Skoči na vsebino

Jermenica glavne gredi za mx5


Priporočeno sporočilo

Te?ave pri mx5... <_<

 

Nekaj ?asa mi sicer ?e cvili le?aj,ampak nisem vedel kje. Dal sem po?timat alternator,kjer je zamenjal le?aje z novimi,ampak mi je ?e vedno cvililo ?e posebej zjutraj ko je bilo hladno. :angry:

Po obisku iz foruma znanega mehanika mi je rekel da mi cvili jermenica glavne gredi... :(

 

 

Se da kje dobiti ponaredek ali obstaja samo original????

 

 

Hvala za odgovore... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, mx-5 majo pa kr dost te?av s tem cviljenjem..tud meni se ob?asno zjutri ko je hladno pojavi, ampak samo pocvili in neha. Peri?nik je mel iste te?ave, ampak je samo s?istil in namazal le?aj od alternatorja in je blo kul. Morm tud sam to nardit da vidm ?e je ista te?ava :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je 1x pri -15, o?itno alternator ?e si po v?igu speljal zelo obremenjen avto s ?tromom - lu?i, klima, zadnja ?ipa - predvsem zadnja ?ipa...brez tega pa ni cvililo nikoli

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.