Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

Zadaj bi se verjetno izslo za sedenje na klopi 1/3, ker bi v tem primeru kolesa bolj racionalno vkrcal ali po potrebi celo prednja demontiral. :)

 

Plaza Stiniva je pravljicna in sledilo je obvezno kopanje :)

 

Viper, iz Komize do mesta Vis po prazni ovinkasti cesti, fajn odnasa zadnji konec :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa na strehi je ?e plac... otrok je itak pod 50kg. :hudicek:

ja to pomeni da mora kzupit prtljaznik...stroski... :blink:

 

Zmaj a ?e snemajo mamma mia

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to pomeni da mora kzupit prtljaznik...stroski... :blink:

 

Zmaj a ?e snemajo mamma mia

Menda so sredi oktobra zakljucili filmske scene na otoku :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • 2 meseca kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Trenutek, ko dojame?, da v avtokampu ?akajo samo ?e tebe...

 

attachicon.gifguzva.jpg

 

Ja, tista ena in edina po?itni?ka prikolica na koncu kampa je na?a. Ampak mi se ne damo. Tu bomo do konca dopusta.

Se vsaj v morju ne boste gnetli. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Se ene novemberske s kopanjem :) Voda 20-20,5C v Badaloni

Samo dalj kot do komolcev nisem pistil, veter in tokovi...

post-2637-0-73172800-1540927245_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Do ponedeljka smo v porton biondi. To je sosedov concorde na sliki na? je ta 18a925b458f1e405776eeda1842774b6.jpg

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Kamp "mon perin " v Istri...

 

Pozna kdo?

Jaz sem tam ?e 6 let - po doma?e Bale ali San Polo....ampak brez rezervacije ne bo? dobil parcele....mogo?e v Colone)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tam ?e 6 let - po doma?e Bale ali San Polo....ampak brez rezervacije ne bo? dobil parcele....mogo?e v Colone)

Bi ?el na obisk tja,tako da me manjko rezervacije ne ovira... Pa ?e malo bojim ,da ni ravno preve? miren kamp...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi ?el na obisk tja,tako da me manjko rezervacije ne ovira... Pa ?e malo bojim ,da ni ravno preve? miren kamp...

Miren je, ampak je Avgust, ?e i??e? ti?ino po?akaj Oktober....

Miren v smislu otroci se igrajo, avti se vozijo, folk se tu?ira, kje pa kje je muzika, posoda se pomiva pa ropota, sosed ?ari, drug righta motor na ?olnu....kamp kot kamp.

Na? otroc prihajajo domov ob polno?i, enih, na pink ponku je tako strastno, da je ostal brez glasu. Na?emu psu se pa ne da lajat, kje pa kje se najde pa ??ene (Italijanski avtodom = cucek)

 

Ljudje u?ivajo pa?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miren je, ampak je Avgust, ?e i??e? ti?ino po?akaj Oktober....

 

Miren v smislu otroci se igrajo, avti se vozijo, folk se tu?ira, kje pa kje je muzika, posoda se pomiva pa ropota, sosed ?ari, drug righta motor na ?olnu....kamp kot kamp.

Na? otroc prihajajo domov ob polno?i, enih, na pink ponku je tako strastno, da je ostal brez glasu. Na?emu psu se pa ne da lajat, kje pa kje se najde pa ??ene (Italijanski avtodom = cucek)

 

Ljudje u?ivajo pa?.

No.... Vse lepo in prav ampak, tudi med kampi so ogromne razlike, zato tisto "kamp kot kamp" ni ravno relevantno...

 

Obstajajo kampi kjer je tako kot si ti napisal (Ja, logi?no; ziv ?lovek pac oddaja nekaj hrupa) in obstajajo kampi kjer je vse razpu??eno in se ne more? spo?iti,ker nonstop nekdo dobesedno na?iga GLASNO glasbo , sredi noci pa pijancuje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U,edino to me ?e zanima.... A dovolijo imeti avto na parceli ali ga je potrebno dati na kak?en lo?en parking?

Vsi ga mamo na parcelah, niso majhne, ampak vprasanje kje dobis plac ce 'kar prides' :)

 

Mogoce bi bil za tebe zanimiv tale kamp, majhen privaten, nedale? stran, takoj ob kolesarksi beli stezi. Tak bolj na izi. Jaz se s kolesom vedno mimo peljem, je pa sele od lani (nisem pa bil v njem)

 

Ampak komentarji potrjujejo, da je bolj miren

https://valvidalcamping.business.site/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.