Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

A ta ?enska ?e ni upokojena?

 

https://siol.net/novice/slovenija/imamo-zaradi-epidemije-cistejsi-zrak-521245

 

No, se ji je pa posvetilo, da bi mogo?e izredne razmere podalj?ali v neskon?nost, ?e sem jaz tole njeno izjavo prav razumel...

Kje pa. Je treba molzti dnar in mlatit prazno slamo. In za to si ?e dobro pla?an. Kaj ti bi ?el v penzijo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalno! Podpiram slovenski razvoj in znanost ter na?e podjetnike.Le tako naprej.

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/stroka-in-podjetniki-stopili-skupaj-za-razvoj-slovenskega-respiratorja.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tip je iz Kopra.Je res genij.Sicer je pa potrdil moje razmi?ljanje, da je najbolj?e zdravilo trenutno to, da se ne dru?imo in ne hodimo ven. V?eraj sem videl v Kp veliko avtov z registracijami iz notranjosti Slovenije, ki so pri?li najverjetneje na obalo na son?ek. ?upan Kp jih je pozval, naj ostanejo v svojih ob?inah. Ne rabimo uvo?enih virusov!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalno s strani nove vlade, da bo zmanj?ala ceno elektrike in to kar konkretno. Ko pa bere? ve?ino komentarjev spodaj pod ?lankom vidi?, da nam res ni pomo?i.Ljudje so res izgubili kompas. Kot je nekje napisal Labi, potrebno bi bilo ukinit internet.

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/naslednje-tri-mesece-bo-elektrika-cenejsa.html

 

Ok. sedaj, sem gledal prispevek, v katerem je govorila priznana psihologinja o tem, da v takem obdobju kot je sedaj, veliko ljudi ob?asno obide tesnoba in potem vse povprek taki ljudje obsojajo, se kregajo, neracionalno razmi?ljajo.Mislim,da se veliko ljudi podzavestno boji in zato klamfajo take neumnosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako hitro vaju kupijo in kako poceni - a da pa cena elektrike na trgu skokovito pada, ker ni porabe saj vse stoji in imajo vsi vi?ke? A to pa ni mogo?e eden od vzrokov za pocenitev?

 

Dejta si izra?unat kolk bost prihranila, v treh mesecih - ?e bo skupaj 30 EUR bo to veliko. Bogatej?i z elektro avti bodo pa prihranili ob?utno ve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da se grejemo na elektriko in so sedaj vsi moji doma cel dan, bom na mesec pri?paral okoli 30? x3 mesece =90?.Ni slabo.

Za info, kolikor je do zdaj znano, se bo pocenila elektrika. Jaz mislim (lahko da se motim), da je tukaj mi?ljena elektri?ne energija. Na ra?unu za elektriko, pa energija predstavlja slabo polovico ra?una, kar pomeni pri neto znesku 100? za celotno polo?nico, bi bil prihranek cca. 10? neto...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex baje dobi ?e 200% plus zraven, ker kljub epidemiji ?e vedno dela. Tako kot jaz , ki sem danes prvi? po 12 zaporednih dneh in 130 oddelanih urah kon?no lahko cel dan doma in po?ivam. Ampak samo do ponedeljka potem pa spet 10-12 ur dela dnevno, da bodo nekateri lahko doma na varnem. Sem pa sli?al, da bo tud men jajo dal dvojno al pa celo trojno pla?o zaradi tega po?rtvovalnega dejanja - evo ?e mi to zrihta ga ne bom ve? kritiziral in bom ratal njegov neomajni fan. :aaaaa:


Glede na to, da se grejemo na elektriko in so sedaj vsi moji doma cel dan, bom na mesec pri?paral okoli 30? x3 mesece =90?.Ni slabo.

Ampak ti bo? pa cel bogata? ratal 90EUR... opa opa. A pri vas na obali se aprila in maja ?e vedno ogrevate?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos izgleda, da se bomo ?e maja ogrevali,?e bo tako vreme.Bo sedaj zima namesto pozimi.Vse je ?lo v maloro.

Druga?e pa porabimo tudi druga?e preve? elektrike(napajati moramo lampa?e fer?te). :)

Upam, da gremo "poceni" skozi to, pa naj nas vodi magari kdo tukaj iz foruma. Zaradi mene je lahko iz ene ali druge opcije, va?no je, da je dober Ko se ta kataklizma kon?a bi bilo pa res lepo,da se kje dobimo skupaj na pija?i(seveda vsak z obveznimi simboli, da bomo vedeli, kam kdo spada.) :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos izgleda, da se bomo ?e maja ogrevali,?e bo tako vreme.Bo sedaj zima namesto pozimi.Vse je ?lo v maloro.

Druga?e pa porabimo tudi druga?e preve? elektrike(napajati moramo lampa?e fer?te). :)

Upam, da gremo "poceni" skozi to, pa naj nas vodi magari kdo tukaj iz foruma. Zaradi mene je lahko iz ene ali druge opcije, va?no je, da je dober Ko se ta kataklizma kon?a bi bilo pa res lepo,da se kje dobimo skupaj na pija?i(seveda vsak z obveznimi simboli, da bomo vedeli, kam kdo spada.) :)

Se strinjam glede pija?e. Moj simbol bo (upam) ?e naprej kolesarski dres.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem tale ?lanek:

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/ukradel-dva-revolverja-ujela-ga-je-kamera.html

 

Pa mi nekaj ne gre v ra?un: kdo ima lahko doma kar tako dva revolverja?

kdo ima doma kar dva revolverja.... jaz tu ne vidim nekaj tako ?udnega.... ve? jih imajo tisti, ki so zbiratelji oro?ja, oziroma ljubitelji oro?ja. Na?a dru?ina ima doma ve? kot 2, dosti ve? kot dva pa, pa nismo ni? ?udni, vsaj po mojem ne.... seveda vse prijavljeno, da ne bo kak?ne pomote 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Ker mi ?ivimo na planoti in se okoli podijo volkovi in kolovratijo medvedi. Pa sem enkrat spra?eval, ?e bi lahko naredil oro?ni list za kak?no kratkocevno oro?je za lastno obrambo pred tovrstnimi "sosedi". Pa so mi odgovorili, da ni mo?no. Lahko imam pu?ko, ampak samo, ?e sem ?lan lovske dru?ine ali strelskega kluba. Kratkocevno oro?je imajo pa lahko le uradne osebe na dol?nosti.

 

In kako ima? potem urejeno birokracijo? ?e ni za splo?no javnost, pa po?lji zasebno sporo?ilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.