Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Se pa sveti kot iz salona :)

 

 

k da ne bi bil od Slivke :hudicek:

 

Kar zezajte se!

No, resnici na ljubo, smo jo pred odhodom "glancali" celih 10,5 ur :blush: . Pa od zunaj, pa od znotraj, pa od zgoraj, pa od spodaj, pa kason, pa ?ipe, pa posesat, pa prah obrisat, pa blatne made?e s tapiserije, pa blatne made?e z notranje strani vrat, pa... ... ... pa presneti avto, k je tko velik pa se toliko umazanije nabere!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti lahko da? slike svojega avta, tale ziher NI tvoj, ker je preve? spucan. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ?e ga reve?a cele dneve trajba? tko kot si nam demonstriral zadnji?, je ?e presenetljivo da se sploh kaj da spucat iz njega... :)

Verjetno pa je povsem normalno, da ko si ga spustil na relacijo, pa ?eprav z malo ve?jim spojlerjem zadaj, da brez vseh reduktorjev in 3., 4. in 5. prestavne ro?ice zadeva ?re znatno manj... Moja 6ka je za moje pojme po?re?na, samo ?im ji dam avto cesto za poduhat, se pozna na kestlu... :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ?e ga reve?a cele dneve trajba? tko kot si nam demonstriral zadnji?, je ?e presenetljivo da se sploh kaj da spucat iz njega... :)

Verjetno pa je povsem normalno, da ko si ga spustil na relacijo, pa ?eprav z malo ve?jim spojlerjem zadaj, da brez vseh reduktorjev in 3., 4. in 5. prestavne ro?ice zadeva ?re znatno manj... Moja 6ka je za moje pojme po?re?na, samo ?im ji dam avto cesto za poduhat, se pozna na kestlu... :)

 

Em, demonstriral zadnji?? Edino, kar mi pade na pamet pod "demonstriral zadnji?" je bilo nekaj umirjene vo?nje po suhem makadamu in malo po eni travnati potki. Ni? posebnega. Ne razumem, zakaj se ti to zdi presenetljivo? In kaj je bilo tam umazanega?

 

In pa, na po?itnice nismo ?li brez reduktorja. Smo ga kar s seboj tovorili. Komu se pa da to dol pobirat, pa potem nazaj gor obe?at. In niti nisem prepri?an, da se ga da snet in vozit brez reduktorja. Pa sprednji diferencial smo tudi s seboj vozili.

Ja, se strinjam s teboj, da na relaciji avto porabi manj kot pri kak?ni mestni vo?nji. A nisem vedel, da to velja tudi za poltraktorje. Precej "mrtve te?e" tovori s seboj, ki jo na taki relaciji ne potrebuje. Tudi oblika ni ravno najbolj aerodinami?na (niti ni vozilo, od katerega bi se pri?akovala neka aerodinami?nost). Poleg tega je na strehi stre?ni nosilec, ki je precej dolg in na tri pre?ke, kar je sicer odli?no za prevoz tudi 6 meterskih tovorov, pri hitri vo?nji pa ustvarja zra?ni upor. In ?e zimske gume na vro?em asfaltu pove?ajo kotalni upor. In ?e "malo ve?ji spojler zadaj" ima dodatno te?o, pa tudi dodaten upor. In pri vsem skupaj le okoli 8,3 litrov na 100 km me je presenetilo. Resnici na ljubo sem jih pri?akoval vsaj 10. Me pa res firbec matra, koliko bi bilo, ?e bi ?el brez prikolice, z letnim gumam in brez stre?nega nosilca. Saj bi bila poraba gotovo pod 8 litrov. Za tako gmoto zelo malo, se mi zdi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V na?i vasi se vozita dve Mazde bt 50, ki jih ima v lasti en star fotr. O?itno je totaln mazda fan, ker zadnji? sem ga v gostilni malce dra?il kako nism zadovoljen s svojo mazdo in ne verjamem da je tud mazdin terenec kaj prida. Mo?akarju je kar konkretno zakuhalo :D

 

p.s na koncu sem mu dal za rundo in ga potola?u, da sem v resnici nenormalno zadovoljen s svojo belo gajbo :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

A ve?je slike nisi mogu naredit? :vskalo:

:harhar:

 

Lahko bi pa sem se zadr?al. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, nimam. Glede na to, da delam bolj na pol, mi je poltraktor povsem zadosti. Pa ?e kam se lahko peljem z njim (npr.: pozimi v slu?bo,...)

 

Sej ne rabi? traktorja - poglej to slikco! Pa je pol manj?i kot tvoj :D

 

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile so garant prodali Zetorja da so kupli Bavarca, no zdej pa je treba nadoknadit izgubljeno! :P:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.