Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Kako "lepo" lahko zagori baterija na elektricnem skiroju ...

 

  • Začuden 3
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Kako "lepo" lahko zagori baterija na elektricnem skiroju ...

 

 

Meni se je vžgal telefon. Sicer se je hitro ogenj pogasil a vseeno. Koliko požarov bo, ko bodo polnili te skiroje, električna kolesa, in avte. 🤔

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Jezen 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Meni se je vžgal telefon. Sicer se je hitro ogenj pogasil a vseeno. Koliko požarov bo, ko bodo polnili te skiroje, električna kolesa, in avte. 🤔

 

pred 2 urama je Alex napisal:

Meni se je vžgal telefon. Sicer se je hitro ogenj pogasil a vseeno. Koliko požarov bo, ko bodo polnili te skiroje, električna kolesa, in avte. 🤔

 

Telefon ali napajalnik? Baterija originalna - katera znamka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Meni se je vžgal telefon. Sicer se je hitro ogenj pogasil a vseeno. Koliko požarov bo, ko bodo polnili te skiroje, električna kolesa, in avte. 🤔

 

si mel samsunga? Ena serija vem, da je bla znana po tem, da so radi goreli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

 

Telefon ali napajalnik? Baterija originalna - katera znamka?

Telefon-baterija. Honor 9, star pet let. Najprej se je segel tako, da ga nisem mogel več držati v roki, nato se je začelo iz njega kaditi. Vrgel sem ga na, teraso kjer se je vnel ogenj. Ta je sicer hitro ugasnil, a delo je bilo narejeno. Pa so šle skoraj vse slike in tel. številke v maloro.😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

zelo zanimiv video na trenutno situacijo, ki se dogaja po svetu .... 

 

 

če kdo ne razume dobro angleško, si lahko v nastavitvah v samem videu nastavi slovenski prevod

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žal je tako, da vse preveč ljudi verjame mainstream medijem, ker je pač tak način najlažji. Poiskat informacije na različnih koncih in jih primerjat med seboj je za veliko večino prezahtevno. Pol ti pa še govorijo, da so bolj izobraženi, ker verjamejo strokovnjakom, ki jih vabijo ravno ti mediji. Tako to je, nimaš kej, žal. 😔

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, He, tale model z labmbotom pa je mene prehitel na hitri cesti proti Kopru prav tega dne, ko je moral z taxijem in uhi dol domov. 🤣Tip je po moje pičil 200/uro mimo mene. Sem se prav čudil, kaj dela tak mulc za volanom take mrcine. 

d5d04909a74f2aa9b44a_62571714.jpg?v=ab85
WWW.24UR.COM

22-letnik iz Nemčije, ki je želel na oddih na Hrvaško, se je moral zaradi neplačevanja obrokov lizinga za...

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 hours ago, Alex said:

He, He, tale model z labmbotom pa je mene prehitel na hitri cesti proti Kopru prav tega dne, ko je moral z taxijem in uhi dol domov. 🤣Tip je po moje pičil 200/uro mimo mene. Sem se prav čudil, kaj dela tak mulc za volanom take mrcine. 

d5d04909a74f2aa9b44a_62571714.jpg?v=ab85
WWW.24UR.COM

22-letnik iz Nemčije, ki je želel na oddih na Hrvaško, se je moral zaradi neplačevanja obrokov lizinga za...

 

zanimivo mi je kolk ste eni takoj privoščljivi .... pač ne me razumet napak, če mulc ni plačvov lizinga, super da so mu uzel avto in da bo plačal kazen ... se mi zdi pošteno, ampak po tvojem pisanju se mi zdi da si srečen da so mu uzel avto ker je mim teme prletu 200+ km/h ...

ok zdej bom dou svoje osebno mnenje .... da nekdo mim mene prileti 200 km/h v avstriji ko mam jest polno naložen kombi in vozim 130 km/h .... ja prov pa če mu to paše mene osebno ne moti dokler ga jest vidim v špeglu ( že inštriktorca v avtošolo mi je rekla, da gledam nadpovprečno v šegle .... sam pa tudi rad vem kaj se tudi za mano dogaja na avtobanu )  ampak nimam pa nič proti če kdo mim mene prileti 200kmh ... ti doživim najmanj x na mesec sredi noči ... pa se čist nč ne pizdim ... tko kokr ti .... pa tud nč ne uživam da komu avto zaplenijo kokr ti .... pa še x če mulac ni plačeval lizinga se MI ZDI PRAV, da so mu zasegli avto  ... pač če ne odplačuješ ... avto ode ... logično ...

p.s. kaj pa dela tolk star mulc za volanom take mrcine pa ne briga ne tebe in ne mene ... 

p.p.s. če si pa fouš da si tak mulac prvošč tako mrcino od avta je pa tud sam tvoj problem ...

 

 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok ... zdej pa neki cars and mazda related ... 😍😍😎

sej vem tole je dolga serija ampak se splača pogledat ... svaka čast fantom, jest bi isti roadtrip naredu po evropi .... sam če bi meu dnar 😅

(mogoče se mi pa x želja uresniči😁😎)

 

sploh zadn video mi prgreje moja čistva do avtom in ja pogrešam mazda klub, ok nism biu ravno en od ustanoviteljev ampak vrjamem pa da sem biu eden bolj zagretih za ustanovitev kluba ... in zadnja leta pogrepam to druženje ... ok sej vem tud jest sem se mal odmaknu zarad ratn ih osebnih situacij ki sem jih imel ampak .... pizda prov pograšam ta druženja ... sploh nikol nebom pozabu mojega prvega mazda piknika ko smo se dobil v BTCju v LJ in se skup pleljali do Slivke k je zdihru plac in imel roadtrip ,imeli dvodnevni piknik .... jest upam, da bom uspel se kdaj kej podobnega organizerat .... 

P.S. tud z tabo @Alex čeprav se ne strinjamo glede Korone in trenutne situacije, mislim da nas vseeno druži ljubenen do avtomobilov in znamke mazda in se lahko normalno družimo in se imao fajn na roadtripih 

👍✌️🖖

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je canyon napisal:

zanimivo mi je kolk ste eni takoj privoščljivi .... pač ne me razumet napak, če mulc ni plačvov lizinga, super da so mu uzel avto in da bo plačal kazen ... se mi zdi pošteno, ampak po tvojem pisanju se mi zdi da si srečen da so mu uzel avto ker je mim teme prletu 200+ km/h ...

ok zdej bom dou svoje osebno mnenje .... da nekdo mim mene prileti 200 km/h v avstriji ko mam jest polno naložen kombi in vozim 130 km/h .... ja prov pa če mu to paše mene osebno ne moti dokler ga jest vidim v špeglu ( že inštriktorca v avtošolo mi je rekla, da gledam nadpovprečno v šegle .... sam pa tudi rad vem kaj se tudi za mano dogaja na avtobanu )  ampak nimam pa nič proti če kdo mim mene prileti 200kmh ... ti doživim najmanj x na mesec sredi noči ... pa se čist nč ne pizdim ... tko kokr ti .... pa tud nč ne uživam da komu avto zaplenijo kokr ti .... pa še x če mulac ni plačeval lizinga se MI ZDI PRAV, da so mu zasegli avto  ... pač če ne odplačuješ ... avto ode ... logično ...

p.s. kaj pa dela tolk star mulc za volanom take mrcine pa ne briga ne tebe in ne mene ... 

p.p.s. če si pa fouš da si tak mulac prvošč tako mrcino od avta je pa tud sam tvoj problem ...

 

 

Nisem opazil, da, sem kje omenil, da sem mu fouš. Mogoče bi mu bil, če bi bil to njegov avto. Tako pa. 🤗

To, da je priletel mimo 200/uro je skrajno neodgovorno od njega, ker je tam omejitev 110.

Verjetno se je hotel pokazati pred bejbo, v avtu, ki ni bil njegov, kakšen frajer je. 

Na koncu bo verjetno ostal brez sponzoruše, avta, pa še za Taxi je najbrž dal zadnji euro. Tako to gre, če živiš nad svojimi zmožnostmi. 🤗

 

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Nisem opazil, da, sem kje omenil, da sem mu fouš. Mogoče bi mu bil, če bi bil to njegov avto. Tako pa. 🤗

To, da je priletel mimo 200/uro je skrajno neodgovorno od njega, ker je tam omejitev 110.

Verjetno se je hotel pokazati pred bejbo, v avtu, ki ni bil njegov, kakšen frajer je. 

Na koncu bo verjetno ostal brez sponzoruše, avta, pa še za Taxi je najbrž dal zadnji euro. Tako to gre, če živiš nad svojimi zmožnostmi. 🤗

 

 

 

Sam to je njegov problem, občutek je pa, da se ti s tem obremenjuješ :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

 

 

 

Mogoce bo se kdo drug vidu v katero smer nas trenutna "elita" pelje .... videov je pa se ogromno na to temo 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 desetletja nazaj.

 

65903695_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Če gledam s svojega gledišča fotografa, ki je dokumentiral takratne dogodke, je bilo nekaj takih, ki so nakazovali prihodnost. Prvi izmed...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni kaj veliko dodati. 👍

Takrat sem dobil neobvezen poziv in sem se takoj odzval in pridružil TO! 

Če bi se stvari drugače obrnile kot so se, bi bil izdajalec zaprisege, ki sem jo dal v JLA in bil verjetno v čuzi..... 😟

Dandanes pa iz vseh napadenih in ogroženih držav bežijo na varno, eni se pa bojujejo samo še za denar! 🥴

Ne vem pa, kako bi bilo to danes, če bi se kaj takega pripetilo pri nas..... :whatever:

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.