?nik serviser Mazd, bi lahko vedel da imajo teli motorji ketno, tako da ne vem kje je na?el zobati jermen??? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi sam sem zadovoljen s svojo trojko, po 2h letih nisem odkril nevem ka?nih napak razen nekaj malega rjavine na vratih in pa zadnjih kolotekih(bojo pod garancijo popravlal) Druga?e pa kot debata foruma?ev se izogibaj Mo?nika :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

 

Tudi pri na?i hi?i je Mazda 3, ki za enkrat dela BP (nok nok), kupljena je bila od ?lana na forumu "mazda 3 2010" , motor je 1.6 ki je kar ?ivahen in ?e bi ?e enkrat kupoval bi vzel ravno tak?en motor.

 

Kriteriji ki jih imam sam glede kupovanja:

- prodajati ga mora fizi?na oseba

- ?e je mogo?e od 1. lastnika in slovensko poreklo

 

Sam sem imel sre?o pri nakupu obeh avtov (vsaj tako ka?e zaenkrat).

 

Veliko sre?e pri nakupu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kak?na je kaj razlika v 105 konjski in 150 konjski ma?ini. Nasploh kako se kak?na ma?ina vozi in ne glede neki porabe ;)

 

Jah razlika je 45 konjev :bravo: 150 konjska ima 2.0 motor, ter opremo GTA (na avto netu vidi? pa ?e zunanje razlike). Ma?ina se vozi odli?no. Sam sem ?el iz 1.6 na 2.0 in mi ni ?al...razlika v porabi, tudi ?e te ne zanima, je okoli liter, ?e GTA-jko res ti??im. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Andriy, da ti slu?i "moja" trojka tako kot treba :bravo: . Pozdravi o?eta.

 

Druga?e pa sem videl, da se v ?martnu pri Slovenj Gradcu prodaja ena trojka plave barve. ?e te zanima, se lahko pozanimam in ti po?ljem kontakt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Andriy, da ti slu?i "moja" trojka tako kot treba :bravo: . Pozdravi o?eta.

 

Druga?e pa sem videl, da se v ?martnu pri Slovenj Gradcu prodaja ena trojka plave barve. ?e te zanima, se lahko pozanimam in ti po?ljem kontakt.

 

A je tudi kje na netu avto? Sicer pa sem zainteresiran, hvala!

 

Tile francoski dizli v teh avtomobilih so pa verjetno tako slabi kot v francoskih avtomobilih, ali se motim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha pa to je moj biv?i sosed z Drulovke, ki je narisal znamenitega Vu?kota za Sarajevo! Vu?ko je bil dolgo ?asa nalepljen zadaj na tej mazdi

 

Lahko ti povem iz prve roke da je bila to kolesarska rajsa drugega sosedovega otroka, druga?e sem ga vedno videl vzorno voziti in parkirati - pazi 5 let poleg moje najprej M5 in kasneje CX-7.

Torej sem tudi jaz ?uval ta avto.

 

Na tem forumu je ?e nekje slika - po moje leta 2008, kako smo imeli parkirani 4 mazde skupaj tudi njegova.

 

P.S. Preliv je viden verjentno ker je dal to Mo?niku popravljat....ni? drugega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha pa to je moj biv?i sosed z Drulovke, ki je narisal znamenitega Vu?kota za Sarajevo! Vu?ko je bil dolgo ?asa nalepljen zadaj na tej mazdi

 

Lahko ti povem iz prve roke da je bila to kolesarska rajsa drugega sosedovega otroka, druga?e sem ga vedno videl vzorno voziti in parkirati - pazi 5 let poleg moje najprej M5 in kasneje CX-7.

Torej sem tudi jaz ?uval ta avto.

 

Na tem forumu je ?e nekje slika - po moje leta 2008, kako smo imeli parkirani 4 mazde skupaj tudi njegova.

 

P.S. Preliv je viden verjentno ker je dal to Mo?niku popravljat....ni? drugega

 

Odli?no, hvala za informacije!

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.