Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Sodelavc ima v novi 3008-ki ta motor (1,5 hdi 96kw) in ga ne more prehvalit. 

Sploh poraba je res nizka. Okol 4,8 pa ga ne špara glih.

Sem se parkrat peljal in ni tak napačen avto. 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je FuManchu napisal:

Sodelavc ima v novi 3008-ki ta motor (1,5 hdi 96kw) in ga ne more prehvalit. 

Sploh poraba je res nizka. Okol 4,8 pa ga ne špara glih.

Sem se parkrat peljal in ni tak napačen avto. 

 

Vajenec. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res šparovček, sam je pa bolj anemične sorte. Tak za starejše umirjene penzioniste. :hudicek:

 

Za ostale modele Pugijev ne vem, ampak v 508-ki je bil tak - nič navdušojočega in dejansko velja rek "there is no replacement for displacement".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Ferrarija F40 pozna bolj ali manj vsak avtomobilski navdušenec. Avtomobil, iz katerega se je razvil, je na drugi...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudo:jupiii:

 

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Priljubljeni dostavnik se je »preselil« nazaj k okroglinam in videti je prav prisrčno: italijansko podjetje...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zanimiva stvar, preprosto in verjetno tudi učinkovito :prstgor: Samo WV in še kdo bo moral tiste ledice po sredini maske odstranit, ker drugače bo zelena čisto nevidna..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

 

Zanimiva stvar, preprosto in verjetno tudi učinkovito :prstgor: Samo WV in še kdo bo moral tiste ledice po sredini maske odstranit, ker drugače bo zelena čisto nevidna..... :nevem:

Na splošno nekatere znamke s temi ledicami preko cele maske proizvajajo avte za kak karneval. Pa tudi moteče so, tako kot tudi zadaj čez pol avta. Pravi cirkus. 

Je pa ta ideja z zeleno lučjo dobra. Hkrati je pa žalostno, da dan danes pešci ne vedo več, kdo jim bo sploh ustavil pred prehodom za pešce. Koliko jih samo povozijo na prehodih. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izredno malo jih povozijo na prehodih je pa zelo odmevno, če se to zgodi. Prehod je med najbolj nevarnimi točkami ceste, kar je logično saj tam daleč največ pešcev prečka cestišče ampak vseeno teh nesreč ni veliko, so pa seveda zelo odmevne pa čeprav jih je samo nekaj procentov v skupnem številu nesreč.

 

Problem je vedno v vseh udeležencih se pravi naj bodo to vozniki, kolesarji, mopedisti, skirojevci ali pešci. Če bi se vsi obnašali neegoistično in antiidiotsko bi bilo vse OK. Tko pa nekateri vozniki na juriš, s telefonom v roki pešcev sploh niti ne vidijo, po drugi strani pa pešci ravno tako izsiljujeo prednost in skočijo na cesto tudi pri osamljenem avu namesto, da bi počakali 2 sekundi, da je mimo.

 

Žal, vsak od udeležencev naj najprej pomete pred svojim pragom in ugotovi pri sebi kaj dela narobe in kaj lahko izboljša ter naj neha s prstom samo na druge kazat, da so norci. Ampak vse prevečkrat jo to utopija, ker idiot pač ne ve da je idiot in tudi tale zelena luč spredaj ne vem če bo pomagala. Se bojim, da bo marsikatera nesreča več, ker bodo še bolj brezskrbno skakali čez cesto namesto, da se oreng prepričajo ali avto res ustavlja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko misliš, da ptičja farma ne more narediti večje neumnosti, jo izstrelijo. 

Saj jih bo folk nagnal iz parlamenta. 

https://siol.net/novice/slovenija/minister-kumer-povsem-mogoce-je-da-bi-vlada-zicnicarjem-prepovedala-obratovanje-589166

Mene sicer to ne gane, ker itak smučam v Dolomitih. Ampak za ostale... 🙄

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

:rispekt:

 

 

Jaz sem delal (programiral) na CNC - jih že konec 80-h, ko smo dobili prve Mazak CNC stroje v Jugi. Res se da narediti čuda na njih. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Renault je izdelal koncept električnega križanca, ki predstavlja moderno izvedbo nekdanje kultne...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Z M A J napisal:
SIOL.NET

Renault je izdelal koncept električnega križanca, ki predstavlja moderno izvedbo nekdanje kultne...

 

Legendarna katrca 🙂 

Kaj na to reče apple? 😄 

 

 

WWW.RTVSLO.SI

Evropski parlament je sprejel direktivo, v skladu s katero bo do konca leta 2024 v Evropski uniji zaživel enotni polnilnik za prenosne elektronske naprave, kot so mobilni telefoni, tablični računalniki in...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je MazdaBoy napisal:

Bomo videli kam to pelje 🙂 Ljudje smo se že kr navadli na suv-e, pa še fajn se prodajajo 😉 

Ste se navadili:bravo:

  • Všeč 2
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če imaš v ponudbi 80% SUVov in 20% ostalih je normalno, da se prodajajo. 

Koliko modelov imaš SUVov? In lahko izbiraš med pogoni takšnimi in drugačnimi.

Koliko imaš pa na primer karavanov z dizelskim motorjem in pogonom na vsa kolesa?

Zdaj mi pa povej, koliko takih karavanov bo prodanih v enem letu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Slivka napisal:

Če imaš v ponudbi 80% SUVov in 20% ostalih je normalno, da se prodajajo. 

Koliko modelov imaš SUVov? In lahko izbiraš med pogoni takšnimi in drugačnimi.

Koliko imaš pa na primer karavanov z dizelskim motorjem in pogonom na vsa kolesa?

Zdaj mi pa povej, koliko takih karavanov bo prodanih v enem letu?

Oba. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MARIBOR24.SI

Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti bo predstavilo spletni kalkulator, ki bo...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.