Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Eno vpra?anje za strokovnjake:

zadnja dva tedna opa?am da ko zjutraj v?gem avto, avto neenakomerno te?e, se zaganja, kot da bi ob?asno delal po 3 cilindrih. Tudi ko ?tartam je vo?nja z njim zelo " trda" v smislu, ko spustim ali dam po gasu ruka, ni enakomernega ob?utka pojemka ko spustis gas, kot da bi bil nosilec fu?, upam da si predstavljate kaj mislim. Ko se segreje pa postane avto dela normalno, vsaj mislim tako. Sumim na na kak injektor. Kje bi lahko preveril le te? S kakim testerjem? Sem iz okolice NG.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje za strokovnjake:

zadnja dva tedna opa?am da ko zjutraj v?gem avto, avto neenakomerno te?e, se zaganja, kot da bi ob?asno delal po 3 cilindrih. Tudi ko ?tartam je vo?nja z njim zelo " trda" v smislu, ko spustim ali dam po gasu ruka, ni enakomernega ob?utka pojemka ko spustis gas, kot da bi bil nosilec fu?, upam da si predstavljate kaj mislim. Ko se segreje pa postane avto dela normalno, vsaj mislim tako. Sumim na na kak injektor. Kje bi lahko preveril le te? S kakim testerjem? Sem iz okolice NG.

 

Ali v leru kaslja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sezona IMV ventilov je tu. Mislim da.ga zna ajvar met

 

Nimam na zalogi se pa da ....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sezona IMV ventilov je tu. Mislim da.ga zna ajvar met

 

ne nihajo obrati. Avto ima neenakomeren zvok, kot da bi ob?ano delal po treh cilindrih. Kot pri bencincu ?e sname? od od kap dol <_<

Rad bi se prepri?al da so injektorji vredu. Ali ima kdo od foruma?ev tester za to pogledat? Na servisu v N.G. ho?ejo met 60e za prikop... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nihajo obrati. Avto ima neenakomeren zvok, kot da bi ob?ano delal po treh cilindrih. Kot pri bencincu ?e sname? od od kap dol <_<

Rad bi se prepri?al da so injektorji vredu. Ali ima kdo od foruma?ev tester za to pogledat? Na servisu v N.G. ho?ejo met 60e za prikop... :blink:

 

za pregled injektorjev bo Vinder Gotovlje ( http://www.itis.si/MEHANIKA-VINDER-VINDER-FRANC?4581707 ) pravi naslov. K njemu se vozijo s cele slovenije, bo? pa verjetno mogu avto pri njemu pustit ;) druga? pa ne sam da ti jih pogleda, ampak ti jih tut popravi, ?e kira ne dela dober, je pa kr ugoden :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blizu NG ima? v Ren?ah BOSH servis... menda kar dobro pa poceni porihtajo te?ave s injektorji! Razen ?e Mazda nima Boshevih injektorjev...

 

poznam Ar?ona. Mazda ima Denso injektoje, samo kar vem da rihta tud te. Bolj me zanima ?e ima kdo tester da lahko pogleda"globlje" kot navaden tester, tam je lepo videt kateri je zani? ?e je..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poznam Ar?ona. Mazda ima Denso injektoje, samo kar vem da rihta tud te. Bolj me zanima ?e ima kdo tester da lahko pogleda"globlje" kot navaden tester, tam je lepo videt kateri je zani? ?e je..

 

Vinder ma konkreten tester ;) pogleda, ti vbrizg, predvbrizg.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Dpicul, vem da je minilo ve? kot 3 leta, ampak me zanima kaj je blo narobe? Ker jez sem vsa 4 injektorja dal na remont v Beogradu in spet nekaj klepeta kot injektor.

Jaz sem vse ?tiri kupil v Nem?iji, obnovljene, in od takrat je mir. tudi poraba mi je padla. Nemci pa? naredijo z "doj? precizjon". :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlicno! Zanima me ce si to najdu pri prodajalcu keteri popravlja te injektorje v Nemciji, ali je to privatna oseba? Kolk denarja so ble vse skupaj?

??????? ?? SM-J510FN ?? ????? ????????

Ko pridem domov bom preveril pa ti javim

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlicno! Zanima me ce si to najdu pri prodajalcu keteri popravlja te injektorje v Nemciji, ali je to privatna oseba? Kolk denarja so ble vse skupaj?

 

??????? ?? SM-J510FN ?? ????? ????????

 

Evo, tukaj sem jih vzel. Po?lje ti obnovljene, ti mu  da? garancijo 50? za vsakega, ko po?lje? tvoje stare nazaj ti garancijo vrne na pay pal ra?un.

 

 

http://www.ebay.de/itm/Injektor-Einspritzduse-Injector-Mazda-6-MPV-2-0-DI-89kW-100kW-13H50A-5031-/111086441031?hash=item19dd449247

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav, ali kdo ve oznako ma moje injektore 2.0 dizel 140 KM letnik 2008 ali so isti injektorji? Lp

Ne,poglej na tej isti strani gor in bo? na?el tudi za tvojo m6.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.