Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

Vsi ga mamo na parcelah, niso majhne, ampak vprasanje kje dobis plac ce 'kar prides' :)

 

Mogoce bi bil za tebe zanimiv tale kamp, majhen privaten, nedale? stran, takoj ob kolesarksi beli stezi. Tak bolj na izi. Jaz se s kolesom vedno mimo peljem, je pa sele od lani (nisem pa bil v njem)

 

Ampak komentarji potrjujejo, da je bolj miren

https://valvidalcamping.business.site/

Tja bi ?el na obisk , tako da me parcela ?aka....

 

Meni je bil Kul recimo kamp Marta na Krku... Majhen,prijazni,senca, do pla?e je treba z avtom (velik plus zame).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tja bi ?el na obisk , tako da me parcela ?aka....

 

Meni je bil Kul recimo kamp Marta na Krku... Majhen,prijazni,senca, do pla?e je treba z avtom (velik plus zame).

aha kje pa so to?no? Collone ali San Polo, parcela ?t?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha kje pa so to?no? Collone ali San Polo, parcela ?t?

Pojma nimam.. saj verjetno ne bom ?el... Mislim da si par let nazaj nisem za bv rekel , da to pa? ni zame... Beri: zelo slabe izku?nje s hrva?kimi kampi,razen redkih izjem :(

 

Me mika,ampak.... Logi?no da avgusta je pa? kakor je..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojma nimam.. saj verjetno ne bom ?el... Mislim da si par let nazaj nisem za bv rekel , da to pa? ni zame... Beri: zelo slabe izku?nje s hrva?kimi kampi,razen redkih izjem :(

 

Me mika,ampak.... Logi?no da avgusta je pa? kakor je..

Kaj pol kompliciras :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Avtokamp Podzemelj.

 

Tak?no gu?vo imamo.

 

post-5658-0-28312300-1566241631_thumb.jpg

 

Glede na to, da smo bili lani povsem sami, in glede na to, da nas je sedem, je letos 100% ve? ljudi (poleg nas so ?e v prikolici na isti strani "ceste" ?tirje in v avtodomu na drugi strani "ceste" trije)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo se ?e jst javim, tle sem do 31. avgusta

 

Lokacija: Hrva?ka, Kor?ula, Pri?ba

 

Svoja pla?a, senca, mir!

 

Od apartmaja do ceste 70 stopnic, do morja 20 :D

 

?e malo slikc

 

img20190820151814.jpg

 

prizba1.jpg

 

prizba2.jpg

 

Lep pozdrav :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e izpred 5 let je velika sprememba, 10 let nazaj je nepojmljivo dolga doba.

Je pa res da jamrat nad odnosom na?ih ju?nih sosedov do drugorazrednih turistov (to smo mi, ki jim vsako leto zanesljivo nosimo denar pa bilo ?ta se desilo) uglavnem sami smo si krivi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.