Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • pa u miamiju bodo modri,.. to bo tolk čudn gledat
    • Ja tudi ta mi je zanimiv Mam že 4 Speed Champione, Countach, DB5, Skyline pa F8 Tributo  
    • Mclaren mi je dober ker dobiš poleg še mini figurico, ki je tukaj ni (!!!!!) in pa dejansko so gume ravne - ker na temu tehniku so kot za nek buggy, čeprou je formula (???!!!) Pa fuuul je nalepk za nalimat in zadnji del ni sestavljiv (pač un v kosu motor na poteg je in je samo 1 kos). 1 uro sem sestavljal, od tega verjetno 15 minut limov nalepke da so bile v ravnini. Za 30 eur veri nice in lep je! Mclaren je pa 80 ampak ima skoraj 3krat več koščkov. Lahko pa tole uzameš, ker je trenutno v akciji s promo kodo @g.Wankel -  /i/115337387/550/550 LEGO Speed Champions 76919 McLaren Formula 1 Race Car 2023 | mimovrste=) WWW.MIMOVRSTE.COM ODREZANE CENE – 20% popusta na izbrane kocke znamke LEGO® s promo kodo 24MDL4SI206 (velja od 15. 4. do 28. 4. 2024 oz. do odprodaje zalog)! Otroci, stari 9 let in več, se lahko veselijo...  
    • Hud! Bi vzel Marlboro Mclarna, ampak me motijo zadnje gume
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.