Skoči na vsebino

MENJAVA ?ARNIC V ARMATURI


Priporočeno sporočilo

Opazil sem. da mi ne dela osvetlitev tretjega gumba za klimo, tistega za temperaturo pri mazdi6 2004. a je kdo ?e menjal te ?arnice, ker ne bi rad ?esa polomil. Vem kako razkopati spodnje plastike okoli pepelnika, naprej bi pa rabil malo pomo?i...

 

Nad pepelnikom sta ?e 2 vijaka(kri?ni ?raufciger) eden pa je iz sovoznikovega predala (ponavadi 10 klju?).

Ima? prave ?arnice ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nad pepelnikom sta ?e 2 vijaka(kri?ni ?raufciger) eden pa je iz sovoznikovega predala (ponavadi 10 klju?).

Ima? prave ?arnice ?

 

1. sredno konzolo(ro?na zavora)rahlo potegne? navzgor in jo brez problema umkne?

2. odvij bunko na prestavni ro?ici in dvigni ?e konzolo okoli prestavne ro?ice. POMEMBNO: DELAJ PREVIDNO DA NE ODLOMI? KONEKTORJA ZA V?IGALNIK!!!

3. od?raufej dva vijaka na konzoli, kjer je radio/klima

4. odpri predal pri sovozniku(iztagni ga)..in odvij vijak znotraj na levi strani(mislim da je M10)

5. natakni bunko prestavne ro?ice nazaj na prestavno ro?ico(ker ko bo? konzolo radia/klime dol vleku, obstaja mo?nost da jo bo? gor naslonu in verjem mi da no?e? da je opraskana...men je to ratal)

6. potem kar koraj?no potegni glavno konzolo ven...in merkaj na kable

7. vse konektorje izklu?i..mislim da so trije

 

potem pa vzem ?raufnciger in veselo podiranje spodnjega dela...ni preve? zahtevno

 

ko pride? do ?arnc pa ve? kaj nardit

 

pa ?e to...zamenjaj vse!!!!da nau? ?ez en mesec spet use podiral!!!

 

pa sre?nga pa zdravga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nad pepelnikom sta ?e 2 vijaka(kri?ni ?raufciger) eden pa je iz sovoznikovega predala (ponavadi 10 klju?).

Ima? prave ?arnice ?

 

Jaz sem jih dal zamenjat pri mx5 in mi sedaj svetijo kot bi imel reflektor v armaturki. Po moje mi ni dal prave not... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa hvala za natan?ne informacije, jutr se bom lotu zamenjat. Lep pozdrav vsem

 

Ma? prave ?arnice ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je malo preve? komplicirano, so tud bolj simpl varijante, prihrani? lahko 3/4 ure in veliko ?ivcev.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je malo preve? komplicirano, so tud bolj simpl varijante, prihrani? lahko 3/4 ure in veliko ?ivcev.

 

Kak?en pa je postopek pri tej simpl varjanti. Meni sicer crkuje displaj od pot. ra?unalnika, vendar se verjetno za?ne razdirat pri sredinski konzoli.

Ali je mo?no razdreti ven samo displaj brez razdirat celotne konzole?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma kdo od vas te ?arnice, ker original stane 14!!!!!!eur? Al pa kje se jih da kupt po ?love?ki ceni?

 

Js jih imam in to kar nekaj, ?e rabi? sporo?i, cena = drobi?.

 

 

PS: Zakaj misli? da sem te spra?eval ?e jih ima? ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Pozdravljen, tudi jaz bi potreboval 2kom ?arnic za osvetlitev sredinske konzole, ?e jih ?e ima? z M6.Hvala za odg in lp,m

 

 

Cao

 

Jaz sem jih pa rabu pa ni blo nikjer dobenga kateri bi mi jih prodal po cloveski ceni, tako da mi ni preostalo nic drugega kot original, drago pa kot pes, bemomast.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.