Skoči na vsebino

Letne gume_2011


Jest

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 154
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aha, ja mal berem teste. Na?eloma pohvaljo pirelli, ene moti pa? da nima roba, in se hitro po?koduje feltne. Ampak dobr, to me ne moti tok. Sej 16 col in 55 presek ni neka niizkoprofilna guma...Zaenkrat najcenej?o najdel v lj, 71? kos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel prej turanza er300

 

+ mala poraba

+ malo tisja

 

- zdrsavala v speljevanju v klanec (pri meni vsak dan to vazno) se posebej ker tako skacem na glavno cesto

- hitro obrabila

 

Federalka sedaj je ravno nasprotje zaradi col in profila, a mi bolj ustreza stilu voznje, upam da obraba ne bo hitra.

 

Skratka turanza er300 je verjetno najboljsa guma za kruzerje ki gledajo porabo, ni pa za kako sportno voznjo.

Vceraj do varazdina in nazaj z avtocesto do ptuja poraba 6,3....s turanzo vem da zlahka pod 6

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej H je do 210 :) Kar se mene ti?e je to ?ez glavo :D

 

Homologo ga verjetno skrbi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam gor Dunlop sportmax TT 225/45 R17, zaenkrat si zaslu?ijo samo pohvale tako v mokrem kot v suhem.

 

Upam da mi bodo zdr?ale bolj dolgo kot Kumho, ki so zdr?ale samo eno sezono :P

 

Jest imam enake, samo ogreti se morajo pa so bomba :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od petka imam nove Michelin PS3 ... in zaenkrat, po prevozenih par 100 km nimam nobenih pripomb ... bomo videli kako bo po enem, dveh, treh letih :D ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamu jim... Kako majhna je izbira solidnih gum v moji dimenziji, da o zalogah sploh ne govorim :vskalo:

Preklical in preveril ?e vse ?ivo pa je tega res malo in drago (235/60/18). Pirelli Z ZERO ROSSO A je kot bi iskal iglo v senu, ko pa najde? je cena ubita?na. La?i? je imel zadnji? ?e 4 kom GY F1 pa jih je ?ez vikend prodal, ko nisem imel ?asa it tja :angry2: Skratka zaenkrat ?e zimaki do konca :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamu jim... Kako majhna je izbira solidnih gum v moji dimenziji, da o zalogah sploh ne govorim :vskalo:

Preklical in preveril ?e vse ?ivo pa je tega res malo in drago (235/60/18). Pirelli Z ZERO ROSSO A je kot bi iskal iglo v senu, ko pa najde? je cena ubita?na. La?i? je imel zadnji? ?e 4 kom GY F1 pa jih je ?ez vikend prodal, ko nisem imel ?asa it tja :angry2: Skratka zaenkrat ?e zimaki do konca :D

 

 

Poklici Lustreka na Ladji pri Medvodah >> 01 361 75 00 ( http://www.informacija.net/avtoservis-lustrek )... Cene zelo ugodne ... pa tudi narociti se da, ce jih le dobavitelji imajo...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil sem dobro ponudbo za gume Kumho KU-31.

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/Ecsta-KU31.htm

 

Dobrih 50? kos..Na forumih jih kar hvalijo, ma kdo ?e kake izku?nje s to gumo?

 

Jaz imam na svojem Kumho 235/35/R19 in sem z oprijemom zelo zadovoljen. Mokro/suho jodli?en oprijem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem v?eraj probal PilotSport 3 po mokerm, predvsem po ?abah in dr?ijo odli?no.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil sem dobro ponudbo za gume Kumho KU-31.

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/Ecsta-KU31.htm

 

Dobrih 50? kos..Na forumih jih kar hvalijo, ma kdo ?e kake izku?nje s to gumo?

 

Imel sem jih prej?njo sezono:

 

Dobro se dr?ijo tako po mokrem kot po suhem, samo obraba :(

 

Pri meni pa so zdr?ale eno sezono :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam na svojem Kumho 235/35/R19 in sem z oprijemom zelo zadovoljen. Mokro/suho jodli?en oprijem.

 

Jest bom moral letls poleti menjati letne pnevmmatike dim. 225/45/18, pa me zanima cena teh tvojih velikank. Men je avtomojster predlagal michelin ali kumho se najbolj pa continental. Cena bi bila 210 do 250?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.