Skoči na vsebino

Nakup pnevmatik na ebayu


323f

Priporočeno sporočilo

glede na to da nimam teh kartic za kupovanje prek neta

me zanima ce se je kdo odlocu za nakup gum na ebayu pa

da bi skupi nabavl :)

 

aia ce pise recimo 4xToyo tires a to pomen da je cena za 4 gume al za eno?

 

Odvisno od oglasa. Daj link, pa bomo pogledati. Sam sicer gum ?e nisem nabavljal na Ebayu (sem pa vse drugo ?e :D ), ra?unaj pa zraven ?e stro?ke po?iljanja, kateri verjetno ne bodo ravno nizki. In pa vedno glej, da je prodajalec kvaliteten (vsaj 1000+ feedbackov in malo ali ni? negativnih).
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jih ponavadi kupim pri mojem lokalnem dilerju za gume, da nau pomote, samo mam zmeri spe?l prais. :hudicek: , tle ?e vedno deluje sistem ti meni js tebi - roka roko umije,...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jih ponavadi kupim pri mojem lokalnem dilerju za gume, da nau pomote, samo mam zmeri spe?l prais. :hudicek: , tle ?e vedno deluje sistem ti meni js tebi - roka roko umije,...

 

Roki pa obraz :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.