Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Ne, ne bo original, ker originalni pooblaščeni uradni Mazdin servis v osmih dneh sploh ni sporočil, kolikšna je cena.

 

Tako sem dobil od konkurence. 52€ za 76 gramov težki semering. To pomeni, da je 1 gram konkurenčne gume dražji od 1 grama čistega naložbenega srebra Zlatarne Celje... Kaj bi šele bilo, če bi dobil original, bi se kosal že z zlatom...

 

Kakorkoli, zdaj se BTjka spet vrti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BTjka se je pa danes izkazala: kljub pripeti počitniški prikolici sem prehiteval vse po vrsti.

 

Razne limuzine, karavani, SUVi, kombiji in celo dva avtodoma z dolgo medosno razdaljo, sprednjim pogonom, pod obremenitvijo, v hrib gor, ko je na cesti 3 cm mokrega snega enostavno niso kombinacije, da bi se hvalili... Sploh, če so noter kakšni majhni motorčki, ki imajo moč samo, kadar so pod takimi obrati, da kar žvižgajo - kar pa na sluzasti cesti ni priporočljivo... Verig pa večina nima. Nekaj tistih, ki verige imajo, jih imajo "za policaja" in sploh ne pašejo gor. Večina tistih, ki imajo ustrezne verige, sploh ne zna verig montirati. Tistih nekaj, ki imajo ustrezne verige in jih znajo montirati, pa zdaj prihaja za nami... Mi smo pa ta čas že ukampirali, povečerjali, se umili in se spravili v postelje (otroci že spijo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

To je bilo posneto včeraj, 16.3. okoli 11ih na glavni cesti Ajdovščina - Čepovan, odsek Predmeja - Lokve. Snemano z mobitelom, pa je malo narobe obrnjeno, a mi ni uspelo popravit - nekateri se na štirikolesni pogon, reduktorje in vitlo spoznamo boljše kot na računalnike...

Popravljeno od Slivka
Pozabil dodati posnetek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

To je bilo posneto včeraj, 16.3. okoli 11ih na glavni cesti Ajdovščina - Čepovan, odsek Predmeja - Lokve. Snemano z mobitelom, pa je malo narobe obrnjeno, a mi ni uspelo popravit - nekateri se na štirikolesni pogon, reduktorje in vitlo spoznamo boljše kot na računalnike...

Ja, glasbena podlaga za film"drzni, umazani, zli" res paše zravn😂. Drzen si, umazan tudi, če sklepam, da se voziš po drva, za zadnje pa ženo vprašaj.... 🙊🙈

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Ker ne pridem do starega kanala, sem naredil novega. In sem naložil nov posnetek. "Kamerman" je bil tokrat zelo mlad, zato posnetki niso dobri, vendar se vidi, kakšen poskus je bil in kaj bo naslednja nadgradnja naše Mazge...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Ker ne pridem do starega kanala, sem naredil novega. In sem naložil nov posnetek. "Kamerman" je bil tokrat zelo mlad, zato posnetki niso dobri, vendar se vidi, kakšen poskus je bil in kaj bo naslednja nadgradnja naše Mazge...

 

 

Ob ogledu tega posnetka se spomnim kako je nekdo modroval o varnosti v temi koesarski nosilci , tukaj na posnetku pa počne ravno vse nasprotno. Najbrž je ful varno po terenu vozit osebe na prikolici ......drugi v vrsti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je robertk6 napisal:

Ob ogledu tega posnetka se spomnim kako je nekdo modroval o varnosti v temi koesarski nosilci , tukaj na posnetku pa počne ravno vse nasprotno. Najbrž je ful varno po terenu vozit osebe na prikolici ......drugi v vrsti.

..... to je podeželje in tu so drugačna pravila..... 👍

Važno, da je delo uspešno narejeno, vedno pa lahko gre kaj narobe.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

..... to je podeželje in tu so drugačna pravila..... 👍

Važno, da je delo uspešno narejeno, vedno pa lahko gre kaj narobe.... 😉

Resno???? Povej to osebi ko pade iz prikolice in se poškoduje . Eh saj ti ni nič to je pa ja podeželje tu so drugačna pravila.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je robertk6 napisal:

Resno???? Povej to osebi ko pade iz prikolice in se poškoduje . Eh saj ti ni nič to je pa ja podeželje tu so drugačna pravila.....

Bejž no,si sploh gdaj plezal na drevo.....???🤔😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je robertk6 napisal:

Ob ogledu tega posnetka se spomnim kako je nekdo modroval o varnosti v temi koesarski nosilci , tukaj na posnetku pa počne ravno vse nasprotno. Najbrž je ful varno po terenu vozit osebe na prikolici ......drugi v vrsti.

 

Saj ima gurtno okoli noge privezano, da ko pripeljem s hitrostjo 115 km/h (s prikolico je omejitev 100 km/h, ampak itak se vozi na "zgornji meji", da te policaj ne "masira") po pašniku, ne pade ven. Če pa že pade, pa pri taki hitrosti odleti do leskovega grma in pristane na mehko. Tako da ni težav in je za varnost zadosti poskrbljeno...

 

Kaj več pa ne bom komentiral, da ne bo preveč modrosti - ker je že avto moder, pa druga prikolica tudi...

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
pred 3 urami je mazdaman napisal:

parkirana pred pisarno

 

Ja. ROLU ima parkirišče na soncu in preden sem vse zvezal in ustrezno označil je bil prekurjen kot pečica. Zato sem odpeljal nazaj v službo pred pisarno, ki je v kleti, da se je avto malo shladil, jaz pa popil par kozarcev vode. No, danes pa naprej:

 

 

IMG_20220615_154617891.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Slivka napisal:

 

Ja. ROLU ima parkirišče na soncu in preden sem vse zvezal in ustrezno označil je bil prekurjen kot pečica. Zato sem odpeljal nazaj v službo pred pisarno, ki je v kleti, da se je avto malo shladil, jaz pa popil par kozarcev vode. No, danes pa naprej:

 

 

IMG_20220615_154617891.jpg

pošteno. kok si mel v avtu?  650kg al je blo 2x 650?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.