Skoči na vsebino

mazda 323f in njeno stanje


Priporočeno sporočilo

@Bobi, ko jo ?isto u?tima?, bi se spodoblo, da en piknik izpelje?, jasno se poberejo prispevki, va?no je dru?enje! :danzoman::bravo::party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

klasi?en "BOBI" style :):bravo:

 

z ultra ?ankom na zadku :):bravo:

 

p/s: kaj noben ve? ne ve telefona poprek dr?at? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ful lepa :bravo::bravo::ljubezen:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa ko vrag!

 

Res lepo po?timano! :bravo:

 

:D lahko tvojemu prijatlu poves da je avto spet v odlicnem stanju,lahko kupi in spet vse unici :angry2::angry2:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a lahko sam pra?am kolk si dou kej za takole obnovo ... lohk tud na ZS napi?e? ?e je kej bl tko :rolleyes:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

WOW!

lepo narejeno, sem jo videl glih v?eraj v mariboru pri zavarovalnici, mater ma lep zvok!

me pa samo nekaj zanima, sepravi te mazde 323f ba l 97. imajo ponavadi spojler, moja ga pa nima, vendar sem ga ?e naro?il iz nem?ije. je potrebno ta spojler homologirati? nekateri pravijo da ne, saj je serijski...

Hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WOW!

lepo narejeno, sem jo videl glih v?eraj v mariboru pri zavarovalnici, mater ma lep zvok!

me pa samo nekaj zanima, sepravi te mazde 323f ba l 97. imajo ponavadi spojler, moja ga pa nima, vendar sem ga ?e naro?il iz nem?ije. je potrebno ta spojler homologirati? nekateri pravijo da ne, saj je serijski...

Hvala in lp

 

ne rabis homologirat ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.