Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Zdaj ne sveti nobena več. Končno.

 

Da bi le tako ostalo še dolgo časa...

IMG_20221221_150310314.jpg

 

 

 

 

 

 

 

pred 4 urami je Janez007 napisal:

OK, ena verjetno opozarja na prazen tank. Kaj pa druga?

 

 

 

Katera druga?

Popravljeno od Slivka
  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Samo da ne boš vseh žarnic/diod ven potegnil 😀

To radi preprodajalci delajo. 

Je znanec kupil Passata VI in ostal brez nafte, pa še okvarjeno bosch pumpo je imel zaradi tega.

Da ne govorim kako so se potem še pojavljale ostale tipične napake za to generacijo. 

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ni Lj. Po naklonu šodra in vrsti trave bi rekel, da je nekje približno na lokaciji: 45.95904233247777, 13.647132406750657 oziroma zraven pločnika/ceste

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 1
  • Haha 2

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je bilo to?

 

Če se ku##iš, se ku#či do kraja i do jaja!

 

Ne bom se jaz skrival v kakšnih uličicah v predmestju, a ne. To je bilo za Okrožnim sodiščem v Novi Gorici, nasproti odvetniške pisarne v bližini križišča, kjer se stikata Ulica Gradnikove brigade in Ulica Gradnikove Brigade (ja, samo v Novi Gorici)...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Zdaj, ko sem ugotovil, kako se z mobitelov prenašajo filmi na računalnik v obdelavo, grem počasi od enega do drugega in "čistim zaostanke". Dobro, da jih niso med tem že pobrisali...

 

Tukaj sem testiral zimske pnevmatike. Premium roba, Malatesta Cobra NT, cena 89 evrov komad, to je že tretja garnitura, sicer gredo že proti koncu, ker jim je to že tretja sezona, a še vedno peljejo boljše od katerekoli Madžarske gume s Korejskim žigom...

 

 

 

  • Všeč 3
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

Zdaj, ko sem ugotovil, kako se z mobitelov prenašajo filmi na računalnik v obdelavo, grem počasi od enega do drugega in "čistim zaostanke". Dobro, da jih niso med tem že pobrisali...

 

Tukaj sem testiral zimske pnevmatike. Premium roba, Malatesta Cobra NT, cena 89 evrov komad, to je že tretja garnitura, sicer gredo že proti koncu, ker jim je to že tretja sezona, a še vedno peljejo boljše od katerekoli Madžarske gume s Korejskim žigom...

 

 

 

Super! Kje si našel tako gozdno pot? 🤦‍♂️ Hvala bogu, da nisi kje ostal vkopan v snegu, pa da bi te bilo treba pol ven vlečti. 🙏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Slivka napisal:

Zdaj, ko sem ugotovil, kako se z mobitelov prenašajo filmi na računalnik v obdelavo, grem počasi od enega do drugega in "čistim zaostanke". Dobro, da jih niso med tem že pobrisali...

 

Tukaj sem testiral zimske pnevmatike. Premium roba, Malatesta Cobra NT, cena 89 evrov komad, to je že tretja garnitura, sicer gredo že proti koncu, ker jim je to že tretja sezona, a še vedno peljejo boljše od katerekoli Madžarske gume s Korejskim žigom...

 

 

 

Joj mene,kaj mora ta tvoj avto vse prenesti.....:aaaaa:

Sem v enem trenutku celo pomislil,da delaš "konec"... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Super! Kje si našel tako gozdno pot? 🤦‍♂️ Hvala bogu, da nisi kje ostal vkopan v snegu, pa da bi te bilo treba pol ven vlečti. 🙏

 

Kje sem našel tako gozdno pot? Ne boš verjel, v svojem gozdu...

 

Če bi se vkopal, je spredaj obešeno še vitlo, tako da bi nekako že spraskal ven. Pa obvezna zimska oprema (beri: lopata) je tudi v kesonu. Pa še verige za vse štiri gume. Ampak vse to ni nič v primerjavi z najpomembnejšima stvarema, ki je potrebna za vožnjo v zimskih razmerah: izkušnje in preudarnost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Joj mene,kaj mora ta tvoj avto vse prenesti.....:aaaaa:

Sem v enem trenutku celo pomislil,da delaš "konec"... 🥴

 

Ne se sekirat za avto. Mazda dizel power zmore marsikaj, česar si lastniki ... ... ... torej, ne-dizlov niti predstavljati ne morejo...

 

Mi je pa zanimivo, da se mnogim smili avto - medtem, ko jih za lastnika prav malo briga! Kdo se je že v neki temi spraševal, če ljudje bolj skrbijo za avte kot ljudi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Ne se sekirat za avto. Mazda dizel power zmore marsikaj, česar si lastniki ... ... ... torej, ne-dizlov niti predstavljati ne morejo...

 

Mi je pa zanimivo, da se mnogim smili avto - medtem, ko jih za lastnika prav malo briga! Kdo se je že v neki temi spraševal, če ljudje bolj skrbijo za avte kot ljudi?

V drugem delu posta me je pa za trenutek tudi za tebe zaskrbelo čeprav včasih omenjaš tisto strašno lopato😁😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A je na forumu kakšen štromar?

 

Na BTjki se je pojavila ena zanimiva reč:

- če prižgem parkirne luči, gorijo parkirne

- če prižgem kratke luči, gorijo parkirne (ne kratke), na armaturi pa sveti signal za dolge luči

- če prižgem dolge luči, svetijo dolge in na armaturi sveti signal za dolge

 

Mi zna kdo razložiti, zakaj tako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
    • Sam, a EV-ji majo zdej posebne servisne delavnice? A ni tko, da greš z Zoe na Renault servis, ko je kaj narobe? In verjetno lahko upravičeno pričakuješ, da imajo orodje in da znajo popravit. Ker če to ni tako pol je pa tole šele loterija.   Mislim, ker če je tak kaos s servisi že zdajle, ko so EV-ji v veliki večini še dokaj mladi in redki ima na grbi 10 let - ne vem si težko predstavljam, da pridem z recimo 10 let starim avtom na servis pa mi rečejo naj ga v graben zapeljem, ker bo ceneje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.