Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

V bistvu je bodoca Mazda 2 lanski evropski avto leta… torej navadna Yariska. Yaris Cross pa je krizanec… torej bolj podoben mogoce bodoci Mazdi CX-3 …😀

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so časi, ko so avstralci bili še normalni... vzameš Opel Omego za osnovo in ker ti je všeč različica Lotus, ampak se ti zdi 3,6L I6 twinturbo preveč normalno. Tako vzameš ameriški GM small block 5,7L V8 nabiješ na atmosferskih 350KM pol pa sam še gas do daske in kocine pokonc.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A je kdo iz foruma srečni dobitnik? 🤗 Sicer pa, čestitke dobitniku in da bi znal pametno upravljati z denarjem. 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eurojackpot-dobrih-11-milijonov-gre-v-slovenijo.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

A je kdo iz foruma srečni dobitnik? 🤗 Sicer pa, čestitke dobitniku in da bi znal pametno upravljati z denarjem. 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eurojackpot-dobrih-11-milijonov-gre-v-slovenijo.html

 

Kmalu bo mel tolk prjatlov, kot nikoli doslej 😂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Alex napisal:

A je kdo iz foruma srečni dobitnik? 🤗 Sicer pa, čestitke dobitniku in da bi znal pametno upravljati z denarjem. 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eurojackpot-dobrih-11-milijonov-gre-v-slovenijo.html

Uf blizu mene so mahali z vrečo polno denarja.....?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Bini napisal:

Uf blizu mene so mahali z vrečo polno denarja.....?zmeden?

Jaz sem najprej pomislil da bi bil to lahko jaz, ko se še ni vedelo od kod je srečni dobitnik. Potem sem pa ugotovil, da je potrebno loto najprej  vplačati. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Jaz sem najprej pomislil da bi bil to lahko jaz, ko se še ni vedelo od kod je srečni dobitnik. Potem sem pa ugotovil, da je potrebno loto najprej  vplačati. 🙄

Ta zadnja izjava je bolj gorenjska... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Pozabili so edino dopisat, da na ravnem, suhem asfaltu zadostuje, če je ena guma pogonska, če sta dve, je pa vrh glave dovolj. Zato tam AWD niti ne potrebuješ.

Tam, kjer pa je slab oprijem, pa potrebuješ pogon na vsa štiri kolesa. Pa ne šele takrat, ko ena os nima več oprijema in začne zdrsavat, pa ti priklopi še drugo os v pogon, ampak mora biti že prej pripravljeno, torej praviloma ročno vklopljeno, ko voznik vidi, kakšno "sranje" je pred vozilom.

In to je potem glavna razlika: AWD je "ženski" pogon, ki praviloma niso preveč domače s tehniko in jim pomoč avtomatike rešuje situacijo, 4x4 pa je "moški" pogon, ker so moški praviloma bolj domači tako s tehniko, ki jo upravljajo kot tudi s tehniko vožnje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.