Skoči na vsebino

Te?ava z XcarLink in mazdo3


Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

 

zanima me ?e si kdo lasti XcarLink napravco (http://caraudioempire.com/xcarlink-usb-bluetooth-aux-pr-1146967). to je v bistvu usb/sd vmesnik, ki ga priklopi? na original avtoradio (na cd izmenjevalnik) in ti nato predvaja musko iz usbja, tako kot da bi imel cd izmenjevalnik(upravlja? preko radia in tudi preko obvolanskih kontrol) :D

 

Pred kratkim sem si zadevo nabavil in in?taliral v avto, in sem ?ele kasneje opazil ?uden cvile? zvok. Ko poja?am musko na bolj glasno se pa? sli?i tak ?uden cvile? zvok, ko muska ?pila sicer ne, ampak ?e se vmes ustavi komad se sli?i ali pa ko preklaplja med komadi.

 

Ima ?e kdo podoben problem in ve u ?em je fora? Je to v radiu problem ali je te?ava v tem vmesniku xcarlink?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

zanima me ?e si kdo lasti XcarLink napravco (http://caraudioempire.com/xcarlink-usb-bluetooth-aux-pr-1146967). to je v bistvu usb/sd vmesnik, ki ga priklopi? na original avtoradio (na cd izmenjevalnik) in ti nato predvaja musko iz usbja, tako kot da bi imel cd izmenjevalnik(upravlja? preko radia in tudi preko obvolanskih kontrol) :D

 

Pred kratkim sem si zadevo nabavil in in?taliral v avto, in sem ?ele kasneje opazil ?uden cvile? zvok. Ko poja?am musko na bolj glasno se pa? sli?i tak ?uden cvile? zvok, ko muska ?pila sicer ne, ampak ?e se vmes ustavi komad se sli?i ali pa ko preklaplja med komadi.

 

Ima ?e kdo podoben problem in ve u ?em je fora? Je to v radiu problem ali je te?ava v tem vmesniku xcarlink?

 

Sicer kolikor je meni znano je kar nekaj uporabnikov tega vmesnika in do sedaj ?e noben ni pojamral glede ?udnih zvokov :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

zanima me ?e si kdo lasti XcarLink napravco (http://caraudioempire.com/xcarlink-usb-bluetooth-aux-pr-1146967). to je v bistvu usb/sd vmesnik, ki ga priklopi? na original avtoradio (na cd izmenjevalnik) in ti nato predvaja musko iz usbja, tako kot da bi imel cd izmenjevalnik(upravlja? preko radia in tudi preko obvolanskih kontrol) :D

 

Pred kratkim sem si zadevo nabavil in in?taliral v avto, in sem ?ele kasneje opazil ?uden cvile? zvok. Ko poja?am musko na bolj glasno se pa? sli?i tak ?uden cvile? zvok, ko muska ?pila sicer ne, ampak ?e se vmes ustavi komad se sli?i ali pa ko preklaplja med komadi.

 

Ima ?e kdo podoben problem in ve u ?em je fora? Je to v radiu problem ali je te?ava v tem vmesniku xcarlink?

 

Odklopi BT ?e ga ima? in probaj.

Pa ?e ima? prenizek bitrate zna bit problem, Anycar link pa teh te?av nima, del hitreje na zapa uporabit REPEAT. :blush:

Jaz sem imal oboje(?e mam) in z nobenim nobenih te?av, :ne vem: res pa da imam M6 in BOSE sistem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

zanima me ?e si kdo lasti XcarLink napravco (http://caraudioempire.com/xcarlink-usb-bluetooth-aux-pr-1146967). to je v bistvu usb/sd vmesnik, ki ga priklopi? na original avtoradio (na cd izmenjevalnik) in ti nato predvaja musko iz usbja, tako kot da bi imel cd izmenjevalnik(upravlja? preko radia in tudi preko obvolanskih kontrol) :D

 

Pred kratkim sem si zadevo nabavil in in?taliral v avto, in sem ?ele kasneje opazil ?uden cvile? zvok. Ko poja?am musko na bolj glasno se pa? sli?i tak ?uden cvile? zvok, ko muska ?pila sicer ne, ampak ?e se vmes ustavi komad se sli?i ali pa ko preklaplja med komadi.

 

Ima ?e kdo podoben problem in ve u ?em je fora? Je to v radiu problem ali je te?ava v tem vmesniku xcarlink?

 

Mam montiran XcarLink ob?asno sm tut js sli?u nek piskajo? zvok med presledki komadov. Zdej pa sm predelu ozvo?enje in od takrat naprej nism ve? opazu tega zvoka. Probaj spremenit nastavitve v radiju :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bluetootha nimam, bitrate vseh komadov mam pa 320kbps, tko da v tem ni problem. Probblem ni, da piska med komadi ampak vedno, tudi ko prestavla? komade. Takrat se ?e najbolj sli?i. Je pa tak piskajo? zvok, kot da bi bil kak?en problem z napetostjo ali nekaj takega. Sem probal tudi spremeniti nastavitve na radiu kokr jih je pa ni nobenih sprememb. Ta zvok je ?e vedno prisoten (?e je malo bolj na glas seveda) Bom pa jutri posnel zvok, da boste videli kak?en je...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno ti prebija frekvenco - si ozemljil xcarlink kot je treba? (se ne spomnim ampak ponavadi je crna zicka posebej

 

in pa poglej da nisi kje stisnil kabla za predalom, pa ?e vpra?anje ima? naprej veksler vezan?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vekslerja nimam naprej vezan (samo xcarlink je priklopljen, ?e cdja nimam, k ga prej?ni lasnik ni vzel). tudi ozemljil nism n?. V bistvu sem samo u?tekal v radio, ker ni nobenga drugega kabla za ozemljitev. bom poslikal kako zgleda, pa mi pol povejte kaj naj nardim... :D drga? mislm da kabla nisem nikjer pre??ipnil, ampak bom za vsak slu?aj ?e to preveil. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najprej bi se popravil, ko imam avto ugasnjen, xcarlink ne spu??a tega zvoka, kar verjetno to?no to pomeni, da je nekaj z napetostjo. Torej ko je pri?gan se sli?i ta zvok, ko pa ni pa se ne.

 

ok mal sm posliku kako to uzadi zgleda, bi mi znal kdo sedaj povedati, kako naj to ozemljim, ker nisem ravno doma? na tem podro?ju :D:D:D

 

 

avtoradio zadnja stran:

Objavljena slika

 

vti? za cd veksler:

Objavljena slika

 

v?tekan xcarlink:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Anyone?? :D

 

kaj naj re?emo - to je standard konektor...:)

 

ti preko xcarlink 'lovi?' eno frekvenco...to je tako kot iskati iz kje se sli?i piskajo? zvok med vo?njo :ne vem:

 

eno butasto vpra?anje - si kupil xcarlink uradno za mazdo 3? :huh:

 

in pa butast predlog:

ozemlji ohi?je radija - enostavno ?ico iz ohi?ja radija na pleh avta nekam

 

butasto vpra?anje 2 - ima? direktorije CD01 - Cd06 (in samo te, ni? ve?!!!)

 

Drugega skorajda ne morem ve? predlagati kot to da nazaj in probat drugi Xcarlink - ?e je isto, je problem avta (napeljave) ?e ne je kripel xcarlink

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja xcarlink je za mazdo (?e nalepko mazda ma gor), in ja na usbju mam trenutno samo eno mapo CD01. Bom probal ozemljiti, ?ene pa bomo probal zamenjati napravco... :D:D

 

hvala

 

kaj pa ?e bi ga priklopil v drugo mazdo 3 za probo?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.