Skoči na vsebino

Lojz vse foruma?e vabi na piknik


Lojz

Priporočeno sporočilo

Lojz nas tolk vabi, da se res mormo organizirat in enkrat v popolnem divja?kem tropu prinoret na njegov "ran?". Po moje bo ?tefko in Pikija takoj kap sunla - tko le daj ju pripravi, da ne bo kake nesre?e pa da bomno pol na vrat na nos iskal prvo pomo? na urgenci.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz nas tolk vabi, da se res mormo organizirat in enkrat v popolnem divja?kem tropu prinoret na njegov "ran?". Po moje bo ?tefko in Pikija takoj kap sunla - tko le daj ju pripravi, da ne bo kake nesre?e pa da bomno pol na vrat na nos iskal prvo pomo? na urgenci.

 

pripravi na ?ok,ker bi to bil verjetno edini ve?ji solidarni obisk pri legendi :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ne vem kje si bil do zdej,..mamo ve?krat degustacije z mazda?i. Samo opozarjam, da ni vedno vse tko kukr bi mogl bit :D No sej,..zato pa mam testne zaj?ke, da izbolj?amo oz. izlo?mo neuspele poskuse :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah dej no Ally, ?e nikol ni blo slabo, mah kaj slabo vedno je blo odli?no tko, da name lahko vedno ra?una? kot degustatorja :hudicek:

 

 

:blush: Recimo, da ti verjamem,..sicer se bo pa pomojem ?tevilo degustacij pove?alo v bli?nji prihodnosti, tko da,..prpravte se :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm opazu da ?e markira :mi pijemoo:

 

On navadno markira s tistim markerjem, ki ga s seboj nos, u gatah, po pasje oz. vol?je, z vonjem po Cvi?ku! :P:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • a tudi legendarnega T5R ne ?
    • to je vse v skaldu z BMW pravili (ki so posebna, in jih drugi vozniki ne razumemo  )
    • groza, ampak po drugi strani, kaj vse folk šari na avte....pričakovano
    • V oglasu za moje pojme manjka zelo pomembna informacija, kateri lastnik si ? (označeno je, da je kupljena v SLO). In kje si delal servise (uradni ali neuradni, oz. imaš dokazila za servse?). In še vprašanje za vse mojstre dizel mazd ali je ta letni 02/2017 že rešen vseh tistih problematičnih hib, ki so jih imele letniki 14/15/16 (podložke, injektorji, veriga oljne črpalke, itd....)?   (p.s. sprašujem za kolega, ki išče nek wagen, ampak ne vem če bi mu priporočal mazdo dizla ...)  
    • hvala, ti si sigurno kak it security guy :)....ni take panike, ker imam še dopis kjer piše "ob prevzemu nagrade je potrebno pokazati osebni dokument...trgovina bo imela seznam nagrajencev", ker sem moral oddati tudi svojo DŠ, tako da v osnovi je bon vezan na moje ime, in s potencialnim kandidatom bi moral iti jaz v trgovino (imajo kar spisan dober protokol....). Malo sem razočaran nad odnosom, ker bi z veseljem kupil njihovov kolo in s tem takoj doplačal cca.300-500€, torej bi imeli več od mene, ampak se striktno držijo pravil....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.