Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Slivka... Nazadnje ko sem jaz parkrat zapored objavil , da sem kolesaril/tekel, si me kar konkretno ok(u)rcal, da naj se umirim in da to ni kolesarski Forum...

 

Se spomni??

 

Ne me narobe zastopit, nic nimam proti tebi ali tvojim vicem(ob nekaterih se celo nasmejal,hvala za to) , ampak a si predstavljas , da ti jaz zdaj napi?em "malo se umiri,tole je avtomobilisticni Forum,nikogar ne zanimajo tvoje ?ale..."??

 

No?em zdaj odpreti ?ol?ne debate,ampak se nisem mogel zadr?ati....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa ker smo ?e glih pri ?alah ?e ena iz resni?nega ?ivljenja.

 

Oni dan, sva ?la s h?erko v Atlantisa mal vodo me?at. Pa je tam v soboto kar pestro saj je veliko otrok in amimatorjev, ki skrbijo da se "deca ne utopi". In tako dve animatorki spodbujata nara??aj, da ska?e iz roba bazena v vodo nekako tako:

 

- ti bo? pa sko?il na bombico

- ti na noge

- ti na glavo

- pa na preval

- pa na zvezdo (mater mulc je udaru z raztegnjenimi rokami in nogami direkt na ploh, da ?loveka kar zaboli) :wacko:

 

potem so bile na vrsti ?ivali

- pa se je skakalo na medvedka

- pa na ?abo

- pa na zaj?ka

- pa na kenguruj?ka

- potem pa re?e animatorka pun?ki naj sko?i na mi?ko :huh:

- naslednji fantek pa je dobil nalogo naj sko?i na petelin?ka :rolleyes:

 

nakar sem rekel h?erki, da raje greva, ker tole postaja nekam bizarno...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kaj bi pa ti moral sko?it, a ni vseeno. Sve su ostalo nianse.

On bi sko?il pa na ritko..... brez zamere ampak spomnil sem se na tisti stari vic.....   dva pedra ska?eta v vodo. Prvi ?e sko?i, drugi pa ?e ?aka in vpra?a prvega.... KAK?NA JE VODA? Tisti ki je ?e v vodi re?e, MA KUR?EV.... pa ko iz topa re?e ta drugi ki ?e ?aka....  POL BOM PA KR NA RITKO SKO?IL

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ?eno gledava film.

Pa me za?ne z roko bo?ati po notranji strani stegna in me vpra?a: "A se ti kaj dviga?"

Normalno, takoj za stvar: "Ja, se."

?ena: "Resno?"

Jaz: "Ja, resno."

?ena: "Ja, daj se potem dvigni pa mi prinesi kozarec soka. Pa ?e kaj za grizljat..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skitched-20190130-100355.jpg

 

?eprav ?e ni sezona, pa vendar... Kon?no so pred trgovinami uvedli parkirna mesta za mo?ke s pivskim trebuhom in ro?tiljem...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa ker smo ?e glih pri ?alah ?e ena iz resni?nega ?ivljenja.

 

Oni dan, sva ?la s h?erko v Atlantisa mal vodo me?at. Pa je tam v soboto kar pestro saj je veliko otrok in amimatorjev, ki skrbijo da se "deca ne utopi". In tako dve animatorki spodbujata nara??aj, da ska?e iz roba bazena v vodo nekako tako:

 

- ti bo? pa sko?il na bombico

- ti na noge

- ti na glavo

- pa na preval

- pa na zvezdo (mater mulc je udaru z raztegnjenimi rokami in nogami direkt na ploh, da ?loveka kar zaboli) :wacko:

 

potem so bile na vrsti ?ivali

- pa se je skakalo na medvedka

- pa na ?abo

- pa na zaj?ka

- pa na kenguruj?ka

- potem pa re?e animatorka pun?ki naj sko?i na mi?ko :huh:

- naslednji fantek pa je dobil nalogo naj sko?i na petelin?ka :rolleyes:

 

nakar sem rekel h?erki, da raje greva, ker tole postaja nekam bizarno...

Ene 4x sem prebral to in vsaki? sem se za?el smejati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svoj lastni dedek...

 Pismo italijanskega dr?avljana obrambnemu ministru, s katerim se je hotel izogniti slu?enju voja?kega roka:

Spo?tovani gospod obrambni minister!

Dovolite mi, da vam razlo?im nekaj stvari, ki jih boste, upam, kmalu re?ili.
Trenutno sem na ?akanju za vpoklic v voja?ki sestav italijanske vojske. Star sem 24 let in sem poro?en s 44-letno vdovo, ki ima 25-letno h?erko. To h?erko je o?enil moj o?e. Tako je o?e postal moj zet, ker je o?enil h?erko moje ?ene. Hkrati pa je h?erka moje ?ene postala moja ma?eha, ker se je omo?ila z mojim o?etom. Januarja sva z ?eno dobila sina. Ta otrok je brat od o?etove ?ene, torej je svak mojega o?eta. Hkrati je tudi moj stric, ker je brat moje ma?ehe, se pravi - moj sin je hkrati tudi moj stric.
Dva meseca kasneje je ?ena mojega o?eta dobila sina, ki je hkrati moj brat, saj je sin mojega o?eta, hkrati pa tudi moj vnuk, saj je sin od ?enine h?erke. Torej sem jaz brat od mojega vnuka, in ker je mo? matere neke osebe tudi o?e, sledi iz tega, da sem o?e h?erke moje ?ene in brat njenega sina. Torej sem jaz svoj lastni dedek.

Po tej obrazlo?itvi, spo?tovani gospod minister, vas prosim da me oprostite voja?ke obveznosti, saj zakon pravi, da o?e, sin in vnuk ne morejo hkrati slu?iti voja?kega roka. Prosim za razumevanje in za
ugodno re?itev pro?nje!
-------------------------------------------------

V aktih tega mladeni?a je pisalo:
Oseba je razre?ena voja?ke dol?nosti zaradi psihi?nih motenj in mentalne nestabilnosti, ki je posledica neurejenih dru?inskih razmer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V naravi moje ?ene je, da se stra?no rada izobra?uje, zlasti zdravstveno. Odkar doktor romani izhajajo bolj poredko, prebira in poslu?a vsa zdravstvena in prehrambena navodila po na?ih ob?ilih.
?al se po njih tudi ravna. ?e dolgo je tega, kar smo v na?i kuhinji odpovedali gostoljubje svinjski masti in kmalu zatem tudi izdelkom iz drobovine - zaradi vsebovanega holesterola.
Zbogom, pa?tetice, krvavi?ke, pe?eni?ke, slastna ocvrta slanina ter podobne dobrote.
Potem je ?ena prebrala, da testenine redijo.
Ker nesre?a nikoli ne pride sama, je neki lump v ?enski reviji pisal, da so paradi?niki vir rakastih obolenj.
Zdaj so iz na?e mize izginili ?pageti a la karbonara, makaroni s paradi?nikovo omako in ?e in ?e podobnih dobrot.
Ko je neka baraba na televiziji o?rnila ?e olje, ?e? da je to po?asi delujo?i strup, smo presedlali na margarino.
Toda ali ni vrag, da je nekdo v nekem ?lanku ostro nastopil tudi proti slednji, ker da po ?kodljivosti ne zaostaja za oljem.
Zdaj pra?imo ?ebulo v vreli vodi.

U?ivanje jajc nam je zagrenil neki strokovnjak v tedniku, celo sol je pri kuhi domala prepovedal.
?ena je z jedilnika sladostrastno ?rtala jajca, v mehko in v trdo kuhana, na oko in sploh. Solimo ni? ve?, v silni ?elji po soli v?asih li?em belo oblogo s cvetli?nih lon?kov.
Pred mesecem je prek televizije neko vegetarijansko bab?e prepri?alo ?eno, da so vse oblike mesa v prehrani greh proti telesu in da so edina res zdrava hrana korenje, repa, zelje, solata in ne?kropljena jabolka.
So?asno je neki tip po radiu znanstveno razlagal, da so povrtnine dvorezen no?, da je njihova uporaba znanstveno vpra?ljiva, ?e zlasti ?e so uspevale na prsti, gnojeni z ?ivalskim gnojem ali z umetnimi
gnojili. Zdaj so nam ostali ?e med, mleko in kruh.
Vendar so nam v tedniku kaj kmalu dali vedeti, da med povzro?a sladkorno bolezen, mleko da bojda lahko kruto po?koduje vranico, kruh pa da deluje podobno kot testenine.
V silni prehrambeni stiski se je ?ena s h?erjo zatekla h kamili?nemu ?aju, k ovsenim kosmi?em in na vodi kuhanem ri?u, jaz pa k pivu in krompirju v oblicah.

A se je ?e ?ez nekaj dni na?el neki sadist, trde?, da pivo povzro?a protin, v krompirju pa da so odkrili nekatere strupene snovi, ki lahko usodno po?kodujejo prostato.
Za nekaj ?asa sem presedlal na vino in otrobe; ker pa vino uni?uje jetra in ker ovseni kosmi?i in otrobi po teoriji nekega zlikovca, objavljeni v dnevniku, zavirajo normalno delovanje hipofize, ne vemo ve?, kako in kaj.
?ena ima zdaj 35 kilogramov, h?i kak?en kilogram ve?, sumiva, da nama ob?asno pobegne na kak?no zastrupljanje s pico, jaz pa sem vedno bolj podoben pokojnemu faraonu Ramzesu, potem ko so njegove ostanke zdravili v Parizu.

Verna soseda je v bojazni pred na?im pogubljenjem poklicala duhovnika, ta je z ministrantom prizvon?kljal in nas je hotel dati v poslednje olje.
Tega pa ne, je z zadnjimi silami zatulila ?ena, brala sem, da je poslednje olje navadno rastlinsko olje in zato  smrt za organizem.

Tako zdaj brez napotnice za prvi razred v onostranstvu ?akamo zlakoteni, mumificirani, toda zdravi za odhod iz tega prehrambenega svinjaka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.