Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Tri ?enske so skupaj delale v isti pisarni in so imele ?ensko za ?efico.

Vsak dan je ?efica od?la iz slu?be ?e precej pred iztekom delovnega ?asa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one za?ele odhajati prej. Konec koncev, ?efica ni nikoli poklicala nazaj v slu?bo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam?

?rnolaska je od?la prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je pri?la njena h?erka iz ?ole in ji je pomagala napraviti doma?o nalogo. Potemje skuhala kosilo in zve?er je ?la zgodaj spat.

Rde?elaska je bila sre?na, da je lahko od?la prej, kajti fant jo je povabil na ve?erjo in je imela tako dovolj ?asa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. ?la je k kozmeti?arki, potem sta ?la na ve?erjo s sve?ami in potem k njemu in naravnost v posteljo.

Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko pri?la domov prej in presenetila brezposelnega mo?a. Ampak ko je pri?la domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zasli?ala ?udne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in potihoma od?krknila vrata. Imela je kaj videti... Njen mo? je bil v postelji z njeno ?efico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazlo?ni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hi?e.

Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta ?rnolaska in rde?elaska objavili, da bosta spet od?li prej iz slu?be. Vpra?ali sta blondinko, ?e bo prej od?la tudi ona.

"Ni govora," je rekla blondinka: "v?eraj bi me ?efica skoraj dobila!"

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V ?oli pi?ejo spis o mami.
Janezek napi?e: "Moja mama je najbolj?a in najbolj pridna mama na svetu.
Zjutraj zgodaj vstane, nam naredi zajtrk, nam pripravi obleke in gre v slu?bo. Ko pride domov, kuha, pripravi mizo, servira kosilo in da ateju pivo iz hladilnika.
Po kosilu vse pospravi, opere posodo, zlika perilo in o?isti stanovanje, zve?er nam da ve?erjo, potem spet vse pospravi, nas stu?ira in spravi v posteljo.
Ko gre v posteljo, pa pride k njej Jezus Kristus."

U?iteljica za?udeno vpra?a: "Vse mi je jasno, razen Jezusa Kristusa na koncu."

Janezek: "Tega tudi jaz ne razumem, ampak ko le?e v posteljo, re?e: "O, Jezus Kristus, zdaj pa ?e ti !?"

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenija je svetovna velesila v izdelavi copat, za veliko moskih tole zgoraj se kako drzi in potem posledicno niti ne cudi kolko je alkoholizma in pomirjeval, ki lahko izvira tudi iz lastne nemoci in frustracij. Zenske so se v tej drzavci taaaako povampirle, da je groza! Ubogi evnuhi pa jim le sramezljivo prikimavajo. Pateticno je to ze samo gledat z distance! :(

 

Nazdravljam na izjeme obeh spolov! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenija je svetovna velesila v izdelavi copat, za veliko moskih tole zgoraj se kako drzi in potem posledicno niti ne cudi kolko je alkoholizma in pomirjeval, ki lahko izvira tudi iz lastne nemoci in frustracij. Zenske so se v tej drzavci taaaako povampirle, da je groza! Ubogi evnuhi pa jim le sramezljivo prikimavajo. Pateticno je to ze samo gledat z distance! :(

 

Nazdravljam na izjeme obeh spolov! ;)

 

Zmaj, a je to mi?ljeno kot hec ali ti resno tako razmi?lja??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj, a je to mi?ljeno kot hec ali ti resno tako razmi?lja??

Prepu??am vsakomur njegovo lastno presojo oz. videnemu/do?ivetemu na terenu.  ;)

 

Da pa ne bom ?isto iz smeri teme pa ena ?ala;

 

Otrok; Mama, mama kaj je to orgazem?

Mama; Sinko, daj to pa fotra vpra?aj.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceri spoznal Cristiana Ronalda, ampak ne tapravga, ker tale je s Kosova in gradbinec, ampak totalna podobnost. Pa odlicno igra zogobrc in sem mu reku, naj vprasa v NK OLIMPIJI, ce bi zdaj ko je odsel glavni golgeter Sporar, da bi imel namest njega Cristiana, zasluzek bo pa garant boljsi kot ga ima sedaj. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dogodek v bolnici me je podu?il, kaj je to relativnost.

 

En nono se pridu?a, da kaj mu je zdravnik povedal in da je ta zdravnik navaden mulc, popolni zelenec, in da si ta zdravnik domi?lja, da je ne vem kaj, pa pojma nima, ker je smrkavec komaj ?olo kon?al takrat, ko je on ?e ?el v penzijo...

 

Ta nono je letnik 1924. Torej, ?e je za?el delati pri dvajsetih (kar takrat ni bila nobena redkost), je ?el v penzijo pri ?estdesetih. Torej nekje okoli leta 1984. ?e je zdravnik takrat kon?al ?tudij in za?el delati, ima do zdaj ?e okoli 30 let delovne dobe. No, ja, za nonota je ?e vedno smrkavec, pa ?eprav jih ima zdravnik ?e blizu 60...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.