Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je pa stvar preteklosti. "bilo proslo" ker je lahko sam stvar konflikta vse skupaj,ker znajo nekateri to zelo osebno vzet(pa ne js). ne me narobe razumet.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3je res carski filmi o naravnih katastrofah, skomponirani skupaj;

 

http://www.youtube.com/watch?v=O3OgeVbABNY...feature=related

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes sem prebral par stvari o incidentih na tekmi Olimpija:Maribor, v avgustu, no tule si poglejte kako izgleda tekme Zvezde v Beogradu - tip se sprehaja s pi?tolo po stadionu, pa to je noro!

 

 

P.S. - nekje 2. do 5.minuta je najve?ja ?tala se mi zdi! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem prebral par stvari o incidentih na tekmi Olimpija:Maribor, v avgustu, no tule si poglejte kako izgleda tekme Zvezde v Beogradu - tip se sprehaja s pi?tolo po stadionu, pa to je noro!

 

 

P.S. - nekje 2. do 5.minuta je najve?ja ?tala se mi zdi! <_<

 

jp, na tej tekmi Olimpija - Maribor sm ?e js bil :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • a tudi legendarnega T5R ne ?
    • to je vse v skaldu z BMW pravili (ki so posebna, in jih drugi vozniki ne razumemo  )
    • groza, ampak po drugi strani, kaj vse folk šari na avte....pričakovano
    • V oglasu za moje pojme manjka zelo pomembna informacija, kateri lastnik si ? (označeno je, da je kupljena v SLO). In kje si delal servise (uradni ali neuradni, oz. imaš dokazila za servse?). In še vprašanje za vse mojstre dizel mazd ali je ta letni 02/2017 že rešen vseh tistih problematičnih hib, ki so jih imele letniki 14/15/16 (podložke, injektorji, veriga oljne črpalke, itd....)?   (p.s. sprašujem za kolega, ki išče nek wagen, ampak ne vem če bi mu priporočal mazdo dizla ...)  
    • hvala, ti si sigurno kak it security guy :)....ni take panike, ker imam še dopis kjer piše "ob prevzemu nagrade je potrebno pokazati osebni dokument...trgovina bo imela seznam nagrajencev", ker sem moral oddati tudi svojo DŠ, tako da v osnovi je bon vezan na moje ime, in s potencialnim kandidatom bi moral iti jaz v trgovino (imajo kar spisan dober protokol....). Malo sem razočaran nad odnosom, ker bi z veseljem kupil njihovov kolo in s tem takoj doplačal cca.300-500€, torej bi imeli več od mene, ampak se striktno držijo pravil....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.