Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Kakšno je kaj stanje na naši obali? Gužva  nasploh? 

V ponedeljek vzletimo ( saab inc.) :D

Gužva povsod... vavčerji delajo na polno paro. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Na morju trenutno prepolno se vse. Vse se mocno drazi ker je povprasevanje nenormalno, za drugo leto se komajda dobis parcelo.

Tale korona dela cudeze, zakaj bi jo odpravili….cela evropa sedaj odhaja na morje z dosegom avtomobila in 48 ur….mi se verjetno po 16 letih kampiranja poslavljamo od rezidence na morju, ker tole je noro.

 

v petek sem gledal cene za eno noc v Kopru za dva odrasla in 1 froca - najcenejsa soba je bila 480€ - v Kopru!

Boni so tudi naredili svoje - cene so x2 minimalno. Vse se bo preplačalo

FF88FEEB-64A9-428E-AE53-AA41513265B3.jpeg

Popravljeno od jures
  • Všeč 2
  • Žalosten 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je jures napisal:

Na morju trenutno prepolno se vse. Vse se mocno drazi ker je povprasevanje nenormalno, za drugo leto se komajda dobis parcelo.

Tale korona dela cudeze, zakaj bi jo odpravili….cela evropa sedaj odhaja na morje z dosegom avtomobila in 48 ur….mi se verjetno po 16 letih kampiranja poslavljamo od rezidence na morju, ker tole je noro.

 

v petek sem gledal cene za eno noc v Kopru za dva odrasla in 1 froca - najcenejsa soba je bila 480€ - v Kopru!

Boni so tudi naredili svoje - cene so x2 minimalno. Vse se bo preplačalo

FF88FEEB-64A9-428E-AE53-AA41513265B3.jpeg

Midva sva dobila v Kranjski Gori v hotelu ramada za dva, za 135€ z zajtrkom. Je drago, ampak spet proti ostalim niti ne. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bini napisal:

Midva pa en teden polpenzion v hotelu z pijačo pri večerji-samopostrežno 248 € na osebo x2. 😀

Samo ne moreš koristiti bonov. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Janez007 napisal:

Danes 2 uri iščem nekje z bazenom 2 dvoposteljni sobi za 2 nočitvi drug vikend 19.-21. septembra. Rimske terme, Paradiso, Balnea, ... vse zasedeno. Najdem manjši hotel na Bledu, 2 x polpenzion za vse 4 skupaj s turistično takso okoli 1.100 €. Sem sklenil, da tolk pa ne dam, saj za ta denar dobim že 4 nove 19" gume za Mazdo 6. 

 

Iščem naprej in bom vesel kakšnega predloga. Saj res, a se da morda kje dobit gume na turistične bone? 😂

Če nisi preveč zahteven povprašaj v hotel Rute***-Gozd Martuljek. Bilo je v avgustu za 4 odrasle nočitev z samop .zajtrkom 110€. 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa še nov kolaps primorke danes, 4 ure po stari cesti.....pa samo slovenci na cesti.

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Danes 2 uri iščem nekje z bazenom 2 dvoposteljni sobi za 2 nočitvi drug vikend 19.-21. septembra. Rimske terme, Paradiso, Balnea, ... vse zasedeno. Najdem manjši hotel na Bledu, 2 x polpenzion za vse 4 skupaj s turistično takso okoli 1.100 €. Sem sklenil, da tolk pa ne dam, saj za ta denar dobim že 4 nove 19" gume za Mazdo 6. 

 

Iščem naprej in bom vesel kakšnega predloga. Saj res, a se da morda kje dobit gume na turistične bone? 😂

To je nova realnost - kot zanimivost naslednji vikend med motogp dirko, hotel na sami plaži v Riminiju - Catollica, 35€ na noč z zajtrkom....

Dirka pa razprodana

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Midva vstopava v novo poglavje ‘samostojnih otrok’ in bova vecinoma tripala z motorjem, kar sva ze delava obcasno poleg morske rezidence.

 

 

F5294D8F-F13B-4FDC-B061-1F87A0294D82.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je jures napisal:

Pol pa še nov kolaps primorke danes, 4 ure po stari cesti.....pa samo slovenci na cesti.


Tujci pa na AC v kolapsu… ceprav sem ravno vceraj, ko sem se vracal iz Vrhnike, videl tudi na stari cesti cel kup tujcev… Google maps obvlada obvoze ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Rovinj, zakljucek. Nobenega PCT, nobene maske….., nobenih znakov da je covid kje, enako kot v Italiji. Pase iti malo ven iz Slovenije. Mi znamo (smo obsedeni) samo se o tem.

1A0C1EBB-63D3-428C-BEC3-BDF360BB2906.jpeg

050619E0-CCC8-4789-85F3-2CBE55D2A1C4.jpeg

  • Všeč 7
  • Ljubim 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.