Skoči na vsebino

MAZDA 6 ali


toornado

Priporočeno sporočilo

?e bo? kupoval z o?mi potem bo mazda, ?e pa z razumom potem pa ?koda! As simple as that!

Malce pogooglaj po netu pa bo? hitro ugotovil kje bo? dosti ceneje skozi pri?el z servisi/rez. deli, tudi poraba bo v povpre?ju verjetno cca 0,5 l ni?ja pri ?kodi (kar poglej juresovo porabo).

Bo? pa z mazdo po?el ve? zavidanja sosedov ;) v sloveniji pa tudi to nekaj ?teje! :P

 

To?no tako,kot si napisal. ;)

Pa ?e to,kdor ima ?e 6-ko bi verjetno te?ko pre?altal na oktavijo.Vsaj meni ne bi ?la ta varianta.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 132
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne vem od kod ta fama, da Mazdin diesel pokuri ve? kot VAG-ov TDI v isto velikem in te?kem avtomobilu.

 

Na poti do Monze in nazaj smo ?li Z Juresovim Exeom in mojo ?estko. Poraba na koncu v enaki vo?nji je bila skoraj enaka. Juresova malce ve?, ker smo naredili ?e en trip z njegovim avtom do Coma.

 

Po drugi strani vozim tudi Golfa VI 2.0 TDI 110KM pa je jedva nekaj deci ni?ja poraba verjetno predvsem zaradi bistveno ni?je te?e Golfa. O pospe?kih pa raje ne bi, ker pri Golfu ima? skoz ob?utek, da ga neki du?i :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss ne vem ce si vidu moj zadnji tank 5.5l/100km

zdajsnji bo spet neki podobnega, ceste pa kosovsko-makedonske, mislim da kaalman bo ze vedu kako to zgleda...

 

aja imam pa skoraj 268.000km, in za foro probal koncno pa je slo po stevcu nekaj cez 210...

TDIjevci morajo priznat, da je to lepa stevilka, isto tko kot priznam da mi zadnje casa tik-taka kot priv TDI-ji...mogoce mi je nekdo menjal motor :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss ne vem ce si vidu moj zadnji tank 5.5l/100km

zdajsnji bo spet neki podobnega, ceste pa kosovsko-makedonske, mislim da kaalman bo ze vedu kako to zgleda...

 

aja imam pa skoraj 268.000km, in za foro probal koncno pa je slo po stevcu nekaj cez 210...

TDIjevci morajo priznat, da je to lepa stevilka, isto tko kot priznam da mi zadnje casa tik-taka kot priv TDI-ji...mogoce mi je nekdo menjal motor :D

 

My point exactly... Jaz sem s povpre?no porabo 6,5 ?ist zadovoljen sploh po tem, ker mam zadnje ?ase kr velik mestne vo?nje pa sem vse skupi komaj 1x pri?el ?ez 7 litrov/100km na tank.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem od kod ta fama, da Mazdin diesel pokuri ve? kot VAG-ov TDI v isto velikem in te?kem avtomobilu.

 

Na poti do Monze in nazaj smo ?li Z Juresovim Exeom in mojo ?estko. Poraba na koncu v enaki vo?nji je bila skoraj enaka. Juresova malce ve?, ker smo naredili ?e en trip z njegovim avtom do Coma.

 

Po drugi strani vozim tudi Golfa VI 2.0 TDI 110KM pa je jedva nekaj deci ni?ja poraba verjetno predvsem zaradi bistveno ni?je te?e Golfa. O pospe?kih pa raje ne bi, ker pri Golfu ima? skoz ob?utek, da ga neki du?i :blush:

 

To je res.?im ima kdo TDi se takoj hvali,da pije malo.Kot sem ?e enkrat napisal od kolega A4 (res da je quattro) ne pije nikoli pod 8/100-raje ve?,tam ene 8,8/100.to res ni niti blizu hvaljenim TDi-jem.

 

Zadnji? sem bral en test nove M6,2,2,163 konji?ev.Povpre?na poraba je bila 6,7 litr?kov.

Se niso mogli na?udit in so stalno primerjali z Audijem in ugotovili,da je popila manj. :P

Ni jim ?lo nikakor v ra?un,da je popapcala "?parov?ek". ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom se enkrat napisal da je poraba odvisna le od voznika in ne masine....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

okoli TDIjev....legendaren eden in edini je bil 1.9 (90in110KM) TDI ki je za moje pojme tata mata glede vzdr?ljivosti in nizke porabe za dizelske motorje ?e danes....in na to se VAG grupa "?verca" ?e danes.

 

Labi strinjam se z primerjavo voziti/biti vo?en, jaz sem ciljal na tvojo primerjavo glede velikosti in materialov...tukaj superb za predjed poje ?estico. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi Mazdin motor 2.2 dizel ima verigo in ?e to je velik plus proti motorjem iz VW skupine ki so na jermene oziroma nasploh plus proti jermenskim motorjem. Mazda 6 je proti Octaviji razred zase ?e posebej glede na podvozje. Jaz osebno nebi nikoli vzel Octavije ?e bi lahko vzel Mazdo pa pazi sem imel 5 ?kodilakov pred Mazdo!!! ?kode: 1. Forman lx 2. Felicija combi lx 3. Fabija combi Tdi 4. Octavija 1. Tdi 5. Roomster Tdi Mazde: 1. Mazda 5 CD tx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj lahko vzame? trikrakega. Sicer pa lepa notranjost, sploh barve pa?ejo... :bravo:

 

To je notranjost za v salon.Totalno neuporabna in ?ez kak?no leto je "pisana".?e ima? ?e kak?nega otroka noter... :aaaaa:

 

okoli TDIjev....legendaren eden in edini je bil 1.9 (90in110KM) TDI ki je za moje pojme tata mata glede vzdr?ljivosti in nizke porabe za dizelske motorje ?e danes....in na to se VAG grupa "?verca" ?e danes.

 

Labi strinjam se z primerjavo voziti/biti vo?en, jaz sem ciljal na tvojo primerjavo glede velikosti in materialov...tukaj superb za predjed poje ?estico. ;)

 

To je to.Vse naprej je povpre?no.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je notranjost za v salon.Totalno neuporabna in ?ez kak?no leto je "pisana".?e ima? ?e kak?nega otroka noter... :aaaaa:

To je to.Vse naprej je povpre?no.

 

imel tega na toledotu 110 (TD in rde? I) :bravo: res dobra ma?ina - 140.000 brez problema samo servis.

 

TDI 90 pa je bil za moje pojme pre?voh.

 

Skratka - ?e se ho?e? smejat ko gleda? in vozi? avto = MAZDA

- ?e se pa ho?e? smejat ko je servis in ko ti otroc ska?ejo not blatni pa Octavia

:bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imel tega na toledotu 110 (TD in rde? I) :bravo: res dobra ma?ina - 140.000 brez problema samo servis.

 

TDI 90 pa je bil za moje pojme pre?voh.

 

Skratka - ?e se ho?e? smejat ko gleda? in vozi? avto = MAZDA

- ?e se pa ho?e? smejat ko je servis in ko ti otroc ska?ejo not blatni pa Octavia

:bravo:

 

...?e se pa ho?e? smejat in imet otroke not ter majhni stro?ki servisa je formula slede?a:

 

Mazda 6+usnjena ?rna notranjost(obri?e? vsez mokro krpo)+ svoj mehanik.

Enostavno kot skuhat pajelo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...?e se pa ho?e? smejat in imet otroke not ter majhni stro?ki servisa je formula slede?a:

 

Mazda 6+usnjena ?rna notranjost(obri?e? vsez mokro krpo)+ svoj mehanik.

Enostavno kot skuhat pajelo. ;)

 

kupuje novega.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako,kot si napisal. ;)

Pa ?e to,kdor ima ?e 6-ko bi verjetno te?ko pre?altal na oktavijo.Vsaj meni ne bi ?la ta varianta.

 

Ko bi pa letno dajal pol manj za registracijo, pa tankal 2 litra ali ve? pri istem stilu vo?nje manj (da ne govorim o alternativnih gorivih, ki jih okti prenese M pa bojda bolj ne kot ja), pa ko bi na uradnem servisu (da ne govorim o ?alabajzerjih) pla?al pol ali ?e ve? manj, se pa ?lovek zamisli. Jaz bi takoj pre?altal a izguba na ceni mi je prevelika na moji M6 da bi se jo spla?al nekomu podarjat, ki bo jokal da je star model ?prav je FL in kaj jaz vem kaj ?e vse.

 

Ne vem od kod ta fama, da Mazdin diesel pokuri ve? kot VAG-ov TDI v isto velikem in te?kem avtomobilu.

 

Na poti do Monze in nazaj smo ?li Z Juresovim Exeom in mojo ?estko. Poraba na koncu v enaki vo?nji je bila skoraj enaka. Juresova malce ve?, ker smo naredili ?e en trip z njegovim avtom do Coma.

 

Po drugi strani vozim tudi Golfa VI 2.0 TDI 110KM pa je jedva nekaj deci ni?ja poraba verjetno predvsem zaradi bistveno ni?je te?e Golfa. O pospe?kih pa raje ne bi, ker pri Golfu ima? skoz ob?utek, da ga neki du?i :blush:

 

Imel smo pri hi?i 1.9 tdi 110 KM. Ne vem kako je z 2.0 verjetn ?re ve?. No pri na?i OKTI sem ji delal risanke in ni ?lo prek 5,8. Mazdura ravno v?eraj Linz in nazaj, AC tempomat na 150 ve?ino ?asa - 7,8, ko sem zjutri tankal je blo pa dejanskih 7,6.

 

Od tod meni fama da 1,9 tdi ?re manj.

 

Jaz bom se enkrat napisal da je poraba odvisna le od voznika in ne masine....

 

Moral bi naredit en Linz z Oktavijo ... Bo Madmax dal en krog. Pa da vidmo. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bi pa letno dajal pol manj za registracijo, pa tankal 2 litra ali ve? pri istem stilu vo?nje manj (da ne govorim o alternativnih gorivih, ki jih okti prenese M pa bojda bolj ne kot ja), pa ko bi na uradnem servisu (da ne govorim o ?alabajzerjih) pla?al pol ali ?e ve? manj, se pa ?lovek zamisli. Jaz bi takoj pre?altal a izguba na ceni mi je prevelika na moji M6 da bi se jo spla?al nekomu podarjat, ki bo jokal da je star model ?prav je FL in kaj jaz vem kaj ?e vse.

Imel smo pri hi?i 1.9 tdi 110 KM. Ne vem kako je z 2.0 verjetn ?re ve?. No pri na?i OKTI sem ji delal risanke in ni ?lo prek 5,8. Mazdura ravno v?eraj Linz in nazaj, AC tempomat na 150 ve?ino ?asa - 7,8, ko sem zjutri tankal je blo pa dejanskih 7,6.

 

Od tod meni fama da 1,9 tdi ?re manj.

Moral bi naredit en Linz z Oktavijo ... Bo Madmax dal en krog. Pa da vidmo. :)

 

madmax ima alternativno gorivo :closedeyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej to nista avta enakega razreda jao..

 

Octavia = Golf/jetta = Small family/compact = mazda3 (sedan)

Superb = Seat Exeo = Passat = Large Familiy Car = Mazda6

 

?eprav je superb malo "pove?an"

mazda 6 je 4,7... superb je 4.8

Kaj je bolj?e, Passat al Mazda3? <_<

 

Razumem da je ?lovek fen Mazde, samo Mazdo 6 tla?it v visoki razred in Mazdo 3 v zgornjni srednji je pa malo sme?no. Avtomobila sta kar lepo v enakem razredu.

 

Kot prvo, Mazda 3 (kot tudi Golf/Jetta) spada v spodnji srednji razred in ne v zgornji srednji razred.

 

Octavia spada v zgornji srednji razred, kjer so avtomobili, kot je Passat, Audi A4, BMW 3, Peugeot 407, Citroen C5, Renault Laguna, Toyota Avensis, Honda Accord, Seat Exeo, ... Mazda 6

 

Superb pa je avto visokega razreda, in se postavlja ob bok Audiju A6, BMW 5, Peugeot 607,... in v tem razredu Mazda nima nobenega modela, mogo?e bi svoje dni sem spadal Xedos 9.

 

lahko pa vsak sam preveri razrede avtomobilov: www.avto-magazin.si/media/upload/AttachedFile/2011/.../bestcar_2009.pdf

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razumem da je ?lovek fen Mazde, samo Mazdo 6 tla?it v visoki razred je pa res sme?no. Avtomobila sta kar lepo v enakem razredu.

 

Kot prvo, Mazda 3 (kot tudi Golf) spada v ni?ji srednji razred in ne v srednji razred.

 

Octavia spada v srednji razred, kjer so avtomobili, kot je Passat, Audi A4, BMW 3, Peugeot 407, Citroen C5, Renault Laguna, Toyota Avensis, Seat Toledo (predhodnik modela Exeo)

 

 

Registriral sem se zato ker sem tudi jaz pred podobno dilemo.

 

Ali Mazda 6 ali nov Passat.

 

Prvo kot prvo, Mazda 6 spada v razred Superba, Passata ipd. Medtem ko Octavia je Golf razred. Tisti, ki trdi druga?e se ne spozna kaj preve?. Octavia je narejena na osnovi Golfa (podalj?ana osnova). Sedaj tukaj lahko debatiramo o medrazredih ipd Octavia ima podalj?ano rit itd. Zaradi kraj?e medosne razdalje je v notranjkosti manj prostora ipd. Zaradi teh marketin?kih medrazredov sili Octavia vi?e od Golfa ampak v resnicvi je tam kjer je.

 

Cena Octavie je enostavno previsoka. Octavio smo gledali, ko smo se odlo?ali za nakup Pe?oja 5008. Sedaj ko gledamo za nakup Passata pa gledamo Mazdo 6.

 

O zanesljivosti ne vem. Vendar ti novi Passati so ?e kar nezanelsjivi (so novi). Kako je kaj z zanesljivostjo Mazdo 6?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Registriral sem se zato ker sem tudi jaz pred podobno dilemo.

 

Ali Mazda 6 ali nov Passat.

 

Prvo kot prvo, Mazda 6 spada v razred Superba, Passata ipd. Medtem ko Octavia je Golf razred. Tisti, ki trdi druga?e se ne spozna kaj preve?. Octavia je narejena na osnovi Golfa (podalj?ana osnova). Sedaj tukaj lahko debatiramo o medrazredih ipd Octavia ima podalj?ano rit itd. Zaradi kraj?e medosne razdalje je v notranjkosti manj prostora ipd. Zaradi teh marketin?kih medrazredov sili Octavia vi?e od Golfa ampak v resnicvi je tam kjer je.

 

Cena Octavie je enostavno previsoka. Octavio smo gledali, ko smo se odlo?ali za nakup Pe?oja 5008. Sedaj ko gledamo za nakup Passata pa gledamo Mazdo 6.

 

O zanesljivosti ne vem. Vendar ti novi Passati so ?e kar nezanelsjivi (so novi). Kako je kaj z zanesljivostjo Mazdo 6?

NE SPADA V TA RAZRED!!!!!

 

Enkrat za vselej

http://www.avto-magazin.si/novice/razred-d...srednji-razred/

 

zgornji srednji razred

 

Modeli:

D 85 Alfa Romeo Alfa 159

D 86 Audi A4/Allroad/A5

D 87 BMW serije 3

D 88 Brilliance BS6

D 89 Chevrolet Epica

D 90 Citroën C5

D 91 Fiat Croma

D 92 Ford Mondeo

D 93 Honda Accord

D 94 Hyundai Sonata

D 95 Kia Magentis

D 96 Lexus IS

D 97 Mazda6

D 98 Mercedes-Benz razreda C / CLC

D 99 Opel Insignia

D 100 Peugeot 407

D 101 Renault Laguna

D 102 Saab 9-3

D 103 Seat Exeo

D 104 ?koda Octavia

D 105 Subaru Legacy /Outback

D 106 Toyota Avensis

D 107 Volvo S40/V50

D 108 VW Passat/Passat CC

 

Vi?ji razred

 

 

Razred E - vi?ji razred

 

Prvo ime, ki ob dru??ini znanih avtomobilskih imen pade v oko, je azijski Brilliance. Vsa Evropa je za njihovo limuzino BS6 izvedela po katastrofalnih rezultatih preizkusnih tr?enj, kjer se je pokazalo veliko pomanjkljivosti na podro?ju varnosti velike limuzine, katere glavni adut je nizka cena. Nekateri prodajalci te kitajske limuzine v Evropi so ?e prenehali prodajati ta, po mnenju organizacij, ki izvajajo preizkusne trke, zelo nevaren avtomobil. V vi?jem razredu je BMW v leto?njem letu prenovil serijo 5, oblikovno sicer zelo malenkostno, a zato je ve? novosti na tehni?nem podro?ju. Poleg Brilliancea pa so ?isto novi kar trije avtomobili. Ameri?ani ?elijo v Evropi ve? tr?nega dele?a s Cadillacom CTS, (mimogrede, kar zadeva Cadillac se popravlja tudi njihova prisotnost v Sloveniji), Jaguar ?eli s privla?nim XF-om pozabiti na stare ?ase neuspe?nega S-Typa in za?eti novo obdobje, pri Volvu pa so aktualna V70 in XC70 zamenjali z novima modeloma, ?e bolj luksuznima in ve?jima ter ?e bolj zalo?enima s tehniko, ki prepre?uje prometne nesre?e ali bla?i njihove posledice. V tem razredu po pravilu kraljujejo po obliki klasi?no limuzinsko zasnovani Audi A6, BMW Serije 5 in Mercedes-Benz razreda E. Tudi letos je v vi?jem razredu 22 predstavnikov, ki tekmujejo za va?o naklonjenost. Izbira je pestra - tu so tako klasi?ni nem?ki predstavniki (BMW, Mercedes-Benz, Audi), cenej?i Chevrolet Epica, Citroën C6, Kia Opirus kot tudi posebne?i, kot sta Renaultov Vel Satis in Lancia Thesis. Precej poseben je tudi Lexus GS. Lani ste bralci Avto magazina, ki ste sodelovali v akciji Najbolj?i avtomobili 2006, na vrh razreda postavili BMW-ja serije 5, Audija A6 in Mercedes-Benza CLS ter tako ponovili izbor iz leta 2005 in potrdili, da v tem razredu Slovenci ?e vedno stavimo na nem?ke predstavnike.

 

Audi A6/Allroad

BMW serije 5

Brilliance BS6

Cadillac CTS

Chevrolet Epica

Chrysler Sebring

Chrysler 300 C

Citroën C6

Honda Legend

Hyundai Grandeur

Jaguar XF

Kia Opirus

Lancia Thesis

Lexus GS

Mercedes-Benz E

Mercedes-Benz CLS

Peugeot 607

Renault Vel Satis

Saab 9-5

?koda Superb

Volvo V70 / XC70

Volvo S80

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

clovek je lepo napisa...in spada je

superb je malo daljsi, cenovno se primerja z mazdo 6

 

http://www.auto-motor-und-sport.de/verglei...se-1880179.html

ja 5cm je tisto kar lo?i razrede, druga?e Mazda in ?koda zmagovalca komforta, Renault in Mazda pa malo ve?ja poraba

 

?e odmislimo razrede je zaradi cene smiselno primerjati ta 2 avta - a to je le na ra?un dra?je mazde <_< Rezultati

http://www.auto-motor-und-sport.de/verglei...179.html?show=2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Registriral sem se zato ker sem tudi jaz pred podobno dilemo.

 

Ali Mazda 6 ali nov Passat.

 

Prvo kot prvo, Mazda 6 spada v razred Superba, Passata ipd. Medtem ko Octavia je Golf razred. Tisti, ki trdi druga?e se ne spozna kaj preve?. Octavia je narejena na osnovi Golfa (podalj?ana osnova). Sedaj tukaj lahko debatiramo o medrazredih ipd Octavia ima podalj?ano rit itd. Zaradi kraj?e medosne razdalje je v notranjkosti manj prostora ipd. Zaradi teh marketin?kih medrazredov sili Octavia vi?e od Golfa ampak v resnicvi je tam kjer je.

 

Cena Octavie je enostavno previsoka. Octavio smo gledali, ko smo se odlo?ali za nakup Pe?oja 5008. Sedaj ko gledamo za nakup Passata pa gledamo Mazdo 6.

 

O zanesljivosti ne vem. Vendar ti novi Passati so ?e kar nezanelsjivi (so novi). Kako je kaj z zanesljivostjo Mazdo 6?

Mogo?e da po raznih kriterijih "doma?ih majstrov" Octavia res ne spada v razred s Mazdo 6, ampak Superb pa definitivno ne pade v isti razred kot Passat ali Mazda 6.

 

Sej pravim, nekateri bi radi iz Mazde 6 naredili avto visokega razreda, kar pa M6 definitivno ni!

 

 

clovek je lepo napisa...in spada je

superb je malo daljsi, cenovno se primerja z mazdo 6

 

http://www.auto-motor-und-sport.de/verglei...se-1880179.html

In kaj to pove... da je Mazda draga v primerjavi s ?kodo, ker je za razred ni?ji avto tam tam ?e gledamo ceno.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.